Fórum pridal Devil, 3. 4. 2020 12:27 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

zeny, je moznost v tomto vesmire, ze by vas fyzicky pritahoval nizsi muz od vas?

0
Devil

36 ročný ujo
Žabokreky

• 0% ľudí
    ano
  • 0% ľudí
    nie
  • 100% ľudí
    mali muzi nemaju automaticky maly penis!
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Gombík35

tvári sa, že má -1 roky
    Terabithia

Tak bude nosiť opätky on namiesto teba no ...
  2. 2
    Kakofonicka

29 ročná žena

ja si neviem predstavit, aby bol chlap nizsi ako ja bez toho, aby to nebola nejaka porucha. ale keby meriem napriklad 180cm, tak asi by mi to nevadilo :D
  3. 3
    H8u

26 ročná žena
    Štefanov

nemyslim si.. lenze to je aj tym ze ja sama som dost nizka ale som k tomu aj.. dobre stavana xD ze nie som uplne utla. a jednoducho by som pri nizkom muzovi vyzerala komicky - to co ma nepritahuje nie je ten muz ale ako keby ta kombinacia nas dvoch :D
    myslim ze je vela nizkych utlych dievcat ktore posobia tak jemne a proste tieto su uplne super pre nizkych muzov!!
    cize povedala by som ze to nie ze pre mna je nizky muz nedobry ale ja prenho :D :D

a chcela by som aby to bolo inak, lebo hocikedy mam tento problem

https://meme.xyz/uploads/posts/t/l-12274-do-i-like-him-or-is-he-just-tall.jpg

:D
  4. 4
    Devil

36 ročný ujo
    Žabokreky

@kakofonicka 175cm nie je porucha a aj tak je vacsina zien okolo mna vyssich alebo minimalne takych, ako som ja. len moja crush ma viac, jak ja a nejak mi to ruca sebavedomie v tom, aby som ju pozval na rande
  5. 5
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

Ta moznost asi existuje, ale sama mam mozno centimeter-dva cez 170, cize odomna nizsich muzov zas az tolko nepoznam.
  6. 6
    Lenuska175

hrá sa, že má 1 rok
    knižnica

Môj frajer je vysoký presne tak isto ako ja, keď si dám niečo čo i len na malom opätku tak som vyššia.
  7. 7
    Tralalibang

25 ročná žena
    Prdelákovo

@6 Mám rovnako vysokého chlapa, dobrého veľa nenarastie :D
  8. 8
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

@devil skús si ešte raz prečítať, čo napísala :)
  9. 9
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

@6
  10. 10
    Chingula

24 ročné dievča
    fuck this shit

nie, páčia sa mi veľkí chlapci :D sú pohodlnejší a praktickejší na túlenie ako trpaslíci :D
  11. 11
    Obsession

tvári sa, že má 3 roky
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Mám 162cm.
    Chlap pod 160cm môže byt maximalne môj kamarát. :D
  12. 12
    Teacup

21 ročné dievča

Nemam zaujem o 168cm midgeta, ale ani o 190cm ozrutu.
    Niečo medzi je ideál!
  13. 13
    Indelirium

hrá sa, že má 0 rokov

Ja nemám ani tých 160 cm, takže nie. :D
  14. 14
    Wera55555

26 ročná žena
    Dánsko

fakt si nechcem predstaviť chodiť s mužom, ktorý by bol nižší ako 150cm.. (hehe) (hehe) (hehe)
  15. 15
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    Pani lesa

je možnosť v tomto vesmíre, že by ma priťahoval vôbec nejaký? :D
  16. 16
    Kakofonicka

29 ročná žena

@devil dobre, ale ja nemam ani 160cm :D takze pre mna by si ty bol napriklad uplne v pohode
  17. 17
    25251

32 ročný muž
    trnovec nad vahom

@15 a ze by si ty nejakeho?
  18. 18
    Primitiv

26 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Nie je, ale môže sa ti podariť objaviť portál do iného vesmíru, kde taký záver možný je.
  19. 19
    Ellyie

hrá sa, že má 2 roky

@13
  20. 20
    Nespiacakraska

29 ročná žena
    Doma

Mna fyzicky pritahuje Jason Acuna.
  21. 21
    Nats

hrá sa, že má 2 roky

Roman Polanski ma 165 cm a ake jeby mal za manželky
  22. 22
    Ladydoga

tvári sa, že má -1 roky
    Prašivá diera

Som si uvedomila teraz, že ja som vlastne dosť nízka takže neviem či by sa aj taký malý chlap našiel (hehe) možno tak max. o pol centimetra keby bol nižší, to už by inak museli byť taký chlapci pod 13 rokov asi aby boli menší odomňa (hehe)
  23. 23
    Piotra

26 ročná žena
    Nikdykde

Je to možné, ale nie je pravdepodobné, že niekoho nižšieho stretnem. Za posledné roky si pamätám z videnia iba jedného dospelého nižšieho chalana.
  24. 24
    Burn

28 ročná žena
    Praha

Mozne to je, ale velmi nepravdepodobne, stalo sa mi to myslim len 1x
  25. 25
    Annyejnji

22 ročné dievča

poznám jedného takého, čo ma priťahoval a bol mi ledva po oči :D ale on mal fakt super charakter a silné nervy :D
  26. 26
    Mariquittka

26 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

pod 170 cm asi ani nepoznám, až na jedného, čo má 155 možno a ešte je aj chudučký a nehodil by sa :D
  27. 27
    Salora

tvári sa, že má 3 roky
    Oostende - Kappelmeister Birdzu

aspoň som vylepšil koláčik grafový (: (hehe)
  28. 28
    Firestorm

30 ročný muž
    Bratislava

@12 Dík Broňa..
  29. 29
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

asi nie, lebo mam 158cm ale uz som raz mala daco s dost nizkym typkom :D ale nebol nizsi ako ja :D .... sice som sa nedokazala nejak prekusnut cze to ake mal kratke nozicky ale mal strasne pekne oci, co prevysilo tie kratke nozicky :D

ale radsej by som mala povedat ze ANO, lebo uz sa vidim ako si v buducnosti zacnem s midgetom, za to ze som sebavedomo prehlasila ze nizsi muz odommna by ma asi nepritahoval :D
  30. 30
    Midnight

30 ročný muž
    čo to zase píše?!

samozrejme ze je taka moznost, lebo vyska platu ma v posudzovani stale vyssiu prioritu nez vyska tela =D
  31. 31
    Staphylococcus

hrá sa, že má 0 rokov
    neexistuje

@25251 fragile masculinity alert
  32. 32
    Nats

hrá sa, že má 2 roky

@30 je jednoduchšie si povedať toto ako to, že ťa žiadna nechce kvôli tomu aký si, všakže :D
  33. 34
    Limitles

7 ročný chlapec

mne sa pacia vysoke viac tiež:D
  34. 35
    Kerrang

27 ročný muž

@nats keď má prachy, tak aj nízka výška robí zázraky a divy 0_0 ...keby som mal prachy, bolo by to nápodobné, aj keď je to smutné ...vtedy už baby skáču a nestačí ich ani odháňať
  35. 36
    Riddiculus

7 ročné dievča
    *1238

@15. Ale tak asi nie. Takí rovnakí jak ja je v pohode, mňa vysokí trošku desia, lebo sa necítim, že mám prevahu. Aj keď mám váhu pre obidvoch, tá výška predsa len niečo robí. Ale tak celkovo je strašne málo chlapov, čo by ma priťahovali.
  36. 37
    Feroborba

25 ročný muž
    Tanganika

@kerrang Ženy, ktoré by s tebou boli len pre peniaze, si podaktoré možno môžeš dovoliť aj teraz.
  37. 38
    Kerrang

27 ročný muž

@feroborba áno, ale čo sa týka stavu môjho účtu, tak dlho by to nebolo (hehe) :( ...zas záleží aká je až náročná a či jej stačí mať tak maximálne 3x kávu v podniku do mesiaca alebo pizzu (hehe) ...lebo aj tak by som to mal dosť náročné a nechodiť ani do roboty, tak by som mal z nej osobný bankrot 0_0
  38. 39
    Borovy

14 ročné dievča
    pieščiny

Všetci sú nižší ako ja. Mam 178
  39. 40
    25251

32 ročný muž
    trnovec nad vahom

@staphylococcus Sľečna, tak vam povim. Vy sce jak totie dva hrozna. I jedna hrozna i druha hrozna.
  40. 41
    Kalliopea

hrá sa, že má 2 roky

@devil presne taketo blbosti riesil frajer a nakoniec sa odvazil ma zavolat von a bum, zajtra to bude polroka co sme spolu (ja mam 178-179 a on 175, nazory okolia su nam ukradnute, lubte sa♥)
  41. 42
    Obivankenobi

26 ročný muž

moja budúca musí mať nohy ako Sklenaříková inak u mňa nemá šancu!
  42. 43
    Gothicpoethic

27 ročná žena
    Partizánske

Meriam 180cm a môj drahý 173. I keď on hovorí, že 176, ale má 173, nosím podpätky a nemám problém s tým, že je nižší. :D on občas pokrútil hlavou, či náhodou nemám ESTE VYSSIE PODPÄTKY, či ma je málo, ale nech si porozpráva, koľko mu chutí. :D
  43. 44
    Agord

tvári sa, že má 5 rokov
    Ten s tým foťákom

Však ako sa hovorí, dobrého veľa nebýva a zlého aj málo stačí. (hehe)
  44. 45
    Arywian

20 ročné dievča
    Praha

keďže sama meriam iba 162cm, chlap nižší odo mňa by už bol fakt veeeľmi nízky, takže nie (našťastie takého ani nepoznám, čiže nie je ťažké byť odo mňa vyšší)
  45. 46
    Tasara

tvári sa, že má 3 roky
    BB kraj

Nemám rada vysokých chlapov. Ja som malá. Raz som mala chalana, ktorý mal cez 190cm. Nepáčilo sa mi to :D Celkove nechápem, prečo sa ľuďom páčia vysokí ľudia. Modelky, ktoré musia mať nad 180cm alebo aj ženám chlapi, ktorí sú vysokí. Nechápem tomu vôbec. Okrem toho, ešte som asi nevidela chlapa, ktorý bol nižší ako ja, nakoľko ja mám 165, buď sú priblžne rovnakí alebo väčšinou vyšší. Mne sa páčia ideálne do 180 max, potom je už pre mňa moc vysoký.
  46. 47
    Motovidlo323

31 ročný muž
    koronabojovnik birdzu

No tlstí chlapi to majú furt horšie než nízki, tí sú už úplne bez šance :D A mňa napr. priťahujú vysoké baby
  47. 48
    Robinsonleon

23 ročný chalan

Ježiši jasne že je to možné, keď chémia zafunguje tak to prekoná hocijaké kritéria
  48. 49
    Mayben

28 ročná žena
    Vraj najväčšia diera

Dokonca aj do liliputána som už bola zbláznená! :D
  49. 50
    Limitles

7 ročný chlapec

@robinsonleon hlavne v odtoku
  50. 51
    Devil

36 ročný ujo
    Žabokreky

@teacup a 175 je midget, ci (nizsi) ideal?