Fórum pridal Bublinka246, 26. 10. 2017 20:40 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zábava na lyžiarskom

0
Bublinka246

15 ročné dievča

tento rok mam v plane navštíviť lyžiarsky a so spolužiakmi rozmýšlame že aké hry by sme mohli hrať. Nemam na mysli nieco ako pexeso ale skor noeco ako flasu.Bola by som rada ak by ste mi poradili
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Hlavne lyžujte a pomáhajte si... a naučte sa lyžovať... nezlomte si nohy, ruky... Nebudete mať čas sa poriadne ani hrať, teda skôr energiu sa hrať :D ... ale lyžiarsky bol super :)
  2. 2
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Dajte si radsej vino vo vyhrivke :D tiez je vtedy sranda :D
  3. 3
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

šak jebajte medzi sebou
  4. 4
    Anjelik263

25 ročná žena
    Stratená v bratislavských mestských lesoch.

To mi pripomenulo, keď sme na základnej prehli A4 na polovicu a z každej strany napísali – KTO, S KÝM, ČO ROBILI a KDE a toho sa vyrobilo podľa počtu hráčov, napr. pre štyroch sa nachystala 4x A4. Vždy tam jeden pod svoju otázku napísal, pretočil papier a posunul ďalšiemu, a tak ten nevedel, čo napísal a vznikali z toho vtipné vety o našich spoločných známych alebo priamo o nás. :D
    V prvom kole teda všetci naraz písali, že KTO, pretočili a skryli a posunuli hráčovi vedľa a každý dostal tak úplne nový papier a začalo sa písať S KÝM, potom pretočili a zase ČO ROBILI, posunuli a na koniec KDE a potom sa to prečítalo, či to dáva spolu zmysel. :) Neviem, či niekto pozná túto hru, ale bola sranda.
  5. 5
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

Karty proti ľudskosti, dá sa to normálne vytlačiť z netu

A ešte ak máte noekto doma Activity tak aj to