Fórum pridal Seagate, 4. 8. 2012 19:45 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Žabky - mučiaci nástroj ?

0
Seagate

24 ročný chalan
Žilina

Nedávno som zo srandy dostal žabky - tú obuv, že mi smrdia nohy...

Nikdy som žiadne nemal tak som si ich obul a išiel von. Po pol hodine som to začal ľutovať a po hodine ich vyhodil. Nielen, že každá noha bola 3 krát odretá, ešte aj tam medzi prstam
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Wewo

23 ročný chalan
    Bratislava / IpD

v živote by som si nič také nedal na nohy :D
  2. 2
    Leilla

hrá sa, že má 0 rokov

lebo to je o zvyku. raz ťa odreli, druhýkrát by to už bolo v pohode... mňa tiež prvýkrát odreli tak, že som pomaly ani chodiť nemohla, a aj teraz, každé leto, keď si ich prvýkrát po dlhšom čase obujem, ma trošku oderú. ale potom je to už v pohode.
  3. 3
    Semhamforas

24 ročný chalan
    Bratislava

ja ich nenosím. A síce je to humus, ale nosím cez leto tenisky :D Nemám rád ani sandáli :D
  4. 4
    Trubka91

20 ročné dievča
    Bratislava

No, o tejto obuvi je celkom známe že nie je práve najzdravšie ju nosiť. Ja žabky nenosím, ale nikdy mi nerobili takýto problém :D
  5. 5
    Synekdocha

25 ročná žena

ja ich nosím celé leto, je to otázka zvyku, to odieranie, to sa mi ešte nestalo ale koža medzi prstami to hej a tak od vtedy nosím také tie bambusové, na ktorých neni hentá vec medzi prstami umelohmotná a neodiera a žiaden problém:D
  6. 6
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 2 roky
    tulam sa

podla mna to hnusne vyzera a je hnusny pocit nosit to, tiez to nechapem.. mam strasne citlive nohy a mam ich krvave skoro zo vsetkeho
  7. 7
    Petushiq18

18 ročné dievča
    <b>Romulus</b>

mne žabky nerobia žiadny problém pri nosení o_____o :D
  8. 8
    Lawey

22 ročné dievča
    embracement of supernova

mna zachranili také z billy keď mi na festivale topánku ukradli :D čiže je to spása v mojom oku :D
  9. 9
    Estrella5

21 ročné dievča
    Bratislava

asi v tom nevieš chodiť :) v tom sa nedá chodiť jak v teniskách, že jak veľká voda sa rútiť a nepozerať na to ako chodíš.... mne to nikdy neodieralo nič a som schopná v tom chodiť aj pár hodín vkuse.. len to treba vedieť
  10. 10
    Sob3k

20 ročný chalan
    Košice

Mne nerobia zaby problem, ale nenosim ich... Tenisky New balance ^^ :)
  11. 11
    Avieabbey

22 ročné dievča
    Rockin NorwaY/ Kde je srdce ♪

len tenisky a botasky alebo ked uz tak normalne topanky ... al etaketo veci ze zzabky alebo slapky... to niee xP ..
  12. 12
    Sandy114

25 ročná žena

z ortopedického hľadiska by sa nemali nosiť, ale nosiť sa dajú - je to len o zvyku... rovnako žena, ktorá celý život behala v botaskách si obula na stuškovú podpätky nadávala - tiež len zvyk
  13. 13
    Promcorp

24 ročný chalan
    Ostrava - Poruba

Vietnamky som mal tak akurát na pláži na dovolenke...a to bolo tak 1-2x do roka
  14. 14
    Titusik

hrá sa, že má 1 rok

nezvyknem si také kupovať, bo ma tiež oškrú stále. A hnevá ma, že takmer každé sandále sú už s tým dzindzíkom medzi prstami. Ale teraz som si kúpila také žabky, kt. sa dajú nosiť a neoškrú, tak aspoň to, ale nenosím ich často.
  15. 15
    Jerometoucanrainbow

28 ročný muž
    Kanada

neznášam mať niečo medzi prstami
  16. 16
    Flyleaf

25 ročná žena
    Cyprus, Paphos

Žabky mi nikdy nevydrali nohy.
  17. 17
    Sugy1

22 ročný chalan
    Paradise circus

je to to najhnusnejšie čo existuje, nenoste to preboha
  18. 18
    Chidori

26 ročný muž
    Devils Parade

@3
  19. 19
    N0win0u

27 ročný muž
    ♥▲ ilumat ▲♥

ak zabky, tak jedine v ponozkach. pretlacis trosku tu ponozku medzi prstami a vznikne krasny cameltoe :)
  20. 20
    Qossyend

18 ročné dievča
    Zo zrkadla

Viac ako po koš na smeti v nich nejdem :D -nachádza sa na konci záhrady :) <br />
  21. 21
    Amikadze

22 ročné dievča

žabky nosím tuším len po dvore, nepáčia sa mi príliš a nemám to rada
  22. 22
    Overexcitedgirl

23 ročné dievča
    -

nemam ich rada, aj ked vlastnim ale dva pary.. ktore som už ale dva roky nemala na nohach :D
  23. 23
    Najivna

tvári sa, že má 3 roky

pomaly v inom ako v hentom nechodim drali ma mozno jedny <br />
    nic ine v lete nedam na nohy
  24. 24
    Zelinka

19 ročné dievča
    Košice

vydrali mi nohy len párkrát :) a nosím ich v lete skoro stále :)
  25. 25
    Tasha5

26 ročná žena
    beat generation

kolkym sa nepacis :O normal nechapem :D moje prve za 45 sk uplne obycajne cinske vypredajove a moooc mi chybaju :/
  26. 26
    Tunidlo

26 ročný muž
    Nitra

Ja žabky moc rád nenosím.<br />
    Ale ak by to nebola hnusná umelina, asi by ti to tak nevadilo.
  27. 27
    Smartboy

19 ročný chalan
    ktorý je všetko, len nie smart

pamätám sa keď som mal 1.krát žabky keď som bol menší...v polke cesty som to už nevedel vydržať a normálne som sa rozreval,zosypal a nechcel som (nevedel som) prejsť už ani meter...mal som úplne krvavé to medzi prstami a koža..nebola :D :D ma to kvalitne štípalo<br />
    no teraz si uvedomujem že ich nosím každodenne..lebo ich mám ako domácu obuv..na doma ich nosím..nevadia mi<br />
    a inak nemám rád volnú obuv lebo sa mi brutálne potia nohy (aj ruky) a potom mám na nohách plno špiny,kamienkov,prachu,zeme atď.
  28. 28
    Aurinko

26 ročná žena
    tu

Aj mna nesmierne prekvapuje, ze to tak ludia nosia... ja v tom neviem chodit, nuti to nohu zvierat prsty a je to velmi velmi skodlive zo zdravotneho hladiska.