Fórum pridal Paria333, 10. 11. 2017 10:14 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Ženy priťahuje vás skôr

0
Paria333

25 ročný muž

• 100% ľudí
    Vodcovský typ muža, rozvážny vie presne čo chce. Málo kedy dôjd
  • 0% ľudí
    Nerozhodný, skôr v ústraní, do značnej miery môže rozhodovať pa
  • 0% ľudí
    Vo všetkom hľadá s partnerkou konsenz, aj to akej farby si kúpi
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Paria333

25 ročný muž

1- Vodcovský typ muža, rozvážny vie presne čo chce. Málo kedy dôjde ku kompromisom (v dôležitých živ. rozhodnutiach)

2. Nerozhodný, skôr v ústraní, do značnej miery môže rozhodovať partnerka.

š.- Vo všetkom hľadá s partnerkou konsenz, aj to akej farby si kúpi fusakle
  2. 2
    Marjy77

18 ročné dievča
    Wilderland

To s tými fusakľami má zmiatlo, lebo sa to hodí viac k 2. možnosti, nie?
  3. 3
    Loveillumination

23 ročné dievča

zeny pritahuje skor @paria333 ako to vsetko ostatne :(
  4. 4
    Paria333

25 ročný muž

@loveillumination už je to ale nudné trochu, neviem ani čo odpísať :) Keby to bolo aspon smiešne a skratil som si pritom to ukrutné čakanie....
  5. 5
    Lukaso121

26 ročný muž
    Nitra

Vsetci vieme ze zeny idu po peniazoch , tymto forumom(neviem ako sa sklonuje) ich nezachranis
  6. 6
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Viac ma priťahuje jedlo
    A chýba mi tu tá možnosť :-\
  7. 7
    Ps102

22 ročný chalan
    Muchosransk, mestská časť Vukojebina

@loveillumination
    Je to smiešne a niečo podobné som chcel som napísať aj ja.
    Nenechaj sa odradiť! :D
  8. 8
    Antifunebracka

28 ročný muž
    go(o)d & (d)evil birdzu

Už som sa bál, že @3 tu nebude (tralala)
  9. 9
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

nikdy som rozhodnost nehodnotila ako (ne)pritazlivu crtu..

1. znie trosku prilis agresivne, 3. prilis tak, ze sa polame kvoli druhym, a 2. som presne ja, takze by sme sa nikdy nerozhodli :D
  10. 10
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok
    Tam kde lisky davaju dobru noc

Priklonila by som sa k tej jednotke :D ale to len preto ze by som takemu muzovi nedovolila rozhodovat o vsetkom bezomna a robila by som mu zo zivota peklo :D :D
  11. 11
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

Ale asi pre dlhodoby zivot az do smrti by som nebrala ani jedneho lebo prvy by bol despota druhy tarbak a treti skoro tarbak ...muz ma by vodcom ale nema vo vsetkom rozhodovat len tak ako sa len jemu chce..zas rozoberat so zenou kazdu prkotinu ? Tiez nie
  12. 12
    Paria333

25 ročný muž

@obsession ide práve o to aby si z toho extrému vybrala niečo :D:D:D
  13. 13
    Obsession

hrá sa, že má 1 rok

@paria333 ok tak sa priklanam k tej jednotke..nebojim sa takeho muza :D
  14. 14
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Ale vážne teraz, je smutné, že tu nie je normálna možnosť ako človek, s ktorým sa dá normálne jednať a nachádzať kompromisy, ale nákup ponožiek zvládne sám (i keď si vie vypočuť môj názor, v prípade, že by šlo o nejaké špeciálne ponožky :-D)
  15. 15
    Paria333

25 ročný muž

@mielikki 12
  16. 16
    Wistingher

20 ročný chalan
    Bratislava

Dobre píšem si: "Nikdy sa partnerky nepýtať na ponožky"
  17. 17
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Priťahujú ich skôr ženy
  18. 18
    Nats

21 ročné dievča

Ani jedno z moznosti, zlaty stred..vie urobit kompromis a prisposobit aa, zaroven neni tutko a nenecha si skakat po hlave a zaroven nepotrebuje radit aj pri vybere ponoziek :D viem, hrozne vysoke naroky mam
  19. 19
    Paria333

25 ročný muž

@nats šak to sú normalne nároky, ale ja chcem vedieť ktorú možnost z týchto extremnych ženy zvolia skor.
  20. 20
    Poppyseed

24 ročné dievča
    Košice

1. mi pride ako az prilis macho a zas 2. ako niekto bez zdraveho sebavedomia a sebalasky, nieco medzi by bolo najlepsie
  21. 21
    Poppyseed

24 ročné dievča
    Košice

A teda ok ak mam uz vybrat z extremu tak asi skor 1 ale velmi nerada a urcite by som coskoro od takeho chlapa utekala prec.
  22. 22
    Luboos

31 ročný muž
    Piešťany

https://dennikn.sk/926405/vedci-skumaju-preco-sa-zenam-niekedy-paci-muzska-tvar-skor-s-muzskymi-alebo-zenskymi-crtami/
  23. 23
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

Ak by som som mala na výber len týchto troch, tak si nevyberiem žiadneho. Radšej budem sama ako s niekým, na kom mi vadia takéto elementárne veci.
  24. 24
    Delica

22 ročné dievča
    (-∞,+∞)

Neznášam nerozhodných ľudí, ale vedieť dospieť ku kompromisom a konsenzom v dôležitých životných rozhodnutiach súvisiacich s partnerom patria k zdravému vzťahu. Ale sama s tým mám problém. :/ shit
  25. 25
    Lenkaska1

22 ročné dievča
    Bratislava

2 alebo 3. Nakolko ja som vodcovsky typ a mám rada veci podľa seba, s 1 by sme sa určite často hádali a nevydržali by sme spolu :D
  26. 26
    Dzeeejn

21 ročné dievča
    v reálnej skutočnosti

ja by som chcela chlapa, ktorý vie čo chce a je rozhodný (hlavne v zásadných veciach) ale zároveň ho zaujíma môj názor a nechá si poradiť (v menej podstatných veciach)
    nooo a samozrejme aby to fungovalo tak v tých zásadných veciach by sme mali mať rovnaký názor
  27. 28
    Nightwalker

21 ročné dievča

a čo tak vodcovský typ muža, ktorý vie čo chce, no je si vedomí toho, že nikto nie je dokonalí ani on nie, a preto mu slovo kompromis nie je cudzie?
  28. 29
    Paria333

25 ročný muž

@nightwalker taká možnosť na výber nieje, vieš to je tak trochu pointa vybrať si z týchto extremov...

preto tam nieje "ženy pritahuje vás"

"Ale ženy pritahuje vás SKôR"