Fórum pridal Wistingher, 27. 5. 2020 09:08 do kategórie O dievčatách. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ženy, beriete ako pozitívum, že muži zomierajú skôr?

0
Wistingher

23 ročný chalan
Bratislava

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Teal

hrá sa, že má 2 roky
    >/vιℓℓαιn_

Keď si ma vzala, naj ma aj pochová
  2. 2
    Thinkaboutjustice

27 ročný muž

skor zomrie, skor si najdem ineho
  3. 3
    Narazuvzdornaa

25 ročná žena
    bridge troll

maju to skor za sebou :D

ale nie, wtf??
  4. 4
    Delica

hrá sa, že má 2 roky
    (-∞,+∞)

Ja nechcem truchlit. Radsej by som bola prva dole.
  5. 5
    Livre

20 ročné dievča

Tiež by som rada zomrela skôr ako týpek, ideálne hneď (letim)
  6. 6
    Lenkaska1

24 ročné dievča
    Bratislava

Ostať sama na sklonku života, keď to človek najviac potrebuje :/

Mám jednu susedu dôchodkyňu, ktorej muž zomrel už cca 7 rokov dozadu a ona stále chúďatko musí žiť sama :( a dovtedy všade chodili vo dvojici, na prechádzky, do obchodu, vysedávali na lavičke... a teraz je sama :,(
  7. 7
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

hlavne netreba zabudat na to, ze muzi zomieraju skor len zo statistickeho uhla pohladu
    Ja osobne sa stretavam s opakom.
  8. 8
    Labut2

tvári sa, že má 3 roky

To nepriznaju, nesedelo by im to do ich feministickej ideologie.
  9. 9
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Každý deň ďakujem Bohu za tento fakt a každú druhú nedeľu robím oslavy na túto počesť :S
  10. 10
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

takúto otázku môže položiť len taký vzťahový expert ako ty

@mkamka ja som akurát včera na to myslela, že moji obaja starí otcovia zomreli o dosť skôr, ako staré mamy.. a aj pradedko zomrel skôr ako prababka.. tuším som sa raz aj dočítala, že žena je v tomto taká "odolnejšia" kvôli tomu že si prejde (mala by byť aspoň na to pripravená) tehotenstvom a hlavne pôrodom, ale či ja na tom niečo pravdy .. :D
  11. 11
    Laurikaaa

25 ročná žena
    Večne v (|)

Áno, skôr zdedím
  12. 12
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

Je mi to jedno.
  13. 13
    Mkamka

27 ročná žena
    Hniezdo

@sasi2680 A neboli medzi nimi velke vekove rozdiely? U nas v rodine je popularne mat o 10 rokov mladsiu manzelku. :D
    To je zaujimava teoria. No asi ked zena nezomrela pri porode, tak uz prezije vsetko. :D Myslim, ze by sme nasli viac teorii, ktore hovoria, preco kto zije dlhsie a po ich preskumani a spojeni do jednej by sme sa dostali blizsie k pravde. Neexistuje taka bakalarka/diplomovka/...?

U mna zase zomieraju zeny podstatne mladsie. Sorry, ze to vsetko budem vypisovat, ale je fajn si to zosumarizovat, nemusis na to reagovat. :)

Stary otec zomrel ako 93 rocny pred mesiacom (ked sme tu v marci nadavali "cestovatelom", tak som sa opravnene bala, ze ho uz neuvidim) a stara mama minuly oktober ako 81 rocna. A to sme dufali, ze ked stary otec zomrie, tak stara mama si bude moct este uzivat zivota a cestovat, lebo poslednych par rokov sa o neho maximalne starala a nikto jej ani nesmel pomoct...

Starej mamin otec zomrel ako 97 rocny v roku 2002, prastara mama zomrela 73 rocna v 1981.

Brat stareho otca zomrel ako 91 rocny, jeho manzelka ako 90 rocna, zomreli mesiac po sebe. To je podla mna dost brutal, ze zomreli tak naraz, lebo ten prezivsi nevedel o tom, ze prvy zomrel.

Stareho otcova sestra zomrela ako 54 rocna, jej manzel ju prezil o cca 30 rokov, este sa aj znova ozenil a prezil tusim aj druhu manzelku, az kym ho nezavrazdil vlamac...

Starky zase zomrel ako 85 rocny a starka ako 75 rocna, rok a pol pred nim.
    Ocova sestra zomrela ako 65 rocna, otcov brat ako 75 rocny, jeho manzelka rok pred nim, neviem vek.

Viac takto zbrucha nedam.
    Ked budem o dva tyzdne doma, tak pozriem rodokmen a zistim, ci je tam aj nejaky par, kde muz zomrel mladsi.
    Ale v nasej rodine sa zatial zda, ze chlapi maju tuhsi korienok. A dobre manzelky, ktore sa o nich staraju.

14. 14
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@mkamka neviem presne aké veľké vek. rozdiely medzi nimi boli, veľmi veľké až tak nie, ale starká zomrela asi o 10 rokov neskôr ako starký a druhá starká ešte žije a starký zomrel tiež vyše 10 rokov dozadu na leukémiu..

ale teda u vás zomierali tie ženy celkom "mladé" :O
  15. 15
    R4ptor

26 ročný muž

@10 myslím, že to nie je tehotenstvom a pôrodom ale skôr skorším odchodom do dôchodku
  16. 16
    Labut2

tvári sa, že má 3 roky

@r4ptor to nie je hlavným dôvodom. No keď sme pritom, tak je zaujímavé, že muži idú do dôchodku neskôr, aj keď zomierajú skôr. Spravodlivosť v tom nehľadaj.
  17. 17
    Labut2

tvári sa, že má 3 roky

Problém s mužmi je, že sa za svoje práva nevedia postaviť, narozdiel od žien.
  18. 18
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@labut2 zaujimavy postreh
  19. 19
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@sasi2680 zaujímavé, že navážať sa do druhých to áno, ale keď sú tu denne fóra o stupiditách, tak všetci sa náramne bavia. Prepáč, toto je úplne relevantná otázka na vyjadrenie názoru a môže ju položiť hocikto.
    Ale pokiaľ ťa viac zaujíma ako vyhrať súťaž v hviezdičkovaní ponižovaním okolia tak nabudúce nebudeš musieť reagovať. (rofl)
  20. 20
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@wistingher tak mne aj toto prišlo dosť stupídne fórum, nevidím rozdiel v iných :) čo si si chcel touto otázkou dokázať? prečo by mali brať ženy pozitívne, že by mali pochovávať svojich manželov?
  21. 21
    Wistingher

23 ročný chalan
    Bratislava

@sasi2680 O manželstve nepadlo ani slovo. Otázka nemá žiadne smerovanie. Každý sa môže zamyslieť a odpovedať. O tom je fórum by the way.