Fórum pridal Kamenzde, 8. 1. 2019 17:37 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zaspala som po kolese

0
Kamenzde

22 ročné dievča

Zdravím, stalo sa niekomu aby zaspal po kolese alebo som jediná ? Dala som si ho na chate kde den pred tým som spala asi 2hod, večer som čoto popila a potom s kamošom na polku to ečko. Nejakú chvíľu som sa bavila s ľudmi a potom ma vyplo.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -68 roky
    tulam sa

ja som zaspala od barana

narazil do mna a potom ma vyplo
  2. 2
    Sasi2680

26 ročná žena

lepsie ako by si mala zaspat pod kolesom
  3. 3
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    konské-e zuby

My sme sa v škôlke hrali kolo kolo mlynské a poobede sme všetci spali.
  4. 4
    Angeloflight

20 ročný chalan

čo to je ?
  5. 5
    Salora

hrá sa, že má 2 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

lutujem kazdeho, kto potrebuje na to, aby sa zabavil, nieco taketo... ale vlastne ani nie, nelutujem... len naklast po pysku ;P (:
  6. 6
    Kamenzde

22 ročné dievča

https://sk.wikipedia.org/wiki/Ext%C3%A1za_(droga)
  7. 7
    Amikadze

24 ročné dievča

Ktovie co to vobec bolo. mozno Len soda bikarbona s pilinami.
  8. 8
    Emzááák

17 ročný chalan
    Kysuce

Nasráť do rúk a nepustiť k vode, feťáci vyje@aní.
  9. 9
    Kamenzde

22 ročné dievča

Nebol to shit, kamoš s ktorým som si to dala fičal do rána.
  10. 10
    Kamenzde

22 ročné dievča

@salora nie som z tých ľudí ktorí potrebujú niečo také aby sa zabavili, len som to proste chcela vyskúšať, to zo mňa nerobí hned človeka závisleho na drogách a sem som len chcela zistiť či sa také niečo niekomu stalo a prečo sa to stalo that's all
  11. 11
    Morningcoffe

20 ročné dievča
    sky with a diamonds

radšej po ňom spať ako mať tie všelijaké halušky v hlave :D
  12. 12
    Chlorofyl

27 ročný muž
    Erec Jisrael

@kamenzde bud to bolo na teba moc silne a ta doslova vyplo alebo to bolo slabe na teba a proste si len zaspala :) neboj nic hrozne sa nestalo
  13. 13
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Ja som zas snívala o kolese
  14. 14
    H8u

25 ročná žena
    Štefanov

@Kamenzde mohlo tam byt namiesane vselico, ale vo vseobecnosti by sa dalo povedat ze su dva zakladne typy - niektore funguju tanecne, ze mas v prvom rade energiu, potrebujes tancovat, atd. A druhy je ze prevladaju viac mentalne prijemne pocity spojene s tym ze citis hroznu lasku k ludom, stastie, mas hroznu potrebu sa a niekym rozpravat, mas hlboke myslienky atd atd. Tak mozno si mala to viac melancholicke a kvoli tomu si zaspala ale skor mi pride ze ti to proste neslapalo a zaspala si lebo si bola unavena :D
  15. 15
    Gnomeslayer

23 ročný chalan
    Pod Tatrami v šenku

@h8u jop ma pravdu. viac serotoninu- viac sa to podoba trave, viac dopaminu a nor-adrenalinu - viac energie, kecania atd. Ja som sa napr. predavkoval benzofuranom a preskocil som vsetky stavy stastia az do uplneho vypinania alebo som zozral skoro pol gramu mexodrome a to bolo asi jak herak. :D cize zaspat fakt neni problem, ja som si uz nastastie presiel tymito vecami a som uz cisty nejaku dobu, ale daj od toho radsej ruky prec. Mozno mas slabsiu psychiku, nabeh na nejaku bipolarnu poruchu, moze ti to spustit hocikoho. Mam malo prstov na rukach aby som napocital kolkych ludi som videl lezat s depresiou a uzkostami na psychiatrii. ehm, vratane mna, ale ja som skor tu depresiu odhanal ( a zhorsil ) tymi srackami. Tak sa radsej na to vykasli. :D Ale ked ma nepocuvnes a chces fakt riadne bomby napis mi. :D :D :D :D :D
  16. 16
    Džidži420

hrá sa, že má 1 rok
    Prdelákovo

Podla mna si bola už moc vyčerpaná..
  17. 17
    Darkpassenger

26 ročný muž
    Peklo

Podľa mňa neber koleso zober loptu :D
  18. 18
    Dokonalygentleman

38 ročný ujo
    UK

Hmmm, jeden mladý muž nedávno po kolese, ako to nazývate, zaspal navždy....
  19. 19
    Deda112

19 ročné dievča

@kamenzde mohla si upadnúť do bezvedomia, nedostatok spánku, alkohol, budič-koleso---"výborná kombinácia"
  20. 20
    Dee99

25 ročný muž
    RK

poznám pár ludí čo sa im to podarilo.. ale neviem ako to je možné.. :D
  21. 21
    Kerrang

26 ročný muž

Tiež som išiel čítať, že si zaspala pod nejakým kolesom (auta) :D
  22. 22
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@sasi2680 sakra toto iste som chcel napisat (hehe)
  23. 23
    Aventine

12 ročné dievča
    Halmstad

Bože uprostred noci sa tu nahlas rehocem na tých prvých 3 komentoch :D

A neviem ja som koleso mala len pár krát, a vždy som v pohode hneď zaspala keď som si už šla ľahnúť. Ale zas niežeby ma vyplo dakde uprostred akcie :D
  24. 24
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

ja som zaspal take veci v zivote, ze iny by nespal 3 dni (:

tak co, polka kolesa nieje nejaka konska davka, tak si z toho nic nerob, nabuduce zozer aspon 3 (thumbs) pamataj, ze party na ktorej neuvazujes o zavolani RZP vlastne ani nieje party 8-)
  25. 25
    Charlie1

21 ročný chalan

Drogy sú život a cesta ku spokojnosti
  26. 26
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

@darkpassenger (thumbs) (:
  27. 28
    Darkpassenger

26 ročný muž
    Peklo

@charlie1 myslíš? :) Uvidíš keď príde paranoja, schizofrénia a kopec ďalších sračiek... Aj drogy treba vedieť užívať ;) aj za to sa platí daň ver mi :)