Fórum pridal Questions, 13. 7. 2018 02:49 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zarastený nechet

0
Questions

18 ročný chalan

Ahojte môj kamarát ma zarastený necht už veľmi dlho na obchod palcoch, chcel by som mu pomôcť ale nedá si povedať posielam ho k Dr. ale bojí sa, ničoho sa tak nebojí ako Dr. že mu to za živa budu rezať a najskôr mu aj vytrhnú celý necht.....↓
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Questions

18 ročný chalan

Pre silné povahy posielam aj foto → https://imgur.com/a/MA8vMdU
    Bojím sa aby nedostal infekciu má to už viac ako 3 roky... stále s tým nič nerobí, lieči to tak že si to čistí pravidelné umýva ale vravím mu že mu to nepomôže, čo si vy myslíte mám ho donútiť aby išiel k Dr. alebo ako ? to riešiť ? On by chcel aby mu to uspali ale to málo kedy robia, mám ho na to pripraviť ? Zaklámať mu ? A bojí sa aj toho že ako mu dlho bude rásť necht neviete ? Za rok mu narastie nový ? alebo za mesiac ?

(prosím vážne odpovede nerobte si srandu)
  2. 2
    Dee99

25 ročný muž
    RK/BA

kamarát vravíš? :)
  3. 3
    Questions

18 ročný chalan

Skúšal kade aké liečby čo našiel na internete aj na silu si ho vraj odrezal a nepomáha nič, dnes som si s nim o tom písal a už chcem aby konal..
    prosím poradte a napíšte vaše skúsenosti na tie moje otázky
  4. 4
    Questions

18 ročný chalan

ano poznáme sa od základnej teraz sme už na strednej nevídavame sa ale ten chalan s tým mal problém, už dllllho
  5. 5
    Questions

18 ročný chalan

napíšte mi niečo ako to mám riešiť chcem mu pomôcť ide o jeho zdravie čítal som na internete že môže dostať infekciu rozmýšľal som že to napíšem jeho sestre alebo ja neviem žeby sa to rodičia dozvedeli ...
  6. 6
    Questions

18 ročný chalan

@dee99
  7. 7
    Aklorakx

13 ročné dievča

Nech si nechty za rovno ostrihá, kúpi väčšie topánky (možno nosí malé a z toho to má) a určite nech ide za lekárom...
  8. 8
    Marcello1111

30 ročný muž

jejda, a to má koľko rokov ten "kamarát", keď sa bojí?
    na chirurgii mu doktor pichne do palca umŕtvujúcu injekciu a mu to ošetri, chalan ani nemukne, lebo to vôbec nebude cítiť...
    chyť ho za krágel a dokop ho najskôr k jeho doktorovi a ten mu dá doručenku do špitála...
    celá veda... :)
  9. 9
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Tvoj "kamarat" sa nemusi bat . :)Mne to robili ked som mala 10-11r . Stiahli mi necht z palca na nohe :D. Samozrejme mi to najprv umrtvili.Po case narastol novy..a doteraz s tym nemam problemy :)

10. 10
    Yacopsae

23 ročný chalan
    161>88

Fuj, ty kokot!
  11. 11
    Koprdil

25 ročný muž
    Bratislava

Ja som to mal trochu menej vazne, osetrenie bolo bez umrtvenia. Nebolo to nic prijemne, takou specialnou tycinkou mi to cistili, bolelo to, striekala krv, ...

Urcite ale odporucam ist k lekarovi :)
  12. 12
    Taylah

tvári sa, že má 3 roky

ja by som napr. k lekarovi urcite nesla - skor k pedikerke; kazdemu, koho poznam, ze s tym siel k lekarovi, mu strhli cely nechet a vacsina s tym mala opakovane problemy
  13. 13
    Questions

18 ročný chalan

on ma 17 rokov, boji sa presne toho čo píše @taylah že mu strhne necht lebo zatiaľ čo počúl od známych tak to robili bez umrtvenia ja som mu povedal ze mojeej sestre to tiez robili s umrtvenim ale aj tka bolelo ta nechce ist tak ci tak
  14. 14
    Rogin

29 ročný muž
    Nové Zámky

@questions lejzrova operacia...kamarat mal toto iste len horsie, o dost horsie...cim viac bude cakat, o to horsie. operacia, je to drahe, ale pomoze, zarucene