Fórum pridal Rapunzzel, 21. 4. 2017 00:00 do kategórie Čo ma nasralo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

život

0
Rapunzzel

18 ročné dievča

Tiez mate niekedy pocit, ze coho sa dotknete, to poseriete?..citite sa ako uplny idiot a vlastne idiot vobec nie ste. Poseriete aj tie najbizarnejsie veci, ktore vlastne boli uplne primitivne. Momentalne mam taky pocit a uplne som z toho v prdeli.
Odozva

Názory k téme

1. 2
    Veronikacs

22 ročné dievča

https://ih1.redbubble.net/image.14884694.1860/flat,800x800,075,f.u1.jpg
  2. 3
    Tangerina

22 ročné dievča

nie
  3. 4
    Ye6xncvl

16 ročné dievča

Pozname (hehe) pomaha pozerat sa na veci s nadhladom no (:
  4. 5
    Kierkegaard

23 ročný chalan
    Vesmír

Tak sa viac uvolni keď niečo robíš.
  5. 7
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Nemám taký pocit ale viem to, že to tak je :D s tým sa naučíš žiť. Ja si z toho už dosť robím srandu
  6. 8
    Thrwtchr

24 ročný chalan
    poloha sa načítava

Nechcela si napísať "najbanálnejšie"?
  7. 9
    Rapunzzel

18 ročné dievča

asi ano :D pozri si cas kedy som to pisala plus som si vypila cosi hah @thrwtchr
  8. 11
    Rapunzzel

18 ročné dievča

Moj problem je, ze sa uvolnit neviem... vzdy myslim len na to. najhorsie co sa moze stat a tak si to aj vzdy privolám.. @kierkegaard
  9. 12
    Kierkegaard

23 ročný chalan
    Vesmír

@rapunzzel To je to, vždy myslíš len na to tj. nevieš sa poriadne uvolniť.
  10. 13
    Rapunzzel

18 ročné dievča

@kierkegaard ja mam vacsinou nejake blbosti akoze hlboko u prdele, ale ked ide o nejake vazne veci tak uz proste to nejde. Neustale si kusem nechty z nervozity a nudy. Mozno by som mala navstivit psychologa.. no kazdopadne to ja sama neviem ovplyvnit.
  11. 14
    Torpedo08

25 ročný muž
    kOkOtOvO

jj tak to ja mam stale
  12. 15
    Sianagirl245

20 ročné dievča
    tu

Paci sa mi kategoria .."co ma nasralo: zivot"
  13. 16
    Rapunzzel

18 ročné dievča

to bolo take spontanne a celkom pravdive pomenovanie v momentalnej situacii @sianagirl245
  14. 17
    Falinko

tvári sa, že má 3 roky
    vedľa suseda

@rapunzzel Ja sa tiež niekedy sa cítim. Že idem niečo robiť tak sa ani toho nedotýkam lebo do poseriem. Myslím si že niesom taká super ako ostatní.
    Potom ľutujem že som niečo nespravila :/
  15. 18
    Xy12345

23 ročný chalan

Nič v zlom, ale keď to poseries si úplný idiot a je absolútne nepodstatne koľko toho vieš, ide o to že to nebolo využite v správnom čase Správnym spôsobom. Ja som tiež spravil veľa chýb a tiež som si myslel že niesom idiot, ale bol som, teraz som len menší.
  16. 19
    Rapunzzel

18 ročné dievča

@xy12345 to celkom rychlo hadzes vsetko do jedneho vreca... niekde ide o prakticku cast a niekde o vedomostnu. Ja tu skor riesim veci, kde sa treba sustredit a preto to aj poseriem pretoze sustredenie sa nie je moja silna stranka... lahko sa rozptýlim úplnymi maličkosťami, ale dík za uprímnosť, že si ma nazval idiotom, keď ani nevieš o co konkretne sa jedna. Kazdy mame ine problemy a fakt sorry za to ze sa citis ako idiot, ale treba mat aj nejake povzbudenie od niekoho, ktore si mi ty momentalne nedal :D
  17. 20
    Xy12345

23 ročný chalan

@rapunzzel Prepáč nechcel som ta uraziť. Môžeš ten koment zmazať ak chceš.
  18. 21
    Rapunzzel

18 ročné dievča

Nie ja to neberiem ako urážku, to bol moj sarkazmus... ale dal si mi taky pocit, že asi idiot naozaj som, ale pri pohľade na okolitých ľudí mi ten pocit zase zmizne :D ale hlavne nebavime sa tu o kazdodennych veciach, ja poseriem take veci, ktore nastanu raz za cas a ked mam moznost ich urobit dobre tak ich prosti poserem. @xy12345
  19. 22
    Turbolienka123

18 ročné dievča

Mňa skôr dokáže nahnevať, keď sa dlho a veľa pripravujem na test a pokašlem ho. Je to veľmi demotivujúce. Ale chápem ako sa cítiš, aj keď to sa mi tak často nestáva, že by som skazila jednoduché veci. V tom, v čom sa cítim sebaisto a dobre mi ide vždy, možno s výnimkou keď mám zlý deň, ale to má občas každý. :)
  20. 23
    Rapunzzel

18 ročné dievča

Ja tiez myslim nejake ojedinele veci, nie kazdodenne... Presne ako hovoris, ked mam zly den lenze zly den ja mam posledne obdobie furt :D a negativne myslenie... @turbolienka123
  21. 24
    Turbolienka123

18 ročné dievča

tak to potom zlé obdobie len :D To prejde nebojkaj. :)