Fórum pridal Nespiacakraska , 6. 4. 2019 00:13 do kategórie BIRDZ a jeho svet. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Za kým z Birdzu by Vám bolo smutno keby odišiel?

0
Nespiacakraska

28 ročná žena
Doma

Birdzákov ubúda a noví nepribúdajú, tak si poďme povedať kto vo Vás zanechal dojem a bolo by Vám smutno keby si nechal dať banana...
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

v prvom rade za vsetkymi ludmi dobrej vole co si praju svetovy mier no a potom dam niekoho z tych co nemam na nich iny kontakt ako tu a su celkom ok ...Kaizersefko, Pubert, Obsess, Surferorocker ...urcite sa najde vela dalsich a prepacte ze som vas nespomenul ale som spolocensky unaveny a mozno zas niekoho aj neskor dopisem takze tak
  2. 2
    Panakoja1

20 ročný chalan
    pod nitrianskym hradom

Dedko tu chýba, bola sranda čítať jeho príspevky o tom ako chodili so starou cez Balaton :D
  3. 3
    Nuumik

hrá sa, že má 2 roky
    ostrov nepotrebných maskotov a opratých houmlessákov

á tak asi torpédo :D
  4. 4
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@nuumik ej teba som zabudou :D
  5. 5
    Lukaso121

28 ročný muž
    Nitra

asi tá ,ako sa volá ,nejaka vypsata kraska (hehe)
  6. 6
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

Vnímam to tu len ako úzku skupinu ľudí, ktorí chodia dobrovoľne po práci alebo počas práce do jednej miestnosti aby v tej miestnosti po stenách napísali svoje názory na otázky ktoré na nich boli popripínané. Nikto nevie, kto to ten názor napísal, aj keď niektorí už písmo iných poznajú. Sú to však úplne cudzí ľudia, avšak často s podobnými problémami.

Nepoznám tu nikoho, takže by mi nebolo za nikým smutno. Iba by chýbali reakcie. Pretože čím viac reakcii, tým väčšie možnosti a tým menej nudy.
  7. 7
    Antifunebracka

30 ročný muž
    thanos birdzu

@mantak
  8. 8
    Sianagirl245

17 ročné dievča

Tí ľudia čo mi chýbajú aj keď tu sú...
  9. 9
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

Milgadka by mi chybala... A chyba mi tu jeden darebak ;(
  10. 10
    Heineken

24 ročný chalan

Ked som zacinal na birdzi tak tu bol puco90 ktoreho nazory som rad cital. Ale to bolo tak 5 rokov dozadu a uz tu nechodi. Este aj nejaka myshcha tu davnejsie chodila a aj taky student co pisal pozitivne veci o Slovensku ale uz neviem jeho meno. Vlastne ti lepsi uz odisli aj ked stale tu je par uzivatelov ktori tvoria dusu birdzu
  11. 11
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

Na všetkých, čo by mi fakt chýbali mám iný kontakt, potom sú takí, ktorých veci, keby som prestala vídať, tak by som sa zamyslela, kam zmizli...a tých je celkom dosť.
  12. 12
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Kaiser a Pubert. Bola by tu bez nich nuda..sú jediní, ktorí sa tu o to ešte starajú :P
  13. 13
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@mayben Ďakujem, veď aj ty by si mne chýbala a rozhodne aj ostatným birdzákov. :) Ale inak poslednú dobu to tu trochu zanedbávam pretože mám veľa práce a Pubert tiež dodržiava pôst. :D
  14. 14
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

*ostatným birdzákom
  15. 15
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

viac ich je tych, ktori by mi vobec nechabali ale tak par sa ich najde (hehe) napr.:

Torpedo, Kasier, Pubert, Christiano, Lukaso. Mayben a par dalsich (hehe) ak si este spomeniem, doplnim, aby som neurazil (hehe)
  16. 16
    Lostinthedark

23 ročný chalan
    neoliberálny fašista

Draks, Majmarad, Surfrock89
    RIP in peace: U.s.army a s úplnou vážnosťou notme, aj keď myslím, že sa vráti.
  17. 17
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

No... Idem sa tiez vyjadrit ked uz som sa do toho namocila tym ze som to zalozila. :D
    Myslim ze vacsina z nas ma ludi ktorych ma velmi rado a ma na nich kontakt aj mimo Birdzu.
    Ale, myslim ze pre fungovanie Birdzu ako takeho su niektori ludia dost doleziti lebo robia Birdz Birdzom.

Mne by chybal na Birdzi Riddler a myslim ze by sa este nejaky"opustac"nasiel, pretoze opustaci vytvaraju rovnovahu. Nemozu byt kazdy den vianoce, nemoze byt cely svet vyteseny a myslim ze ani Birdz, aj keby to tak v idealnom pripade bolo.
    Dalsi by mi chybal uz spominany Karserchief-pretoze zaklada ankety ktore su dobre. On zas vytvara rovnovahu podla mna.
    Jasne Pubert, ktory ma vtipne neurazlive komentare.
    Ale tak nech nevyzeram len slnieckovo, chybala by mi aj Pohroma, Stafylo, Poke, Feelagain a pripustam ze aj Antifunebrak.
    Bez nich by to proste nebolo ono a aj ked sa im podari obcas ludi naprdnut nemyslim si o nich ze su zli ludia(teda funebraka nesledujem, bez neho by to nebolo ono, ten ku koloritu birdzu patri)/

Verim tomi ze tu je vela super ludi, lenze oni su bohuzial nevyrazni a moc ludi by si ich odchod nevsimlo...
    Nevyrazni Birdzaci zvyraznite sa! Birdz Vas potrebuje!
    https://imag.sector.sk/files/users/disk/375741/x375741598736/375741-14600-668.jpg
  18. 18
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

@chuj
  19. 19
    Elmsi

11 ročné dievča

Za nikým je mi smutno že tu niesu už blogy od mrspunk :/
  20. 21
    Alex458

22 ročné dievča

Neviem, či by mi bolo za niekým smutno. Asi nie.
  21. 22
    Antifunebracka

30 ročný muž
    thanos birdzu

Dík, aj ty by si mi chýbala. A ja som neni zlý, len sa občas nvm ovládnuť, keď tu vidím niečo moc pre mňa pohoršujúce a niekedy zo seba robím kkta čisto pre pobavenie portálu, ale chápem, že kto ma nepozná osobne, berie tieto veci moc vážne a potom mu z toho vyjdem ako zloduch. Občas ma to aj mrzí. Nvm, prečo som taký, ale snažím sa to korigovať a už pekne dlho som nemal žiaden flejm
  22. 23
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

@campino ooo (love) aj ty by si mi chybala :) ako aj viacero ludi, s ktorymi si pisem ale na druhej strane by som tu vsetkych najradsej zabanovala vypla im internety a poslala ich zit realny zivot vonku! :D :)
  23. 24
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

@antifunebracka zacala som ta casom podozrievat ze si casto robis srandu len ju podas takym sposobom ze ani srnka netusi ci utocis alebo srandujes...
  24. 25
    Antifunebracka

30 ročný muž
    thanos birdzu

Hej, to je tiež častý jav