Fórum pridal Kaiserchief1, 30. 1. 2019 09:57 do kategórie Vzťahy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ženy, hodnotíte 80% chlapov ako podpriemerne vyzerajúcich?

0
Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

• 66,7% ľudí
    áno
  • 33,3% ľudí
    nie, je to viac
  • 0% ľudí
    nie je to menej
  • 0% ľudí
    iné (napíšem do komentára)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Tak ma to zaujíma, lebo podĽa @23 v tomto fóre http://birdz.sk/forum/ktora-z-tychto-zien-je-podla-vas-najkrajsia/185509-tema.html/ to tak je.
  2. 2
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@ženy hlasujte, nech máme štatistiky v poriadku!!!
  3. 3
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

v tretej možnosti mi chýba čiarka - *nie, je to menej
  4. 4
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Ukážte svetu prosím svoju pravú tvár.
  5. 5
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

ja neviem
    keď sú tak tri kategórie
    ok
    meh
    príliš katalógové na mňa

neprideľujem tomu body a nerobím si tabuľky, aby som vedela štatisticky vyhodnotiť priemer
    a ani medián :,(
  6. 6
    Delica

hrá sa, že má 1 rok
    (-∞,+∞)

Nedokazem skludnit svoju hypergamiu. Sry.
  7. 7
    Sasi2680

26 ročná žena

@1 tie jeho statistiky..
    80% je urcite vela,, nemam to zratane, neratam to, neriesim ci nejaky nahodny chlap vyzera podpriemerne, ale neraz sa mi stalo, ze som sa zalubila do chlapa, ktory sa mi zo zaciatku fyzicky velmi nepacil, ale zacal ma pritahovat niecim inym a potom sa mi zacal pacit aj fyzicky..
    a zas poznam chlapov, co su dost pritazlivi pre vela zien a fyzicky sa pacili aj mne, ale su to proste hovada a nikdy by som nechcela s nimi nic mat.
  8. 8
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

teda, tri kategórie na základe prvého dojmu

na základe iných dojmov ako prvotných môže nakoniec nastať okamih, keď mám pocit, že tretia mihalnica na ľavom oku a krivka malíčka sú tie najlepšie veci, čo som kedy videla
    (preháňam, ale len trocha :D )
  9. 9
    Superpinkhero

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

Aspoň 96% lebo vieš ako výzor je všetko takže kto nespadá do tých 4% má zakázané sa na mňa čo i len pozrieť (?)
  10. 10
    Feelagain

21 ročné dievča
    based in Brno

zalezi od obdobia v mesiaci

je tyzden, ked sa mi paci vsetko, co ma penis
    a je tyzden, ked mam pocit, ze vsetci chlapi vyzeraju ako opice a su ble
  11. 11
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

V mojej ankete hlasoval @admin! :D
  12. 12
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@admin je nas hrdina! Vzor vsetkych zien! Stelesnenie hypergamie!
  13. 13
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

dokelu, som si nevšimla, že na koho je toto reakcia, by som reagovala inak :/

14. 14
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

@mielikki lacná chyba xD
  15. 15
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

@pubertslatinocelny :,(
  16. 16
    Antifunebracka

29 ročný muž
    caputova birdzu

A žien asi tak 98 %
  17. 17
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Ináč ja síce nie som žena, ale myslím, že len ženy/muži, čo najviac matematiku, môžu tvrdiť, že 20% niečoho je priemerné až nadpriemerné (:
  18. 18
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

80% chlapov vyzera podpriemerne? :D to moze povedat len niekto, kto nevidel ziadny korejsky boyband (: :D

ale teraz vazne. absolutne nie, ale skor to neriesim. dokonca aj frajera som mala, co podla mna vyzera/vyzeral meh, ale srdiecku nerozkazes :D
  19. 19
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Ale ze vobec. Chalani, chlapi a muzi, ste krasni.
  20. 20
    Aeryn

hrá sa, že má 2 roky

cca 49,9%
  21. 21
    Obsession

hrá sa, že má 2 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Nie okolo mna sa točia iba sami krásavci
  22. 23
    Poppyseed

25 ročná žena

Ale sak 80% podpriemer to je vlastne uz priemer nie? Alebo ako som to nepochopila? :D

A neviem, pre mna je podpriemerne vyzerajuci muz ten co sa o svoj zovnajsok vobec nestara (zanedbana hygiena, dlhe spinave nechty, zanedbany chrup a pod.) Vacsinou teda stretavam priemerne alebo velmi dobre vyzerajucich a upravenych muzov. Takze nesuhlasila by som s tymto tvrdenim.
  23. 25
    Billyjoe

25 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

To je nejaká somarina, nie? 80%? rly? Skôr mám pocit, že je to opačne... a tých 20 podpriemerných percent sú škúľaví, vypasení nerdi, antisociálni intoši, chlapi čo sa o seba vôbec nestarajú, (a ja) :D Tým nechcem úrážať nerdov, ťažkých intelektuálov ani podobné typy.
  24. 26
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@billyjoe Tak vidíš, ja som to číslo nevymyslel. :D
  25. 27
    Trevor1994

77 ročný ujo

@billyjoe jasne urcite ty (:
  26. 28
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Ináč podľa mňa to nie je na základe presnej matematiky, že nejaká žena povedala takú časť, ale ze proste ukazovali ženám fotky alebo dačo a potom keď vyhodnotili výsledky, tak vyšlo, že hodnotili väčšinu ako podpriemernu, z čoho by vyplynulo, že priemerného a aj mierne nadpriemerneho muža vníma taká žena ako podpriemerneho.
    Či tá "štúdia", ktorá toto zistila, je relevantná, to neviem, mne osobne to znie jak bollocks
  27. 29
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Crazy rat lady

@pubertslatinocelny ono hlavne môže zavádzať v takomto prípade aj to, že v prípade, že dané fotky vyberali (hetero) mužskí výskumníci, a vyberali to, čo je podĺa nich "priemer"

pretože (neviem, či sú na to výskumy, ale v praxi by sa dalo nájsť pár príkladov), je rozdiel vo vnímaní toho, čo vo všeobecnosti vnímajú ženy ako atraktívne, a to, čo si muži myslia, že je na nich atraktívne :D
  28. 30
    Billyjoe

25 ročný muž
    Irithyll of the Boreal Valley

@trevor1994 veď som si až musel zmeniť profilovku pretože som sa na seba nemohol pozerať :D
  29. 31
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Inak neviem sa dopátrať k tej štúdii, vraj to má byť na nejakej stránke okCupid ale neviem to nájsť. :(
  30. 32
    Pubertslatinocelny

32 ročný muž
    pubertkúpnoknedlizovaný

Pusti si pesničku, kým budeš hľadať, možno to otvorí prístup k tajnej sekcii stránky
    https://youtu.be/2kJA8v577W8
  31. 34
    Lojzo_xxl

25 ročný muž

Myslim, ze je viac peknych zien ako chlapov
  32. 35
    Tangerina

24 ročné dievča
    Banská Bystrica

to fórum v @1 som si nečítala, nechcelo sa mi :D
    ale ja si proste vzhľad vôbec nevšímam, a ani neviem nikoho na prvý pohľad ohodnotiť, či je pekný alebo škaredý :D
  33. 36
    Lenuska175

tvári sa, že má -1 roky
    knižnica

Ako kedy, keď mám plodné dní páči sa mi omnoho viac chlapov ako keď nemám (:
  34. 37
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Buď sa mi nikto nepáči alebo som príliš vyberavá
  35. 38
    Obrvonjottr

31 ročný muž

Tak ale nebola to jedina štúdia na túto tému. Teraz som v jednom vedeckom časopise čítal čosi podobné.

Je to ale taký sebaklam. Väčšina tychto štúdii pracuje s nejakou zoznamkou, kde je realita značne pokrivená. To znamená, že je tam oveľa viac chlapov ako žien a tí chlapi oslovujú ženy. Takže ženy majú pocit, že je o ne enormný záujem a pomaličky sa im zvyšuje ego a požiadavky. Dopad to má potom taký, že už sa skoro nik nezoznamuje osobne a na internete má veľa ľudí vysoké očakávania, predovšetkým ženy.
  36. 39
    Optimuslapis

21 ročný chalan
    Tvrdošín

umenie nie je byt pekny s mejkapom ale bez neho :D. Ale kto to dnes dokaze? uz aj niektori chlapi podlahli caru maskovaniaa
  37. 40
    Optimuslapis

21 ročný chalan
    Tvrdošín

umenie nie je byt pekny s mejkapom ale bez neho :D. Ale kto to dnes dokaze? uz aj niektori chlapi podlahli caru maskovaniaa
  38. 41
    Lear00

17 ročné dievča

Je to osobná otázka? V zmysle 80% chlapov v mojom živote ( meh tých je naozaj veľa
  39. 43
    Amikadze

24 ročné dievča

u mužov nejde až tak o to ako vyzerajú, skôr o to čo z nich vyžaruje. každopádne, tých 80% zodpovedá takej tej neutrálnej šedej mase ktorú si normálne moc nevšimnem, skôr priemer než podpriemer.

a k tomu z čoho toto fórum vzniklo:
    teraz to píšem trochu s nadsázkou, ale: jasné že každý chlap v očiach ženy vedome alebo nevedome opeknie (stúpne na cene) keď zistí že má BMWčko a vlastní byt vo Viedni, ale tu nejde o tie veci ako také, ale o to že to dokazuje že je ten človek schopný postarať sa o seba v hmote a to čo žena (okrem iného) chce je zabezpečenie. v prírode je to úplne bežná vec.
    a taktiež som ešte nevidela že by nejaký normálny muž ktorý je sám v sebe vyrovnaný frflal na internetoch na hypergamiu, je to nejaký komplex menejcennosti. nikto ti nebráni byť úspešný a mať tie najlepšie kočky.
  40. 45
    Saddath

28 ročná žena

Ked sa bavime cisto a cisto len o vzhlade. Tak urcite nie 80. Aspim kde teraz byvam a robim skoro kazdy dobre vyzera, ci chlap ci zena....
  41. 46
    Patrixo

31 ročný muž
    Militantný slniečkar

toto je nejaky chytak z predmetu statistika
  42. 47
    Mezomus

hrá sa, že má 1 rok
    asshole birdzu!

tak, ked vacsina zien je skareda, tak preco nie vacsina chlapov?
  43. 48
    Amikadze

24 ročné dievča

@wewo nie ze zas ten koment vymazes, teraz v praci nad tym nemozem rozmyslat ale odpisem neskor, nechaj to tu! :D
  44. 50
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@wewo "Myslieť si že zašlú mladosť a plodnosť niekedy po tridsiatke v očiach muža vyvážia kariérou a vzdelaním je riadne mylné a potom skončia ako nechcené, frustrované catladies nenávidiace mužov lebo pred nimi dajú vždy prednosť mladej krásnej žene."

Ano, uz sa tesim, ako v tridsiatke dam pred muzmi prednost mladej krasnej zene! Budem uspesna vedkyna a budem robit sugar mamu mladuckym dievcatkam! (Kde je emoji so srdieckami miesto oci, ked ho pozrebujem?! :( )
  45. 51
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

@staphylococcus wewo to ale podla mna myslel tak, ze muzi daju prednost mladsej zene pred starsou zenou s karierou, nie ze potom tie starsie zeny uplne zmenia orientaciu
  46. 52
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@kaiserchief1 1. uau, nie, vazne? To mi vobec nenapadlo! (wow)
    2. Ja nemam co menit.
  47. 55
    Staphylococcus

hrá sa, že má 1 rok

@wewo lebo viem, ze ta moje nazory na tuto problematiku nasieraju a potrebovala som si rypnut. Preto.
  48. 57
    Melancholik

27 ročný muž
    Bratislava

@56 (thumbs)
    @wewo @44 súhlasím skoro so všetkým, dnešná moderná spoločnosť je podľa mňa natlačená niekam kde to pôvodne nebolo zamýšlané a horšie je že sa z toho pojde veľmi ťažko opäť do zdravšej roviny (ak to bude možné vôbec )
  49. 58
    Amikadze

24 ročné dievča

@wewo zaujalo ma ze problem ktory popisujes bol uz v r. 1998 spominany v pilote sexu v meste. nazyvali to tam mid-thirty power flip a hovorili tam o tom ze muzi dozrievaju do najlepsich rokov okolo tridsiatky a nemaju uz zaujem o tie iste rovesnicky, ktore ich v mladsom veku odmietali pre starsich muzov. tieto zeny po tridsiatke chcu hned deti. takze si tito muzi vyberu mladsie zeny, zatial co single zeny po tridsiatke maju uz po vtakoch. doslovne. :D snad som to napisala zrozumitelne. presne to tam v 40 minutach preberaju, co ty tu opisujes.

inak, ja s tebou v mnohom suhlasim, ale naviac este uvazujem nad tym ako moze jednotlivec tuto nerovnovahu vyriesit /z pohladu zeny/ a prisla som na niekolko veci ktore aj aplikujem. cize verim ze tento vyssie spominany problem s hypergamiou vo velkom meritku existuje, ale neviem sa vzit do role obete toho systemu a teda rozvinut tu diskusiu niekam dalej.

pokial ide o feministky - mnoho z nich sa prejavuje nenavistlivo, zranene, nesurodo, prska okolo seba ohen a emocie. niekedy mam az pocit ze nemaju zaujem o rovnost pohlavi, ale odrezat muzom gule, zastat ich miesto v spolocnosti a k nicomu ich nepotrebovat. to je chore, niet sa co cudovat ako skoncia - same odmietaju muzov, same si to sposobuju. tento system sa znici sam, o to nemam nijake obavy.

pokial clovek rozumie tomu, ako muz a zena spolu funguju, ake ohromne mnozstvo energie ktora hybe svetom dokazu spolu vyprodukovat len tym ze spolu interaguju vo vzajomnej ucte, laske a dovere - tak sa do ziadnych podobnych sraciek proste nemoze zamotat. stalo sa ti niekedy, ze si napriklad stretol vo vytahu zenu, ktora sa na teba usmiala, preskocila iskra a ty si mal potom dobru naladu cele hodiny? :) je to maly zazrak. to uz ale mozno preskakujem niekam inam, toto je tema ktore mam proste bavi.

a viem ze som posledne na teba reagovala inak ako dnes ale to preto, pretoze niekedy to moc silno pushujes, nedovysvetlis, je velmi lahke to pochopit zle. osemetna tema.