Fórum pridal Chocholousek, 17. 6. 2017 12:42 do kategórie Humor. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zapojte svoju fantáziu a vymyslite nejakú hovadinu

0
Chocholousek

hrá sa, že má 0 rokov
Nitra

Ahojte dievčatá a chlapci.Skúste vymyslieť nejakú vetu, ktorá absolútne nedáva zmysel a jednotlivé slová nepasujú k tým druhým.Napr. Pokazený kaktus jahodovej príchute,Drevené želiezko z umelej hmoty, Lastovičia srsť bežala so svorkou divých ježkov a pod.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Purenarcissism

25 ročná žena
    Naivka.

Birdz je plny normalnych ludi, dobre miesto na zdielanie myslienok, nazorov, fotiek a zazitkov, kde ta nikto nedissuje a respektujeme sa navzajom.

2. 2
    Loveillumination

23 ročné dievča

myslim, ze jahodova prichut, umela hmota, divy jezko su bezne slovne spojenia :>
  3. 3
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

@1 well played
  4. 4
    Chocholousek

hrá sa, že má 0 rokov
    Nitra

@loveillumination Vybral si si len to, čo ti vyhovuje. Skús vymyslieť nejakú absurdnú vetu, nech sa zasmejeme.
  5. 5
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Problém je, že keď zapojím fantáziu ja, nieje to verejne publikovatelné. :S
  6. 6
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

ja budem klasik:

zem je plochá

7. 7
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Že ananás na pizzi je zverstvo, myslím, že sa všetci zhodneme, že to je riadna hovadina (?)
  8. 8
    Thrwtchr

24 ročný chalan
    poloha sa načítava

@delica :D

@Hnisavica Well, je to hovadina (od slova hovädo, teda istý druh zvieraťa), takže obviously je to zverstvo. To ale nemusí znamenať nič ako pejoratívum.
    Napr. pre mňa je ananás na pizzi zverstvo (s pozitívnym konotátom), a tieto slová k sebe vôbec nepasujú, takže je to vlastne dosť dobrá veta pre túto tému. Žiadne zvieratá (okrem človeka ofc.) si totiž ananás na pizzu nedávajú, z pochopiteľných dôvodov. :D

Dúfam, že som povyhovieval trochu prostatickým chúťkam donora, vzhľadom k lesne ambulančnému zarazeniu trémy.
  9. 9
    Neronela2006

11 ročné dievča

Dá sa vôbec ešte navrhnúť nejakú tému ktorá by tu ešte nebola???