Fórum pridal Neverhood10, 11. 5. 2011 17:31 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zlomenina kľúčnej kosti

0
Neverhood10

25 ročný muž
Námestovo

Zdravím všetkých, 4.3 som spadol na snowboarde a zlomil som si kľučnú kosť. Vyzeralo to zle, bolo to dislokované, museli mi to operovať. Dali mi tam k-drôt a teraz v piatok mi majú ten drôt vyberať. Chcem sa spýtať či niekto nemá skúsenosti s niečím podob
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Stenatko

20 ročné dievča

No. Otec si zlomil klučnú kosť v šestnástich a doteraz ho to trochu bolí. Ja by som radila možno na začiatku nejaké rehabilitačné cvičenie na spevnenie a až potom začať s futbalom.
  2. 2
    Decay

21 ročné dievča
    far away

ja som ju mala nastastie len narazenu, ale doteraz ma dost bolieva obcas, hlavne ked napr pololezim v dakej polohe dlhsie :D<br />
    takze asi dlho bude boliet..
  3. 3
    Bewka

25 ročná žena
    KS

ja som si ju zlomila na dvakrát ale na operácii som nebola... sem tam ma to začne bolieť, ale nie je to nič strašné :)
  4. 4
    Soraya

23 ročné dievča

keď som mala 6, mala som zlomenú kľúčnu kosť. Sestra si zo mňa robila srandu, že si nebudem môcť odomykať bránku....
  5. 5
    Neverhood10

25 ročný muž
    Námestovo

@bewka ja som ju mal teraz zlomenú už tretí krát ale predtým to bolo v pohode len slabá priečna zlomenina. Teraz to bolo dost na figu <br />
    <br />
    Viem že asi pri zmene počasia ma to teraz bude bolievať ale zatiaľ kým tam mám ten drôt tak žijem v pohode ako predtým len neviem ako dlho to bude po operácii ešte bolieť
  6. 6
    Neverhood10

25 ročný muž
    Námestovo

https://www.facebook.com/photo.php?pid=31140911&l=f6fa56e683&id=1591351295
  7. 7
    Missewo

23 ročné dievča
    všade, kde sa dá

@neverhood10 tak ich popýtaj, nech ti tam ten drôt nechajú ;)
  8. 8
    Neverhood10

25 ročný muž
    Námestovo

@missewo nie nie ja ho chcem prec ! :) cim skor tym lepsie