Fórum pridal Lolita589, 12. 9. 2018 16:41 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zara

0
Lolita589

21 ročné dievča

Zdravím, hľadám si nejakú flexibilní brigádu popri skole. Idem na farmaciu. Viete mi povedať ci sa to dá zvládať 20hod/tyzdenne plus ako asi vyzerá taky pohovor v Zare pripadne inom takomto obchode,lebo neviem co čakať a uvažujem nad touto predajňou.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Pubertslatinocelny

31 ročný muž
    konské-e zuby

Zimný semester je na farmacii zo začiatku ťažký, lebo ešte končí zber. Potom neskôr dáš v pohode popri škole 20 hodín. V letnom je to zas naopak, na začiatku ešte chvíľu pohoda, ale potom hneď orba a výsadba, na juhu je letný už od začiatku rušný
  2. 2
    Sasi2680

26 ročná žena

ci sa da zvladnut 20h, musis vediet ty, podla toho , aky budes mat rozvrh (?). Pohovor do obchodu podla mna nebude ziadny zlozity, asi sa ta budu pytat, ci mas nejaky vztah k mode.. ved vyskusaj, uvidis, ako brigadne na privyrobenie to nemusi byt zla robota.
  3. 3
    Poppyseed

24 ročné dievča

Budes si to musiet dohodnut podla rozvrhu. Zvladnut sa to da, ja som tiez pracovala popri studiu farmacie. Je narocne spociatku zosuladit povinne labaky a seminare, ktorych je v prvaku celkom dost ale isto sa do toho rychlo dostanes. Mala som aj spoluziacky, ktore v pohode zvladali 2 prace a este sa popritom aj ucit a robit uspesne skusky.