Fórum pridal 0honey0, 20. 10. 2008 00:31 do kategórie Cestovanie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zaujimave miesta v PRAHE ???

0
0honey0

27 ročná žena
=)

Cawte!

Mate nejake zaujimave typy co sa urcite opati vidiet a zazit v Prahe? Nemyslim tym len tie najznamejsie ako Karlov most alebo Orloj.. ale aj take menej zname ale oto zaujimavejsie. Nejake dobre galerie, pripadne podujatia... to uz ne
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Hipisak

26 ročný muž
    Lúka plná sedmokrások

Hmm..v Prahe som bol pred mesiacom...hrad je pekny...taktiez Vyšehrad....pivna galeria je super:)....hmm.....sradna je aj hrob Franza Kafku.....je tam toho hodne:)
  2. 2
    V3nty

25 ročný muž
    tam kde sa neumiera

aaa daj sitam zamna dobre vychladenu plzeň :(((
  3. 3
    Wajcak

30 ročný muž
    Veľké Kapušany

odporucam pivaren U fleku :-D
  4. 4
    Blackknight

33 ročný muž
    Niekde v stredoveku

@3 No ja som tam bol, pri poslednej navsteve a pocity som mal zmiesane. Okrem toho, ze sme asi pol hodinu cakali na stol, bolo tam 90% nemcov ( vsak iste, tym nevadi ze tretinkove tmave pivo stoji 60 CZK, a ze tradicna vecera stoji cca. 220 ) aj ked atmosfera bola celkom dobra. Ziva muzika, prijemna obsluha aj ked dost ubehana.<br />
    <br />
    Zda sa mi, ze na svojej popularite az moc ryzuju :/
  5. 5
    Hipisak

26 ročný muž
    Lúka plná sedmokrások

@4 lol to kde si bol?:D:D:D ja som sa 5 minut od centra najedol v jednej restike za 95kč a to som mal dobre pivko(normalne Plzna:) ) dalej vepso knedlo a aj nejaku polievku..a v centre su tiez jedla celkom normalne...hhej to pivo je drahsie v najuzzsom centre ale staci z neho vyjst a najdes hned lacnejsie:)
  6. 6
    Benci

26 ročný muž

vcera som bol v zoo a bolo tam super :D fakt som bol prekvapeny, som nemyslel, ze sa mi bude tak pacit, ani nie som taky ten "zvieratkovsky" typ :D ale inak najkrajsie miesto je aj tak karlov most v noci, to odporucam kazdemu :) a tiez rozlhedna pri starych zameckych schodech :D a KFC na Vaclavaku u Narodniho muzea! :D
  7. 7
    Blackknight

33 ročný muž
    Niekde v stredoveku

@5 Keby si cital pozornejsie, vedel by si ze som ragoval na @wajcak -a ktory odporucal pivaren u fleku ...
  8. 8
    Siss

26 ročná žena

Televizna veža je pohode je odtial dobrý výhlad...alebo Stalinov pamatnik...Krčma U sedmi švábu:),Tancujúci dom... ale inak Praha je sama o sebe celá pekná takže...
  9. 9
    Chaotickitt

23 ročné dievča
    ♥Bratislava II.♥

ja som chcela strašne navštíviť múzeum mučiacich vecí, ale nevyšiel čas:( :D<br />
    ale Karlov most a Orloj to istí:)<br />
  10. 10
    0honey0

27 ročná žena
    =)

juuuj diky moc vsetkym.. tak ja som v Prahe bola uz par krat... lenze aj ja si myslim ze je tam stale co pozerat.. aj preto som sa vas pytala na typy.. ved kolko ludi tolko chuti.. a hlavne chcem navstivit tie miesta na ktorych som este nebola ako ten Vysehrad, Hrob Franza Kafku a pod.. inac boli ste niekto v tej Zidovskej ulicke???? ci tak sa to nejako vola.. oplati sa tam ist???? a s tymi cenami suhlasim... palky su v uplnom strede .. vela zalezi od lokalite ale aj o stasti kde ta nohy zavedu =) ale ake mam ja stastie stale vleziem do tej najdrahsej =D
  11. 11
    Hwoarang1

9 ročný chlapec

no keby ste tam zili ako ja , tak by vas to skor ci neskor preslo :D :D :D ale tak na slovensku tu nemate dokopi nic. nudaaaa. len mi nechodte robit bordel v meste :D :D neznasam ked stretnem zobrajucich slovakou :D :D
  12. 12
    Deli

29 ročná žena
    Bratislava

a ja neznasam, ked sa niekto citi ako velky Prazak, ked tam par mesiacov studuje.<br />
    A navyse nevie slovensku gramatiku!
  13. 13
    Chmuli

19 ročné dievča
    Praha

hwoarang1 a ako tam zijes ty? ked ta to tak preslo?<br />
    ja tu zijem niekolko rokov a toto mesto mam velmi rada. ty by si sa mal ocividne odstahovat do NY, ale zase aby sa tam z teba neposrali..taky boss ;)