Fórum pridal Zlato_vlaska , 28. 2. 2017 21:18 do kategórie Závislosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zle stavy z travy

0
Zlato_vlaska

hrá sa, že má 0 rokov

Po 4mesiacoch som sa nafajčila. Začalo mi strašne rýchlo biť a potom sa mi začala točiť hlava a zahmlelo sa mi pred očami zrazu mi niečo zsčiernío zrak a odpadla som. Nikdy sa mi pred tym nič take nestalo. Čo to bolo a prečo sa to stalo?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Emptysoul

21 ročný chalan

fuj fetačka :D
  2. 2
    Thunderstorm

13 ročné dievča
    devil's little sister

Normálne ťa flashlo, ono to väčšinou do desať minút prejde, je to spôsobené nízkym tlakom.

Nehul keď nejsi psychicky úplne v pohode, s ľuďmi, ktorým dôveruješ.
  3. 3
    Adka25

17 ročné dievča
    Nezname mesto

tzv. flashback

trava sa uklada do tukov a pri vydani viac enegrie sa tuk uvolni a snim aj THC :)
  4. 4
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

bohaa dakedy som bol za legalizaciu nech si to fajčia pre mňa za mňa.... ale teraz čo mám kamaratov čo pár rokov pokuruju som absolútne proti .. totálne vygumovaný sú keď sa nafajčia a aj taký spomalení ked neni su sfajčení.. proste otupeli abo jak by som to nazval :D vidíš a vieš že proste vykureno v hlave
  5. 5
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@2 tak tak. Neslo ani o tu travu resp. latky v nej, skor o dym, malo kysliku a nizky tlak.

Stalo sa mi to asi raz z tych 17246-krat co som sa nafajcil, a x krat iba tak natriezvo.

Prave preto ale taketo veci rob iba ked si v bezpeci, ked si mozes dovolit flashnut.
  6. 6
    Zlato_vlaska

hrá sa, že má 0 rokov

@wewo no mala som jedine šťastie že som bola s frajerom ktory mi moc pomohol
  7. 7
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@adka25

http://e.lvme.me/pzv5j7l.jpg

Flashnutie je odpadnutie, flashback je ked sa ti vratia stavy aj po case (o com som ale teda pri trave nepocul). Nemyl si to.

offtopic (ako aj ty) @freedef z casti suhlasim, ze ked sa ludia vela vyhuluju a nic ine nerobia so svojim zivotom, je to skoda. Narusa ti to odmenove centra v mozgu, je takze byt motivovany a clovek potom nema potrebu mat pocit zadostucinenia. Poznam vela takych ludi a tiez som mal v zivote taketo neproduktivne obdobia a je to proste skoda. Ale podporovat to, aby takito ludia prisli o slobodu a sli do basy? S takym nazorom nemas co robit v dnesnej progresivnej spolocnosti. Naozaj by si tych kamosov radsej videl za mrezami nez spomalenych? Potom sa ani nenazyvaj ich kamaratom.
  8. 8
    Adka25

17 ročné dievča
    Nezname mesto

@wewo

hej uz vidim, zle som čítala myslela som ze sa jej vratili stavy, teda tak som si to v rychlosti precitala :D a jej flashe su skor pri halucinogennych
  9. 9
    Lakero

19 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

@Freedef Zlegalizovanie nie skôr dekriminalizácia
  10. 10
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@wewo Mám taký názor a predsa som :) Bol som v česku celé prázdniny v Prahe a čo som tam videl tak mi stačilo :) A ja nechcem aby sa to šírilo ďalej :) Fajčiari marihuany si vedia kúpiť bez problémov teraz keď vytočia číslo za 10 min zriešia :) nevidím dôvod aby sa to legalizovalo a rozširovalo :) Sám som pár krát fajčil a absolútne mi to nič nedalo.. na odreagovanie sú oveľa lepšie veci :) áno je to už trápne ale hej šport je najlepšia vec akou sa dajú riešiť nejaké problémy :) Nikto nikomu nekáže fajčiť marihuanu sami sa rozhodli to robiť tak nech si za to berú následky :) Nevadilo by mi keby sa aj normálne cigarety zakázali a prežil by som aj bez alkoholu :)
  11. 11
    Marcello1111

29 ročný muž

mamke povedz čo si zrobila, dúfam , že ti natrhne hubu a nedá vreckové aspoň pol roka...
    decko sprosté
  12. 12
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@freedef ah, lenze toto nie je o tebe. Neuraz sa, ale vidno ze si este mlady chlapec ktory nevidi bigger picture (nemam ti to za zle, clovek sa vyvija). "Nevadilo by mi keby sa zakazalo aj hento a tamto". Pointa je v tom ze nikto nema pravo ti nieco zakazovat a navyse to ani nefunguje, ako si poukazal. Od pociatku ludstva brali ludia drogy, vo vsetkych kulturach v roznych formach. Nikdy to nebol problem, az kym sa do toho nezacali miesat autority a neodclenili uzivatelov mimo spolocnosti.

Takto, ja som za zivot prefajcil tony travy a postoj k nej sa mi stale vyvija, a garantujem ti ze si o nej nemyslim ze je neskodna a ze ma netrapi ked vidim zhulene decka ktore si myslia ze su cool. Lenze mozes na nu uvalit aj trest smrti, ludia ju budu brat nadalej (mam to z prvej ruky, v Thajsku nebol problem sa zhulit). A davas tym uzasny kseft mafii, ktora z toho potom financuje dalsiu, omnoho horsiu trestnu cinnost.

Absolutne jediny system ktory funguje je uplna legalizacia a edukacia. Edukacia, nie propaganda. Drogu kontrolovat, predavat 18+, vyfuknut ksefty mafii, uvalit na nu dan, fajciarom kludne zvysit zdravotne poistenie atd. Cim budes starsi, mudrejsi a skusenejsi, tym viac ti bude jasne ze problematika drog sa da riesit jedine spolocnym dialogom, hladanim rieseni, riesenim problemov ktore si ludia drogami snazia potlacat, a hlavne neodtlacat takychto ludi na druhu kolaj. Iba potom toho bude menej.

Dlhsiu dobu sa uz chystam zacat sa v drogovej problematike angazovat, mozno v nejakej obcianskej iniciative alebo startupe v istej forme, zatial neviem. Tiez som videl kopec ludi ist tou cestou ze to pre nich bola vstupna brana do drog, znicil ich potom pervitin, mam takeho cloveka dokonca v blizkej rodine.

Lenze skutocne uvedomenie je v tom, ze drogy su vsade, vzdy boli a budu. Nemam na mysli iba alkohol nad ktorym kazdy mavne rukou, ale vsetky drogy ktore su do ludi cpane. Od liekov ktore su iba pre zisk a neliecia, len potlacaju priznaky, az po totalne chory potravinarsky priemysel ktory do vsetkeho trepe cukor a dalsie navykove latky. Ked sa prejdem okolo cukrarne kde rodicia tlacia do deciek kremes a kofolu, som este viac znechuteny ako ked idem okolo parku kde si stredoskolaci podavaju joint.
  13. 13
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@wewo Pekné že máš svoj názor, ja mám svoj :) To že nikto nemá právo ti nič zakazovať, tak kľudne legalizujme perník,pedofíliu a neviem čo ešte :) Spoločnosť potrebuje pravidlá ktorých sa má držať. Kľudne ma nazvi malým chlapcom ktorý nič nevidí :) Ja si naopak myslím že o svete mám celkom dobrú predstavu. Videl som chudobu v afrike a aj bohatstvo ktoré si nevieš predstaviť. Rozprával som sa s kráľmi aj bezdomovcami :) Svet je škaredé miesto nikdy tu nebude 100% dobre. A legalizáciou trávy sa teraz svet nestane krásnym miestom. Jedine komu by mi nevadilo sú ľudia s nejakým postihnutím, fyzickým-psychickým... A áno drogy tu sú už dlhé stáročia :) No mali iný význam ako dnes, boli súčasťou rituálov a pod. nie že si idem zahúliť lebo je piatok večer a nemám čo robiť s mojimi polodementnými kamarátmi. Neskôr sa samozrejme začali využívať aj ináč a spôsobilo to paralýzu a deštrukturalizáciu spoločnosti :) Viď. ópiová vojna alebo v rusku boj s alkoholizmom :) Pre mňa je riešenie max. medicínske liečba :) Pretože fajčenie trávy nie je jediná možnosť liečenia svojich problémov keďže je tu aj dalších 545 iných možností :) Ak by to bola jediná možnosť tak kľudne nech si fajčia ale vyberať si túto cestu keď je aj iná no neviem :) A k liekom a potravinám zbytočne sa budem vyjadrovať tým že tu niečo napíšem prd zmením :)
  14. 14
    Etelnair

26 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

@freedef je :) pekne :) ze :) mas :) tiez :) svoj :) nazor :)
  15. 15
    Freedef

19 ročný chalan
    VTR (Košice)

@etelnair Nemôžem za to že sa rád usmievam :) :) Ak ti vadí nuž tvoj problém :) :)
  16. 16
    Marcello1111

29 ročný muž

@freedef
    plne sa s tebou ztotožňujem....

"hriechy" ľudstva sa legalizujú, čo bolo svetlé je čierne a naopak...
    vedie to len k jednému, k zániku ľudstva...

ľudské telo je Božím chrámom, stvorené na Jeho obraz, každý jeden, kto tento chrám vedomé ničí, ničí Božie dielo, nie je hoden nazývať sa človek....

17. 17
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Ach, svet -.-
  18. 18
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@marcello1111 ok zajko, tvoj pohlad napr. respektujem omnoho viac nez freedefov. Lebo z neho hovori pokrytectvo (sam to skusal ale zela takym ludom basu), povysenectvo (rozpraval sa s bezdakmi aj kralmi a preto ma taky nadhlad ze si dovoli povedat co je pre inych spravne, a kto si za svoje rozhodnutia zasluzi slobodu a kto nie).

Ide o to ze ja absolutne neverim z existuje Boh, chapes. Cele to pada na tom. Ak je ludske telo bozim chramom stvorene na jeho obraz, tak ano, fajcenie travy je zle. A preto chapem tvoj pohlad.

Lenze kedze si myslim ze je to absolutny bullshit urceny na ovladanie nainvnych ludi, tak si myslim ze problematika drog je omnoho zlozitejsia nez nejake nicenie bozieho diela... (navyse ake nicenie?)
  19. 19
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

bol to nízky tlak a stalo sa to preto lebo tráva znižuje tlak krvi.
    jo, a dala si si príliš veľa, boha, amatérka, šak vieš že keď aj dva-tri týždne nehulíš tak sa ti citlivosť na trávu prakticky resetne, čiže vie byť aj cca. 3-4x vyššia než keď máš obdobie že hulíš často.
  20. 20
    Tom1995cz

25 ročný muž
    Oravske velkomesto

tak ja mozem len suhlasit s Wewom, no a zle stavy som z travy nikdy nemal, akosi mi to ani nejde dokopy :D to je ako zaspať z kávy nie? :D
  21. 21
    Hagelslag

22 ročný chalan

Dala si si viac ako je "normálne" ... že si odpadla sa niekedy stane, mozog nemal dostatok kyslíku. Potom boli silné stavy že? :D Nabudúce sa nafajč, ale daj si len kúsok :) nemusíš to preháňať....
  22. 22
    Hagelslag

22 ročný chalan

A nechápem, prečo tu riešíte legalizáciu marihuany, keď dievča malú prostoduchú otázku a namiesto odpovedí dostala kázanie o drogách... tvl. Tráva tu bude vždy tak ako aj iné drogy, nechceš fajčiť, nefajč! Ale nepičuj do iných, nevyprávaj, neni to tvoja vec. Ja ti tiež nevravím, aby si nežral sladkosti, lebo je to tvoja vec a mňa to nezaujíma. A stavím sa s tebou o 2,500 eur, že ti žiadny húlič nikdy nič neurobil :) ani si ho nevidel, leda tak na internete.... :)
  23. 23
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

ja som s tým prestal lebo tie stavy mi prestali byť príjemné,to sa radšej ožerem to aspoň viem čo možem očakávať
  24. 24
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@freedef kebyže zakážu cigarety a alkohol tak štát by prišiel o pár miliárd ročne takže nehrozí že by to zakázali
  25. 25
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@wewo nemyslím že naša spoločnosť je natolko vyspelá a uvedomelá aby sme mohli trávu legalizovať,skor dekriminalizovať do určitého množstva ako to navrhovala SaS a svojho času aj Fico lebo to bola atraktívna téma
  26. 26
    Kierkegaard

24 ročný chalan
    Vesmír

Stalo sa to preto lebo si duchom prázdna, mal som napísané škaredšie slovo....
  27. 27
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Zlé šťavy zo stravy
  28. 28
    Lenkaska1

21 ročné dievča
    Bratislava

to si iba odflashovala.. to sa moze stat aj z cigarety :D
  29. 30
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@wewo myslel som hlavne Slovensko,ale som za to aby sa mohla využívať na lekárske účely