Fórum pridal Erixa, 11. 1. 2019 19:42 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zadaní: chýba vám niekedy byť single?

0
Erixa

21 ročné dievča
Raxacoricofallapatorius

Mať viac času pre seba, občas si vyjsť na diskotéku, do baru, neholit si nohy tri krát do týždňa alebo bez výčitiek jesť bez toho, aby ste mysleli ako budete vyzerať keď sa vyzlečiete?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kosmiklove

32 ročný muž
    andromeda

nechyba 8-)
  2. 2
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

budem hnusna ale bezne si neholim nohy trikrat do tyzdna (a hlavne v zime!) a nikto mi za to nenadava :D

na diskoteke som nikdy nebola a ani nemam v plane ist..

a ked som mala cas na seba, tak som programovala, co robim aj profesijne aj vo volnom case stale takze whatever

nechyba mi to. ked som byvala single, tak som nerobila ziadne veci, ktore by sa vylucovali s existenciou vo vztahu. ja som taky co-dependentny clovek..
  3. 3
    Sasi2680

26 ročná žena

Diskotéky mi nechýbajú a keby som aj chcela ísť tak by s tým priateľ problém nemal, holim sa ako sa mi chce a jem co chcem a na co mam chuť furt.
  4. 4
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

ja viem, že ako večne nezadaný človek tu nemám čo robiť

ale aj tak mi záleží, ako vyzerám, keď sa vyzlečiem
    lebo veď, keď sa rozhodnem vyzerať dobre, tak to robím v prvom rade pre vlastný dobrý pocit (čo je aj dôvod, prečo sa maľujem vcelku sporadicky v poslednej dobe, ale to už je úplne mimo tému)
  5. 5
    Devanelemen

17 ročný chalan
    Nuladimenzionálny priestor

Na čo sa chodí na diskotéky ?
  6. 6
    Sasi2680

26 ročná žena

Práveže odkedy som zadaná tak mam menšie výčitky v tom jedení, lebo viem ze ma ľúbi takú aka som :D ale veľa kíl navyše to by som nechcela dopustiť ani ci som zadaná alebo nie
  7. 7
    Campino

25 ročná žena
    retardovana šošonka na uteku

moc na seba dávaš pozor pred frajerom, kašli na neho a rob to, čo chceš :) daj si na večeru udene koleno, nohy si nehol 3x do týždňa, tonerobim ani ja, niekedy aj vyše týždňa :)
  8. 8
    Gnomeslayer

24 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

Nie ale som single a obcas mi chyba byt zadany. :D
  9. 9
    Lawey

25 ročná žena
    Břno

ako niekedy ano : ) hlavne pred mesiacom som to tak dost mala.. zial len par tyzdnov po rozchode z skoro 5 rocneho vztahu som sa spoznala s mojim sucasnym frajerom.
    A strasne som chcela byt single dost dlhy cas. zasa si uzit plne cas len sama so sebou, nejak sa uplne vyzdraviet z toho rozchodu... ale zasa nasilu si proste odopierat byt s niekym s kym ti je dobre? a ja som hned vedela ze proste "len kamaratit" by sa mi tazko s nim ale nepremyslala som dopredu nejak ze ten osial sa nejak zmeni na cosi viac (celkovo to bolo velmi prirodzene a spontanne a nejak sme zistili ze spolu chodime ked ma predstvail kamosom ako frajerku :D)
    a vedela som ze to bude narocnejsie pre mna, bez toho casu "bytia sama" ale zrovna pred apr tyzdnami som si tym presla (a chcela sa s nim rozist asi tak 6x za den :D ) a finalne uzrovnala v hlave :)

inak mi "nechyba" byt single. Robim a zijem uplne rovnako akoby som signle bola, postavu a priberania riesim rovnako chlapec nechlapec, ked si zabudnem oholit nohy tak hold - mam toho vela,nabuduce, ked sa nepaci tak sa odsun :D a na party a diskoteky nechodim - ale keby som sla (alebo na koncert) alebo s nejakym kamosom von - tak pojdem tak ci tak :)
    Pokial mam od partnera dostatocnu slobodu a aj mentalnu slobodu a doveru tak nepotrebujem byt single - to su hlavne parametre preco by som chcela byt (a este jasne - musi mi intelektualne imponovat)
  10. 10
    Laurikaaa

23 ročné dievča
    Londýnčanka

Vôbec ani na sekundu ma to nenapadlo že či by to nebolo lepšie alebo že mi chýbajú tie osamotené časy :D
  11. 11
    Wistingher

22 ročný chalan
    Bratislava

3x do tyzdna? načo ? Čo hráš divadlo, či on nevie že babám rastú chlpy tiež ? :D ...
    Veď mať viac času pre seba môžeš aj počas vzťahu. Myslím, že ten druhý by ťa nemal obmedzovať v tomto, skôr nechať ťa a neprekážať ti či pripojiť sa :D ... A jesť zase môžeš hoc čo... len si trebars niektorý deň odpusti , keď to dokážeš robiť celý vzťah :D ... Keď športuješ tak nepriberieš nech ješ takmer čokoľvek v ramci normy. A diskoteky nemaju zmysel.
  12. 12
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

všetko z hore uvedeného môžem robiť aj ako zadaná a naozaj som za to viac ako desaťročie ani raz necítila potrebu byť single...
  13. 13
    Zelinka

22 ročné dievča
    Košice

presne tak, všetko z toho sa dá robiť aj ako zadaná :D
  14. 15
    Darkpassenger

26 ročný muž
    Peklo v tvojej hlave

Hmm chcem byť skôr jej väznom ... Slobodu len pre upchatý nos, krásny som i tak... či single či nesingle :D nohy si neholim :D no a keď začnem prosím dohovore mi :D
  15. 16
    Alex458

22 ročné dievča
    Maspalomas

Nechápem, prečo má nikto pocit, že keď som zadaná tak nemôžem robiť polku vymenovaných vecí. Ja si napríklad chlpky na nohách neholím vlbec, lebo sú milimetrové a blond a nejsom retard, aby som to zbytočne robila a nikomu to neprekáža. Sú dni, ked mám práce vyše hlavy a potrebujem sa vyvetrať a byť sama a normálne to môj muž akceptuje, lebo neni proste idiot.
  16. 17
    Alex458

22 ročné dievča
    Maspalomas

16 * niekto
  17. 18
    Narazuvzdornaa

24 ročné dievča
    unclean, a libertine

ano, samozrejme

nie kvoli tomu, co je vymenovane v @0 , ale naposledy som bola single v 17 a proste nepoznam seba ako dospelu single osobu
  18. 19
    Clarise

19 ročné dievča

Pýtaš sa to koli tomu lebo to tvojmu frajerovi vadí alebo čisto zo zvedavosti?
    Keď ťa má frajer rad tak by mu nevadilo ani keby si nebola oholena a aj keby si mala mastné vlasy... Pred ním by si sa nemusela pretvarovať bola by si sama sebou a to by na tebe miloval... To je láska... A napr niektorým babam vyhovuje ze sa holia napr aj každý deň lebo si nevedia predstaviť že by sa holili iba raz za týždeň... Ale niektorým nie a to je skôr sila zvyku a ze co je babe pohodlnejšie... A z jedením jedz co ti chuti a nenechaj sa obmedzovať... Napr keď máš chuť na čokoládu tak si ju daj a potom si zacvic.. No ja by som asi nedokázala zjesť co mi nechuti ale tak každý to ma iné ...
  19. 20
    Plavam_zivotom

23 ročné dievča

Keď som bola zadaná, tak som si niekedy presne toto hovorila, že by som niekedy chcela byť aj single a mala som šialené predstavy o tom aké dobré to bude a nie je, no. Radšej by som mala lásku späť...
  20. 21
    Minoxthrasher

28 ročný muž
    Trenčín

skôr naopak, samota je naprd (?)
  21. 22
    Saratkacova

hrá sa, že má 1 rok

Ak by byť zadaný malo vyzerať takto, tak veruže zadaná nie som...
  22. 23
    Erixa

21 ročné dievča
    Raxacoricofallapatorius

@clarise iba zo zvedavosti :)
  23. 24
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Aj hej. Strasne rad by som zil na roznych miestach a kedze frajerka musi otrocit, tak sa to neda.
  24. 25
    Mateq

28 ročný muž
    Trnava

@wewo Presne tento drive, single muž je väčšinou v tej najlepšej forme :)

A asi to bude nepopulárne, ale chýba mi aj možnosť vyj*bať iné krásne dievčatá, ak si nechcem zarobiť na problémy.
  25. 26
    Lenkaska1

23 ročné dievča
    Bratislava

Som zadaná a môžem robiť (väčšinou aj robím) všetko z vymenovaných :D