Fórum pridal Marjy77, 7. 2. 2018 07:03 do kategórie Sex. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zamilovaný chlapi

0
Marjy77

19 ročné dievča
Wilderland

Niektorí muži sa pri prvom vážnom vzťahu zmenia. Stanú sa zodpovednejšími, ohľaduplnejšími, sú slušnejší, atď. Stretli ste sa už s tým? Čo to spôsobuje?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Cos45

600 ročný ujo
    |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

Strach. :-)
  2. 2
    Morningcoffe

19 ročné dievča
    sky with a diamonds

Nie nestretla som sa s tým.
    Možno to tak funguje prvé mesiace lebo chcú dokázať svojej polovičke že stoja za to. Ale podľa mňa sa po čase stanú tým kým boli predtým.
  3. 3
    Willbebetter

tvári sa, že má 4 roky

:D never tomu.
  4. 4
    Luboos

32 ročný muž
    Piešťany

STRACH
  5. 5
    Aristelovpes

21 ročný chalan
    Istropolis

Nie. Ľudia sa nemenia.
  6. 6
    Bibla

23 ročné dievča
    Košice

Chcú sa ženiť :D alebo aspoň s tou dotycnou a čo už robia mimo... :D hlavne nech im neutecie
  7. 7
    Bibla

23 ročné dievča
    Košice

*ostať s dotycnou
  8. 8
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

Na začiatku vzťahu sú všetci takí, az po čase si ľudia uvedomia, aký naozaj je ten druhý
  9. 9
    Neprebudena

18 ročné dievča

v prvých mesiacoch vzťahu sa pretvaruje úplne každý a správajú sa slušnejšie a ohľaduplnejšie. a ak sa ten človek naozaj rozhodne zmeniť tak hlavne pre seba a nie pre frajerku
  10. 10
    Vreskot000

31 ročný muž

Co tak napravit si gramaticku chybu v nadpise :)
  11. 11
    Vance

23 ročné dievča

To je krásna predstava. Nie nestretla som sa stým.
  12. 12
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Pri prvom vztahu sa kazdy stava barankom
    Ale Po prvom vztahu je to vzdy ine :D
  13. 13
    Mkamka

25 ročná žena
    Hniezdo

Hormóny predsa.
    To nie je pretvarovanie ako si myslí @9. Len by to potom malo prejsť.
  14. 14
    Primitiv

24 ročný chalan
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

@mkamka S tým súhlasím. Len čo robiť s tým, aby to neprešlo? Aby človek už zostal taký? Aby to potom neopadlo a človek sa nevrátil do zabehnutých koľají?
  15. 15
    Melancholik

26 ročný muž

ja som bol pred vzťahom tiež iný (mám pocit že som sa po ňom opäť vrátil do stavu pred ním pomaly)

no a mňa vzťah zmenil napríklad tak že som začal mať rádviac život, viac sa zaujímať o okolie a ľudí, častejšie som chodieval niekam aj na spoločenské akcie, bol som citlivejší, empatickejší a zvýšili sa mi sociálne zručnosti - bol som zhovorčivejší a o niečo viac spoločenskejší, väčší optimista som bol ... teraz som proste iba nudný realista ktorý si urobí to svoje čo potrebuje a ostatok ide okolo bez povšimnutia ..
    dokedy?... to nikto nevie
  16. 16
    Anonym356

22 ročný chalan

Vzťah som ešte nikdy nezažil, ale som slušný, zodpovedný a ohľaduplný aj bez toho! Akože čo chcel autor témy týmto naznačiť? Že pokiaľ chlapi nemajú vážny vzťah tak sú malé nevyzreté nezodpovedné drzé deti? Je veľa takých, ale nie všetci!
  17. 17
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

@anonym356 nie, toto platí len pe niektorých chlapov nie pre všetkých, a tí zvyčajne bývajú taký nevyzretí že si tú náhlu zmenu k lepšiemu všimneš
  18. 18
    Marjy77

19 ročné dievča
    Wilderland

@vreskot000 no jo no, pokladaj ma za mimozemšťana, ktorý prišiel na Slovensko a len teraz sa učí pozemskú reč :D
  19. 19
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

To nie je zmena k lepšiemu. To je divadlo, aby ťa dostal(u niektorých proste nie iba za jedným účelom, ale aj tak je to iba pretvárka, pretože vedia, že keby boli takí ako predtým, tak by ich tá osoba nechcela).
    Nič iné to nie je. Žiadna "zmena o 180 stupňov" a ani o 90. Len pretvárka. Skús ho postaviť pred jeho dlhoročných kamarátov, ktorí ho poznajú, a buď tam s ním. Uvidíš, že buď budú z toho oni celý v prdeli, že ako sa správa alebo čo sa s ním stalo, alebo ty budeš žasnúť z toho ako sa správa.

Žiadna zmena. Faloš!
  20. 20
    Salora

hrá sa, že má 1 rok
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

https://i.imgur.com/rTMuPGe.gif
  21. 21
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 1 rok
    Brno

nvm. ja som super pred aj pocas.
  22. 22
    Hemadžema

20 ročné dievča
    Na šťastie čakajúca

Nemyslím si, že sa to týka iba prvého vážneho vzťahu. Na začiatku akéhokoľvek vzťahu je každý z dvojice svojim spôsobom “iný”, je to tým pocitom zamilovanosti. Nemyslím si ale, že ide o zmeny, že sa stanú zodpovednejšími, slušnejšími etc.
  23. 23
    Vreskot000

31 ročný muž

@marjy77 anketa je dost primitivna a navyse mala by si rozoznavat mnozne cislo v ypsilone.ps.ja pisem z tabletu, sem tam mam preklep. Mozno aj ty
  24. 24
    Obivankenobi

24 ročný chalan

kamarat ked mal prvu naozajstnu priatelku tak pred nou nenadaval,nefajcil,nepil alkohol a ked bol cisto s nami, partiou, vonku tak si to vsetko dohanal..vydrzal tak asi 10 mesiacov a potom to vzdal (thumbs) a nie, uz nie su spolu (thumbs)
  25. 25
    Sunnn

20 ročný chalan

Ja osobne sa nemenim kvoli priatelke, nepretvarujem sa a miluje ma takeho aky som. Ale zase je pravda, ze som zodpovedny a slusny.