Fórum pridal Shiny25, 5. 10. 2018 22:46 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zaľúbená/ý? :)) <3

0
Shiny25

24 ročné dievča

Tak a znova téma na zamyslenie. Možno? :))
Vidíte na druhom človeku, že sa mu páčite? :) Alebo ako to vnímate vy? :)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Warble

20 ročné dievča

nevidím
    aj by to mohol mať na čele napísané, aj tak nevidím
    (ale nejak často sa nepáčim, takže to často neriešim :D )
  2. 2
    Kakofonicka

27 ročná žena
    Wonderland

nie

mne kym to niekto sam otvorene nepovie, tak si len myslim, ze je mily

aj ked som s baby daddym isla na prve rande, tak som sa s kamoskou hadala, ze to nie je rande :D
  3. 3
    Padlyanjel

23 ročné dievča
    z Xibalby

Niekedy vidim, niekedy si to len namyslam.ale vacsinou sa bojim opaku (hehe)
  4. 4
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Stará Číňanka sa páči skoro každému a ak nepáči je to gay :D
    .
    .
    .
    .
    .
    Áno ja viem , bol to vtip (:
  5. 5
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

Nevidim, myslim si to ak sa nejak podozrivo sprava. Napr. Ze sa somnou rozprava.

A nie, nevidim to vobec, absolutne nie. A este sa to ani nestalo.
  6. 6
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

neviem, nejako tomu nevenujem pozornosť (hehe) ale na frajkovi to bolo evidentné... som sa nechal zbaliť v sekunde (:
  7. 7
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@wistingher každá žena ktorá sa s tebou bude chcieť rozprávať bude mat automaticky na teba zálusk ?

Koľko žien / dievčat sa s tebou teda už rozprávalo ? :) :-o
  8. 8
    Mariquittka

25 ročná žena
    Kežmarok

že je džentlmen, čo sa v dnešnej dobe nevidí :)
  9. 9
    Karlotiskot

33 ročný muž
    I'll Be In The Garage

Prosim ta, ja sa pacim vsetkym. Vyzeram jak Edward Norton a mám charizmu Bena Afflecka. Zakaznicky v obchode musel vynasat ochrankar po zaplateni, bo sa nechceli pohnut od pultu odomna.
    Uz ked som bol kojenec tak ma sexualne obtazovala sestricka na porodnici. Prsli to vyšetrovať dve policajtky a skončilo to tým, že som v prvých dňoch života prišiel o panictvo pri hromadnom sexe v ktorom som bol jediny muž. Potom som si zapalil prvú cigaretu, ktorá mi dodala sexepílu ešte viac a začali mi potom podliehať aj muži...
    Skúšal som už všetko. Ostrihať sa podľa hrnca, zjazviť si tvár, potieral som si genitálie nervovým sprejom, no nemalo to žiadny úspech. Byť v mojej koži, je strašné prekliatie...
  10. 10
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@karlotiskot (thumbs) (:
  11. 11
    Tangerina

23 ročné dievča
    Banská Bystrica

ja som nikdy nevedela, keď som sa niekomu páčila, že sa mu páčim, ibaže o mne si vždy všetci chlapi, na ktorých som bola milá, mysleli, že sa mi páčia :D (z toho celkom usudzujem, že chlapi sú v tomto dosť mimo)
  12. 12
    Shiny25

24 ročné dievča

@tangerina Tak teraz mám skákať do úsmevu každému chlapovi, o ktorého nemám záujem? :D
  13. 13
    Mkamka

26 ročná žena
    Hniezdo

Jop, vidím to celkom ľahko, ale akonáhle sa aj on páči mne, tak si nahováram, že to tak určite nie je.
  14. 14
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

Ked to niekedy vidím, tak rozmýšľam, ako sa niekomu môže páčiť osoba ako ja, a väčšinou počas toho rozmýšľania urobím nejakú fakt retardáciu, že ostanú už len tí fakt silní :D
  15. 15
    Hellium

27 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

predvčerom mi manžel povedal, že mám hlavu ako guľu, takže už neviem :D
  16. 16
    Efyks

10 ročný chlapec

@hellium podľa mňa lepšie ako kocku! myslím, že to bol kompliment
  17. 17
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Ja si väčšinou namýšľam, že sa niekomu páčim, keď sa na mňa nejako inak pozrie alebo usmeje, ale v skutočnosti sa asi nepáčim nikomu
  18. 18
    Nespiacakraska

28 ročná žena
    Doma

Ja mám občas z ľudí taký divný pocit... A po čase zistím že som im bola sympatická a oni sa mi to snažili zrejme vyjadriť. -_-
  19. 19
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

@obsession no, asi hej
    Co ja viem , co je rozpravanie , online, ci v realite? ... ja neviem spoluziacky , spolupracovnicky, a mimo toho 3 ale to si nemozem pametat kolko ...
    Nemyslel som to tak vazne ten komentar. Samozrejme ze nic neocakavam. A ci by som tomu uveril ... asi ano, ale potom sa zase sklamal :)
  20. 20
    Mefistofel

29 ročný muž
    Nitra

nie nevidím, to nie je tak lahké vidieť, ale záleźi na človeku. Pri niekom to je vidieť veľmi vidieť.

Na druhú stranu: aj keď to niekto povie, nemusí to byť pravda aj ked to može byt aj vidieť. Ludia často klamú a ani si neuvedomujú ako často.
  21. 21
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov
    Keeper of memes

@obsession xD
  22. 23
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@limitles :D :P
  23. 24
    Mayben

27 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Tak niekedy to je na človeku vidno..ale nie vždy
  24. 25
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov

Casto hej a ako to tu tak sledujem, tak zacinam pochybovat o svojom presvedceni, ze mam intuiciu a socialne citenie zrazeneho jezka...:D