Fórum pridal Fairylady, 14. 10. 2011 21:51 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zalahnuté ucho

0
Fairylady

15 ročné dievča
Nitra

Neviem prečo včera mi zalahlo ucho (som aj nachladnutá, či to nebude tým). Neviete čo mám robiť? Či čakať kým to prestane, kúpiť si nejaké kvapky alebo ísť k doktorovi? Ďakujem :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mardzerin

25 ročná žena
    In a land of nightmares

no môže to byť preto, že si chorá, skús si kúpiť kvapky to uší... ak to neprejde, zájdi k dr. :)
  2. 2
    Missewo

23 ročné dievča
    všade, kde sa dá

ja viem, ako by si si pomohla, ale neviem to opísať :) <br />
    <br />
    ... možno použi zvon do WC :D nie, to bol vtip
  3. 3
    Ericca

20 ročné dievča
    Tam, kde vyjú vlci...

Zívnuť, zakašlať...A ak to nepomôže, tak z novín sprav takú dlhú rulku ako keby trúbku, tenší koniec daj do ucha a šírší zapál a nechaj dymiť (nutná pomoc druhej osoby :D)..Znie to zvláštne ale pomáha to :)..
  4. 4
    Amelia13

hrá sa, že má 1 rok
    ...

Keď odchladneš, a neprejde to, choď k lekárovi...
  5. 5
    Etelnair

25 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

neviem, v call of duty to odznieva do par sekund :D:D
  6. 6
    Luc.ka

28 ročná žena

máš to z prechladnutia, s tým nespravíš nič prevratné, proste počkaj, kým ti samé odľahne :)
  7. 7
    Normalkomar

18 ročný chalan
    in the rock sky

pamätám si, ako som raz mal týždeň zaľahnuté v ušiach po chorobe a skoro som zošalel :D
  8. 8
    Assasins

23 ročný chalan
    KE-VT

@fairylady "som aj nachladnutá" Sama si si odpovedala :D
  9. 9
    Anzu

27 ročná žena
    Paštikáreň

Hej, máš to z nachladnutia, lebo máš plné dutiny. Možno panadol alebo nejaké nosné kvapky, naparovanie alebo vyplachovanie nosa by mohlo pomôcť?
  10. 10
    Hoperpohroma

hrá sa, že má 2 roky
    tulam sa

oco mi poradil dat si kvapky do nosa a naklonit hlavu tak, nech to pretecie do ucha (?)
  11. 11
    1ivanushka1

19 ročné dievča
    In my world

daj si alpu na vatu a nechaj si to cez noc v uchu.. mne to pomôže vždy :)
  12. 12
    Mirka7

17 ročné dievča
    Krajina kde sa neumiera...

mne doktorka dala taký olej na vatu a tu osm si mala vopchať do ucha (mala som to aj v noci a od toho oleja sa mi pofarbil vankúš na oranžovo :/ )
  13. 13
    Mirka7

17 ročné dievča
    Krajina kde sa neumiera...

mne doktorka dala taký olej na vatu a tu osm si mala vopchať do ucha (mala som to aj v noci a od toho oleja sa mi pofarbil vankúš na oranžovo :/ )
  14. 14
    Upirka113

24 ročné dievča
    Niekde mimo reality

ja som mala raz týžden :D ale nič som tím nerobila :D len ma sralo :D nechcela by som byť hluchá :D
  15. 15
    Matias

25 ročný muž
    Bratislava

chit si nos a ako keby si chcela fuknut popripade protitlak...
  16. 16
    Picasso

25 ročný muž
    Trnava

jediné čo ti dr. spraví je povie zadrž dych a cez nosi ti takou vecičkou dá vzduch ako keď si chytíš nos a fúkneš. ak by to nepomohlo tak ťa pošle do nemocnice
  17. 17
    Kikusqa205

22 ročné dievča
    Pistáciový svet

@fairylady <br />
    Skús ušné sviečky, dajú sa kúpiť v lekárni. Mne pomohli :-)
  18. 18
    Janehonda

19 ročné dievča
    Brezno

mna vzdy ked boli hrdlo,potom ked mi prejde rano mi zalahne na prave ucho a potom do vecera aj lave.....zalahnute na usiach mam max. tyzden ono to prejde samo....ale ked zalahlo sestre mama ju zobrala k usnej a ta jej tam naliala vodu a vytiahla taky stupel /poriadne stvrdnuty usny maz/