Fórum pridal Riddler, 12. 11. 2019 12:42 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zelený čaj

0
Riddler

27 ročný muž
Turiec

Vy, čo máte radi zelený čaj, aká je vaša najobľúbenejšia značka? Je podľa vás lepší čistý, alebo máte radi aj tie s príchuťami?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Značky neriešim, ani to moc nepijem a chutil mi s jasmínom tuším.
  2. 2
    Tommyhot

30 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Z tych shitovych pijem od Celestial Seasonings lebo maju obrovsky vyber decaf cajov. Z tych sypanych ma znacky nezaujimaju, skor druh a krajina. Najradsej pijem zelene Taiwanske oolongy.
  3. 3
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

s prichutami moc nepijavam a znacku tiez moc nie...popradsky som v posl. dobe maval doma. akurat som ho minul predvcerom a zrejme se zase kupim taky isty...
  4. 4
    Tralalibang

24 ročné dievča
    Prdelákovo

Mám rada gunpowder a japonské mi veľmi chutia. Z ochutených mám rada asi len ten jasmínový.
    Ale na záver som si nechala ten najlepší- milky mao feng, to bol najlepší zelený čaj, aký som kedy pila. I keď tie japonské čínským čajom šliapu na paty, stále nedosahujú ich kvalít. :D
  5. 5
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@pubertslatinocelny Ten popradský mám akurát aj ja doma, a rozmýšľal som žeby som skúsil aj nejaké iné, tak sa chcem inšpirovať od birdzákov :)
  6. 6
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

Na sypane chodím do čajovne a tam značku neriešim a zo šachových mám rada Teekane, najviac Jasmínový alebo Zen :)
  7. 7
    Plavam_zivotom

24 ročné dievča

Sáčkových, nie šachových :D
  8. 8
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@plavam_zivotom No ved som rozmýšľal, aké sú šachové čaje :D to asi také, čo piú šachisti, aby im to dobre myslelo :D milý preklep (thumbs)
  9. 9
    Poke

7 ročný chlapec
    Prešov

najradšej mám gyokuro alebo senchu, potom long jing, lu'an a an ji bai cha
  10. 10
    Kokotis

23 ročný chalan
    asi hentam

@poke ty máš zákaz vyjadrovať sa v kategorií zdravie...!
  11. 11
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@kokotis Kto mu zakázal? :D
  12. 12
    3dmeraya

27 ročná žena

Sypanu banchu si kupujem
  13. 13
    Fixa

27 ročný muž
    Poprad

Ja pijem sypanu Gabu, aj keď je na môj vkus trochu horký.
  14. 14
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

z Lidla zelený s vanilkou :)
  15. 15
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

bol som v Lidli vcera a tam maju asi len jednu znacku, ak som dobre videl, tak som si kupil ten (volaky Lord Nelson ci co), ale inspirovany viacerymi vypovedami v tomto fore som si kupil jazmínový namiesto obyčajného.
    Celkom dobrý, chuťovo taký jemnejší a aj farbí menej hrnček :D
  16. 16
    Riddler

27 ročný muž
    Turiec

@pubertslatinocelny Asi ho aj ja skúsim, ked sú tu naň také kladné recenzie :D