Fórum pridal Nikichan, 14. 6. 2018 02:08 do kategórie Závislosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zazate svetla pocas celej noci-cena?

0
Nikichan

21 ročné dievča

Zdravim, bohuzial z urciteho dovodu potrebujem mat 3 noci po sebe celu noc zasvietene svetla v izbe, ak sa niekto vyzna, viete mi povedat ci to bude "v pohode" alebo naskacu energie ako blazon? :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Nikichan

21 ročné dievča

Ak by niekto bol prilis zvedavy tak to je kvoli plosticiam, odbornika mozem zavolat az o tyzden a potrebujem na private este kvoli skole 3 dni zotrvat a nechcem spat v strachu, no a kedze su plostice svetloplache tak som vymyslela tento life hack
  2. 2
    Drazoal

22 ročný chalan
    Zvoľen

noci sú krátke, žiarovky zas tak veľa nežerú, či? (?) :D neviem, osobne by som sa nebál, ale nie som elektronik, aby som sa k tomu vyjadroval
  3. 4
    Nikichan

21 ročné dievča

Niekde som prave nasla ze to je par centov na hodinu ale vobec sa do toho nevyznam tak nechcem trepat :D
  4. 5
    Yacopsae

24 ročný chalan
    161>88

Ja mám každý deň v teráriách pustené 4 žiarovky, jedna má 125W a nič to skoro nerobí, to nepočítam vyhrievacie fólie a káble, takže sa ničoho nemusíš báť. :D
  5. 7
    Nikichan

21 ročné dievča

@yacopsae dakujem ti moc, vdaka tebe budem tie 3 dni pokojne zaspavat :D
  6. 8
    Yacopsae

24 ročný chalan
    161>88

To ma teší. Teraz som si o nich čítal, a zajtra sa bude asi upratovať. :D
  7. 9
    Nikichan

21 ročné dievča

@yacopsae bohuzial az v sobotu alebo nedelu lebo teraz som doma a na privat pojdem az cez vikend, hoci bojim sa tam co i len vkrocit :D
  8. 10
    Alex458

21 ročné dievča
    Maspalomas

To bude v pohode :) Ja mám v zime celú noc zapnuté svetlo a ešte aj elektrický ohrievač a iné takéto malé elektronické veci a neplatím veľa. Svetlo žerie minimum :)
  9. 11
    Bebekex

24 ročné dievča

V pohode:)

Nam sa s frajerm raz stalo,ze zrazu vyplo celu elektriku a my sme zrovna odchadzali na vylet na 3 noci do Bg a Srb a ked sme sa vratili,tak sme zistili,ze sme ich zabudli vtedy vypnut,cize ked elektrinu opat nahodilo,tak svetla aj vsetko zostalo zapnute jak predtym :D a nic divne nedoslo:)
  10. 12
    Dee99

25 ročný muž
    RK/BA

Asi ta nepotesim ale aj ked mechas zasvietene najde sa par odvaznyvh plostic co ta kusne.. :) :D
  11. 13
    Dee99

25 ročný muž
    RK/BA

A k teme nezruinuje ta to ziarovka zerie asi najmenej z celejo bytu co ide na elektrinu.. :D
  12. 14
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

20-30 centov za kWh pocitaj
  13. 15
    Nikichan

21 ročné dievča

@dee99 uuf to ma ozaj nepotesilo :D myslis ze by pomohlo nastriekat sa repelentom? :D
  14. 16
    Nikichan

21 ročné dievča

@patrixo to vazne? :O na jednej stranke som nasla ze maximalne 5 centov ale 20-30 centov je pomerne dost ked si to dam na tych cca 7 hodin kazdu noc, ale tak co uz, nejako to majitel prezije snad :D
  15. 17
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Nik si to na tom účte za elektrinu nevšimne
  16. 18
    Poppyseed

24 ročné dievča

Tiez si myslim, ze by to malo byt v pohode a ziaden velky ucet by z toho nemal byt.
  17. 19
    Wewo

25 ročný muž
    alfa gay homosexuálny

Svetla su este ok. Mne sa uz par krat stalo ze som nechal aj na tyzden zapnutu zehlicku ked som odisiel z domu a na poslednu chvilu som si zehlil :D

To je uz asi drahsie...
  18. 21
    Dee99

25 ročný muž
    RK/BA

To netusim mne pomohlo odstahovst sa :D
  19. 22
    Condition

24 ročný chalan
    Žilina

tak klasicka ziarovka vyzere 60W na hodinu cca :D asi opravte ma elektrikary ale 60Wx10 hodin spanku to je 600W x 3 = 1800W a za 1000W platis 14 centy takze zaplatis ccca 24 centov ? :) to by som neriesil ani take centiky :)