Fórum pridal Xxar3s, 4. 11. 2019 22:32 do kategórie Zaujímavé weby. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zmazanie Birdz profilu

0
Xxar3s

36 ročný ujo
Bratislava

Minulý týždeň som požiadal o zrušenie profilu. Prišiel mi mail že OK ale že to chvíľu bude trvať lebo vraj o zmazanie profilu žiada veľa užívateľov... už odvtedy prešli možno 4 dni a kde nič tu nič. Zabudol si na to admin či sa ti do toho nechce?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

Ahoj/Dobry den,

potvrdzujeme prijatie tvojho emailu. Momentalne zaznamenavame viac ziadosti v suvislosti s novymi pravidlami GDPR, na vsetky emaily zareagujeme, len to moze trvat aj niekolko dni.

Dakujeme za pochopenie

Tvoj BIRDZ
  2. 2
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

1) admin s tym nic nema

2) na sucasnom birdzi sa rusit ucty nedaju
  3. 3
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

@kosmiklove ale z princípu sa nejako rušiť dať predsa len musia, či? načo je potom vôbec vytvorená tá gdpr adresa?
  4. 4
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

možno konečne uvidíme použitý tento obrázok:
    http://birdz.sk/lafiziq/obrazok/toto-som-nasiel-v-utrobach-birdzu-obrazok-sa-vola-profile-deactivatedjpg-teda-zjavne-tu-mala-byt-aj-takato-funkcia/1060829-foto.html
  5. 5
    Kosmiklove

33 ročný muž
    andromeda

@drazoal vraj nie. ale co tu sledujem tak sa mozno nieco chysta. tak uvidime potom
  6. 6
    Lafiziq

25 ročný muž
    Bratislava

@4 http://birdz.sk/uploads/23/5f/95ed83cc91db4abdaced48dd944e4065.jpeg.1280x0_q85.jpeg
  7. 8
    Nightrain

31 ročný muž
    Levice

GDPR sa týka osobných údajov a tu nikto žiadne nemá.
  8. 9
    Drazoal

24 ročný chalan
    Zvoľen

@nightrain hm
  9. 10
    Xxar3s

36 ročný ujo
    Bratislava

@Kosmiklove mne niekto pisal ze ked poslem mail na nejaku adresu (neviem tu adresu naspamet ale mam ju v mailoch) tak mi ten profil zmazu. A Zrusit sa to tu urcite dat musi som programator a viem ze minimalne takto by to malo ist:

DELETE * FROM [Users] WHERE [login] = 'xxar3s'

Ak maju spravene constrainty na tabulky (a maju tam onDelete nastavene na CASCADE) tak im to vymaze aj ostatne zaznamy na ktore su spravene relacie z tabulky Users.

A ked tu uz bolo X uzivatelov ktorych blokli tak preco nevedia bloknut aj mna?