Fórum pridal Jana2710, 18. 1. 2011 20:30 do kategórie Vysoké školy. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Životopis ...

0
Jana2710

24 ročné dievča
Za Humnami/ Na Rovinke :)

Aký životopis sa posiela ako príloha k prihláške na VŠ? štrukturovaný alebo úradný? :) a ešte keď treba potvrdenia od lekára, stačí len na prihláške to potvrdenie..alebo treba nejaký samostatný papier?..vďaka za odp.
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Tomtoylc

24 ročný chalan
    žilina

dobrá otázka @jana2710 , mna to tiež zaujíma , a zistoval by som to práve tu ...na Birzdz-e :)
  2. 2
    Malasimi

23 ročné dievča
    ON STAGE

ako potvrdenie od lekara staci, ked ti da lekar na prihlasku peciatku a podpise sa tam ze si zdravotne schopny studovat ... a ten zivotopis to netusim, ale najskor asi strukturovany ... hlavne im neposli beletrizovany :D
  3. 3
    Piter09

19 ročný chalan

ved potvrdenie od lekara sa dava na prihlasku<br />
    a zivotopis len obycajny strukturovany myslim:D
  4. 4
    Jana2710

24 ročné dievča

heh..tak beletrizovaný som sa ani nechystala poslať:D:D..no myslela som si, že ten štrukturovaný asi skôr :)
  5. 5
    Jana2710

24 ročné dievča

@tomtoylc ..spoliehala som sa na to, že sa tu nájde pár ľudí, ktorí by mi odpovedali :))
  6. 6
    Tomtoylc

24 ročný chalan
    žilina

@jana2710 ..ten životopis si aj ja myslim že štrukturovaný a to potvrdenie to ešte zistím :)
  7. 7
    Jana2710

24 ročné dievča

@tomtoylc ..lebo som pozerala dneska na prihláške..tam je taká kolónka..potvrdenie od lekára..takže sa to tam potvrdzuje len..podľa mňa :)
  8. 8
    Tomtoylc

24 ročný chalan
    žilina

@jana2710 ...aj ja si myslím ... na autoškole sa to tieš len na jeden papier potvrdzovalo :)
  9. 9
    Natuska6262

25 ročná žena
    vo svojej bublinke

to by aj mňa zaujímalo :D len tak btw ...:D ale neposielaj beletrizovaný :D:D
  10. 10
    Cocca-colla

23 ročné dievča

Normálny životopis s tvojími osobnými údajmi, vzdelaní (zš, sš) vedomosti, cudzie jazyky, prípadne hobby .. nezabudni miesto a dátum + podpis :D
  11. 11
    Jana2710

24 ročné dievča

@cocca-colla ..ďakujem :))
  12. 12
    Weedlak

26 ročný muž
    Bratislava

aky je rozdiel medzi uradnym a strukturovanym ? ja tam rozdiel nevidim.... na aku skolu ides ked potrebujes potvrdenie od lekara? ja som na FTVS potreboval od sportoveho.
  13. 13
    Revolucion

28 ročný muž
    nelokalizovaný

samozrejme že uradny ...pane bože :P
  14. 14
    Iwka74

26 ročná žena
    Russia

staci, ked ti lekar potvrdi prihlasku...vsak na prihlaske je na ten ucel vyhradeny ramcek..uradny zivotopis?? o takom som ani nepocula :D..vsak normalny strukturovany