Fórum pridal Nikichan, 14. 6. 2018 02:08 do kategórie Závislosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zazate svetla pocas celej noci-cena?

0
Nikichan

22 ročné dievča

Zdravim, bohuzial z urciteho dovodu potrebujem mat 3 noci po sebe celu noc zasvietene svetla v izbe, ak sa niekto vyzna, viete mi povedat ci to bude "v pohode" alebo naskacu energie ako blazon? :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nikichan

22 ročné dievča

Ak by niekto bol prilis zvedavy tak to je kvoli plosticiam, odbornika mozem zavolat az o tyzden a potrebujem na private este kvoli skole 3 dni zotrvat a nechcem spat v strachu, no a kedze su plostice svetloplache tak som vymyslela tento life hack
  2. 2
    Drazoal

23 ročný chalan
    Zvoľen

noci sú krátke, žiarovky zas tak veľa nežerú, či? (?) :D neviem, osobne by som sa nebál, ale nie som elektronik, aby som sa k tomu vyjadroval
  3. 4
    Nikichan

22 ročné dievča

Niekde som prave nasla ze to je par centov na hodinu ale vobec sa do toho nevyznam tak nechcem trepat :D
  4. 5
    Yacopsae

24 ročný chalan
    161>88

Ja mám každý deň v teráriách pustené 4 žiarovky, jedna má 125W a nič to skoro nerobí, to nepočítam vyhrievacie fólie a káble, takže sa ničoho nemusíš báť. :D
  5. 7
    Nikichan

22 ročné dievča

@yacopsae dakujem ti moc, vdaka tebe budem tie 3 dni pokojne zaspavat :D
  6. 8
    Yacopsae

24 ročný chalan
    161>88

To ma teší. Teraz som si o nich čítal, a zajtra sa bude asi upratovať. :D
  7. 9
    Nikichan

22 ročné dievča

@yacopsae bohuzial az v sobotu alebo nedelu lebo teraz som doma a na privat pojdem az cez vikend, hoci bojim sa tam co i len vkrocit :D
  8. 10
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

To bude v pohode :) Ja mám v zime celú noc zapnuté svetlo a ešte aj elektrický ohrievač a iné takéto malé elektronické veci a neplatím veľa. Svetlo žerie minimum :)
  9. 11
    Bebekex

25 ročná žena

V pohode:)

Nam sa s frajerm raz stalo,ze zrazu vyplo celu elektriku a my sme zrovna odchadzali na vylet na 3 noci do Bg a Srb a ked sme sa vratili,tak sme zistili,ze sme ich zabudli vtedy vypnut,cize ked elektrinu opat nahodilo,tak svetla aj vsetko zostalo zapnute jak predtym :D a nic divne nedoslo:)
  10. 12
    Dee99

25 ročný muž
    RK

Asi ta nepotesim ale aj ked mechas zasvietene najde sa par odvaznyvh plostic co ta kusne.. :) :D
  11. 13
    Dee99

25 ročný muž
    RK

A k teme nezruinuje ta to ziarovka zerie asi najmenej z celejo bytu co ide na elektrinu.. :D
  12. 14
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

20-30 centov za kWh pocitaj
  13. 15
    Nikichan

22 ročné dievča

@dee99 uuf to ma ozaj nepotesilo :D myslis ze by pomohlo nastriekat sa repelentom? :D
  14. 16
    Nikichan

22 ročné dievča

@patrixo to vazne? :O na jednej stranke som nasla ze maximalne 5 centov ale 20-30 centov je pomerne dost ked si to dam na tych cca 7 hodin kazdu noc, ale tak co uz, nejako to majitel prezije snad :D
  15. 17
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Nik si to na tom účte za elektrinu nevšimne
  16. 18
    Poppyseed

24 ročné dievča

Tiez si myslim, ze by to malo byt v pohode a ziaden velky ucet by z toho nemal byt.
  17. 19
    Wewo

25 ročný muž

Svetla su este ok. Mne sa uz par krat stalo ze som nechal aj na tyzden zapnutu zehlicku ked som odisiel z domu a na poslednu chvilu som si zehlil :D

To je uz asi drahsie...
  18. 21
    Dee99

25 ročný muž
    RK

To netusim mne pomohlo odstahovst sa :D
  19. 22
    Condition

24 ročný chalan
    Žilina

tak klasicka ziarovka vyzere 60W na hodinu cca :D asi opravte ma elektrikary ale 60Wx10 hodin spanku to je 600W x 3 = 1800W a za 1000W platis 14 centy takze zaplatis ccca 24 centov ? :) to by som neriesil ani take centiky :)