Fórum pridal Lakero, 29. 7. 2020 18:33 do kategórie Filozofovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Za čo sa najviac hanbíš?

0
Lakero

22 ročný chalan
Ďaleko za siedmimi horami

Priznaj sa. Hocičo, či už krádež, klamstvá...
Ja asi za to, že som v 2016 dal hlas Ľsns :(
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Livre

20 ročné dievča

Nepotrebujem sa hanbit este ajviac pred dalsimi ludmi (hehe)
  2. 2
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Za to, že chodím na Birdz :(
  3. 3
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

Za svoju sexuálnu orientáciu.
  4. 4
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

@darksider96 ale neblázni, Darksajdy. Taká hlúposť... Keby si sa radšej nad tými konšpiráciami pozamýšľal. Alebo nad rasovými predsudkami.
  5. 5
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@teal Aké rasové predsudky? Prestaň si stále vymýšľať lebo to budem riešiť mimo birdzu a po svojom.

@admin Karola si napomenul (a môžno aj potom neskôr zabanoval) za to, že si vymýšľal na Chlorofyla, že je pedofil a pod, tak láskavo rieš aj tohoto chuja v @4 a začni si už konečne robiť svoju robotu 0_0
  6. 6
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

@darksider96 to že tu už niečo nie je možné dohľadať ešte neznamená, že sa to nikdy nestalo... Kľudne sa sťažuj aj interpolu, ja som vyjadril svoj názor na tvoje predchádzajúce správanie.
  7. 7
    Azizi

tvári sa, že má 3 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Za niečo, za čo sa hanbím až tak veľmi, že o tom nechcem písať 0:)
  8. 8
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@teal Rasista som za to, ze som tu raz napisal v jednom fore, ze Aziati maju malu velkost prirodzenia a odvtedy to tu stale na mna vytahujes a nazyvas ma rasistom? (retard) Nicoho trestneho som sa nedopustil, tak to uz pochop do toho svojho nervoveho ganglia, ktore mas namiesto mozgu! Chod uz do pice a daj mi konecne pokoj! Lebo ma raz tak naseres, ze to naozaj zacnem riesit mimo birdzu a aj ked ten spor nevyhram, tak aspon budem vediet kto si... Ale to uz vlastne viem, obycajna zakomplexovana troska .
  9. 9
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

@darksider96 To ma má vystrašiť? :D Nie, to čo si napísal ty sa ozaj nedá nazvať nenávistnými prejavmi... Každého vec čo si myslí, ak keď má kokotný názor. Horšie je tá dohra, ktorú si ty spustil, keď som upozornil admina, že v tom fóre sa nachádzajú rasovo motivované nenávistné prejavy... Za čo mimochodom jeho autor dostal ban... Ten ktorý bol podľa teba nespravodlivý, lebo sa tam písala pravda.
  10. 10
    Martin093

26 ročný muž
    Bratislava

@darksider96 @Teal presne pre toto citanie sem chodim ;) a tiez som zvedavy ako by to chcel riesit mimo birdzu :D :D
  11. 11
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@teal O com stale tocis? Co mas halucinacie alebo co? O akej dohre hovoris? Toto bola cela ta dohra ty posahanec:

"Myslím, že ten ban bol prehnaný a som rád, že to dalo najavo väčšina birdzákov ako napr. tu birdz.sk/etelnair/status/pouzivatelske-konto-vsakpredsajaa-bolo-v-zmysle-bodu-cislo-13-pod/1212382-status.html Dúfam, že mu admin odblokuje účet."

Skopirovane odtialto: http://birdz.sk/darksider96/obrazok/rip/1063059-foto.html

A ked uz, tak ten chalan nedostal ban kvoli tomu foru, ale kvoli funebrakovi. Navyse to, ze bol ten ban prehnany dala najavo vacsina birdzu. Takze podla tvojej logiky je vacsina birdzakov rasistami? (retard)
  12. 12
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@martin093 Ty chod radsej sermovat na nejaky zamok a nemiesaj sa do toho ;)
  13. 13
    Martin093

26 ročný muž
    Bratislava

@darksider96 od sermu si davam pauzu :) teraz sa bavim natebe :)
  14. 14
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

@darksider96 ak sa rasizmus ignoruje a toleruje, tak zjavne áno, nejaký problém v nich bude tiež. Ale rovnako tak obaja vieme, aké bežné je tu urážať a ponižovať niekoho vierovyznanie... A nikto sa nad tým nepozastavuje, tak prečo by mali nad rasizmom? Mimochodom, vlastne v tom máš prst vopchatý tiež!
  15. 15
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@martin093 Je tu snad nieco na smiech? Len hlupak sa smeje tomu comu nerozumie. Zajdi radsej do senku, daj si pivo a borovicku, pusti si tam v jukeboxe Kabatov a bav sa tam a nemiesaj sa do toho o com vies hovno ;) (letim)
  16. 17
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

Tu sa riešia len tie veci, ktoré sa ľudí týkajú a keďže je tu dosť početné zastúpenie homosexuálov a žien, jediné čo sa tu ostro kritizuje he sexizmus a diskriminácia na základe sexuálnej orientácie.
  17. 18
    Martin093

26 ročný muž
    Bratislava

@darksider96 uuu silne reci :) citis sa lepsie?
  18. 19
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

@darksider96 čiže ešte aj jeho urážaš pre inakosť?
  19. 20
    Martin093

26 ročný muž
    Bratislava

@teal neviem preco riesis toho uboziaka, tiez si spominam na jeho komentare... A jeho reakcie a obrana su len znakom uboziaka :) ale cenim si tvoju snahu ho nasmerovat
  20. 21
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@teal Pochop, ze ja som sa rasizmu nedopustil! To je take tazke pochopit? To chcem tak vela od teba? Ale ty sam podla mna tomu neveris a chces ma tu len tym ociernovat, takze tak... A kde tu ja ponizujem niekoho za vierovyznanie? Ak myslis tu diskusiu medzi mnou a Vreskotom, tak to on prvy ma tagol a pisal, ze moje Vedske ucenie je picovina a krestanstvo je jedine a to prave nabozenstvo. Ja som mu tam dal len nejake argumenty a bol som k nemu trosku arogantny, ale rozhodne som ho neponizoval. To prave on mna a @plavamzivotom si ma este zastala a vynadala mu. Odvtedy sa uz bohvieako s nim do diskusie nepustam.
  21. 22
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@teal Ja ho neurazam... To je z mojej strany sebaobrana :smile:

@martin093 Ty ma tu tagnes a miesas sa do veci, ktore sa ta netykaju a pises ako sa na mne bavis a ked ta odbijem a poslem het, tak som uboziak? Nie, to ty si uboziak :smile:
  22. 23
    Martin093

26 ročný muž
    Bratislava

@darksider96 fakt si myslis, ze si ma odbil? :D sikovny, len tak dalej
  23. 24
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

@martin093 pretože som tiež netolerantný. Ale ja netolerujem za tie veci, za ktoré si ľudia sami môžu... Za tie sračky, ktoré majú nahromadené gebuli.
  24. 25
    Teal

tvári sa, že má 3 roky
    >/vιℓℓαιn_

@darksider96 ešte si sa neospravedlnil.
  25. 26
    Martin093

26 ročný muž
    Bratislava

@teal drzim palce :) musim ist pracovat a vyspat sa... Tak sa mu venuj dalej aj zamna
  26. 27
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@martin093 Ty uz radsej nepokracuj dalej lebo mi je trapne aj za teba (hehe) Cau, chod uz...

@Teal To praveze ja som ten komu sa ma ospravdlnovat.
  27. 28
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

za presne to isté, čo autor tohto fóra - v 2016 neboli známe kauzy, vyzeralo to, že je len o riešení zlodejov v osadách a kravatách, v mojom okolí to bolo dosť cool a veľa ľudí liberálnejšieho zmýšľania im to vtedy hodilo, rovnako to bolo aj keď v BBSK kandidoval za župana a zvolili ho väčšinou voliči SaS proti smerákovi... ale začalo sa to nabaľovať o uvedené kauzy, nízky počet odborníkov, konšpirácie, NWO, antivax, Savo, plochú zem, náboženský fanatizmus a múdre výroky študentov Vysokej školy život na FB proti všetkým, čo sú nejako iní, tak som zo dňa na deň sekla s tým :D tak nejako mi došlo, že okrem toho, žeby sa mala riešiť rómska problematika a korupcia ma s tými skalnými voličmi nespája rovnaký myšlienkový svet a že ja sa vcelku rada aj vzdelávam a nesedím na riti :D
    okrem toho ešte za svoje vystúpenia v tréme, za svoje minulé názory, ktoré boli bohužiaľ prevzaté a nedomyslené, za svoj predošlý príjem a podobné blbosti...ale úplne najviac za jednu osobu, ale toto tu nepatrí
  28. 29
    Martin093

26 ročný muž
    Bratislava

@darksider96 no tak sa ti tu este trochu povenujem hovniatko :) lebo by som ti tu chybal... Ked si taky velky hrdina.... A trapne ti tu malo byt uz ovela skorej, mozno by si viac rozmyslal nad tym co pises
  29. 30
    Darksider96

24 ročný chalan
    Underworld

@martin093 Ja nestojim o tvoje venovanie ujo Martin :smile: Chod radsej robit nieco uzitocnejsie a nemachruj tu ;) Tvaris sa tu stale ako keby si bol rozvaznejsi ako ja resp. dospelejsi. Ale dospiet znamena uvedomit si, kolko veci nepotrebuje tvoj komentar :smile: Takze, nehrl tu zbytocne zlc a chod robit nieco prospesnejsie pre seba (letim)
  30. 31
    Martin093

26 ročný muž
    Bratislava

@darksider96 prospejnejsie pre mna je venovat sa ti :) mozno dostanes rozum, i ked nadeje su male...
  31. 32
    Martin093

26 ročný muž
    Bratislava

No a k tomuto foru... Dost sa hanbim za to ako malo sa venujem priatelke, stale si riesim svoje konicky, tabot pre decka, fotenie, pracu a ju dost zanedbavam :/ zatial mi to toleruje no chcelo by to ist niekam na dovolenku
  32. 33
    Kerrang

28 ročný muž

Že dakedy keď nemám svoj deň zle artikulujem a hovorím ticho, no a ešte že aj trepnem somarinu, ktorú ani nakoniec nechcem povedať
  33. 34
    Villastannum

30 ročný muž
    Liptovský Mikuláš

Keď neviem pomosť žene niekde na ceste pri otvorenej kapote co je s motorom
    Tu sa ukáže kdo je frajer!
  34. 35
    Milgamman

8 ročné dievča
    koronakrízový štáb ministerstva zdravotníctva SR

toho je vela ale najviac asi za situacie ked som sa nezachovala pekne k ludom, ublizila som im, atd.
  35. 37
    Clarise

20 ročné dievča

@darksider96 co keby ste kludnili obaja hormóny a keď nie tak skúste studenú sprchu na prebratie možno pomoze. Až ľutujem toho kto založil toto fórum za taký nenávistny spam... Však si to vyriešte medzi sebou
  36. 38
    Miro777

30 ročný muž

@Mariquittka ako viem ze ludsky mozog je vystavany tak ze si radsej vymysli nejaky pribeh aby ospravedlnil chyby co clovek spravi. ale v 2016 neboli zname kauzy LSNS? To ze kotleba pochodoval od roku 2005 v uniforme hlinkovej gardy, mali na kandidatke neonacistov, velebili fasisticky slovensky stat, sud im rozpustil slovensku pospolitost kvoli neonacizmu ako nie su kauzy? Fakt wtf
  37. 39
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Asi tiež za birdz ale (asi) našťastie super ľudí poznám odtiaľto alebo z nejakej podobne pofidernej stránky takže sa môžme hanbiť spolu (rofl) :D
  38. 40
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

@ladydoga ale čo ved to neni hanba