Fórum pridal Tom1995cz, 23. 2. 2017 21:59 do kategórie Úchylnosti. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zmylili ste si uz dakedy sprchy/satne s opacnym pohlavim???

0
Tom1995cz

24 ročný chalan
Oravske velkomesto

Prosim povedzte mi, ze nie som jediny, citim sa jak uchyl.. :D Holy sa tam sprchujem, same baby okolo, ja som si povedal, ze su asi spolocne, no a musel som fakt vyzniet jak prvotriedny uchyl.
Trapas, trapas, ale nikto sa nestazoval, nevyzeram zle :DDD
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Tom1995cz

24 ročný chalan
    Oravske velkomesto

na moju obranu - bol som v tom aquaparku prvy raz a muzske sprchy boli schovane za chodbickou
  2. 2
    0sea

23 ročný chalan
    Neverland

Hej, určite budú tie sprchy spoločné... :D -_-
  3. 4
    Hemadžema

20 ročné dievča
    Na šťastie čakajúca

Ja som si raz vo fitku zmýlila šatne, vošla som do pánskej a šla do sprchy. Nebolo mi to divné, pretože tam nikto nebol. To, že som asi v zlej šatni a aj sprche som zistila ked som počula hlasy ktoré neboli zrovna dámske :D a teraz výjsť či nevýjsť
  4. 5
    Pappkin

23 ročný chalan
    Košice

V pohode, včera som bol na damskom wcku v kaviarni, ešte som si aj čorol jeden tampon, lebo srandovne to vyzeralo, a dalo sa s tym hrať :D
  5. 6
    Pappkin

23 ročný chalan
    Košice

@5 teda wcko zamenil :D
  6. 7
    0sea

23 ročný chalan
    Neverland

Na otázku,
    Nie, ešte som si to nepomýlil, ale už som našiel ženu na pánskom WC a neviem... načo sa nad tým vôbec pozastavovať?
  7. 8
    Narazuvzdornaa

22 ročné dievča
    BA/KE

Satne milionkrat. Ked je niekde viac dveri, mam problem si pamatat, ktore vedu kam.

Wcka pouzivam panske bez problemov, teda problem je, ked ja vyjdem z kabinky a pri pisoaroch su chlapi :D ale sak whatever
  8. 9
    Sypomka

17 ročný chalan
    to nechceš

vosla som na plavarni do muzskych satni
  9. 10
    H8u

23 ročné dievča
    Štefanov

Sprchy nie ale bezne chodim na pansky zacchod hlavne niekde v klube alebo tak proste kedykolvek je na damskom rad idem na pansky a neriesim :D :D
  10. 11
    Artlover

hrá sa, že má 1 rok
    za oponou

Nezmylila. Raz som šla cielene na pánske wc. Pred imatrikulaciami na vs, lebo som si akútne potrebovala prezliect silonky. Ponáhľala som sa a pred dámami bolo priveľa dám. Keď som vychádzala z pánov, slusne som sa pozdravila prodekanovi. :-D
  11. 12
    Marcello1111

28 ročný muž

no tak mne sa voľačo takéto stať, je absolútne vylúčené....
  12. 13
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Nie, podľa mňa sprchy a šatne vôbec nepripomínajú opačné pohlavie
  13. 14
    Primitiv

23 ročný chalan
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

áno, "zmýlil"
  14. 15
    Nespiacakraska

26 ročná žena
    Doma

Nie. Ale raz som vliezla na pánske WC.
    Tí chlapi sa tvárili v pohode len ja som sa cítila trápne. :-/
  15. 16
    Etelnair

26 ročný muž
    ⊱ follow the white kitty ⊰

jj, jak si clovek pozrie tvoje albumy hned mu je jasne ze to bolo nechtiac
  16. 17
    Tom1995cz

24 ročný chalan
    Oravske velkomesto

@etelnair ale tak ja s nahotou nemam problem, no a presne preto som si myslel, ze su sprchy spolocne a nikto nic neriesi. Mna by to ani nejak nenapadlo, kedze chodim napr. aj na nudaplaze.

Ale su aj puritanski ludia, ktori by zomreli na pohlad mojej rite v kabinke sprch, to viem...
  17. 18
    Arywian

tvári sa, že má 6 rokov
    mesto snov

párkrát sa mi stalo, že som omylom vbehla do pánskych, no vždy som si to stihla uvedomiť dostatočne skoro a zutekala preč :D
  18. 19
    Limetkajaja

35 ročná teta
    nežijem

ja si vždy mýlim len eskalátory.. že chcem ísť dole a omylom idem na ten, čo ide hore a uvedomím si to až keď tam idem stupiť, že jaj, tak toto asi dole nejde.
  19. 20
    Kierkegaard

23 ročný chalan
    Vesmír

Sprchy....prišiel som na to až keď zavolali políciu
  20. 21
    Tom1995cz

24 ročný chalan
    Oravske velkomesto

@kierkegaard to fakt?? :D no nechcel by som teda
    ja som sa radsej otocil chrbtom a ked mi tak po minute napadlo, ze nepocut ani jeden muzsky hlas a ze pri mojom stasti som tam kde si myslim, ze som, tak som rychlo vybehol fuc :D
    ale fakt keby uz ako som vosiel mi dakto daco povie, pritom tam boli dve zeny, tak neviem ci si mysleli ze mamu hladam ci co :D
  21. 22
    Pachirisue

20 ročné dievča
    v utajení

na hajzle som už párkrát omylom vletela :D keď som si to uvedomila, tak som zdrhala :D
  22. 23
    Miaja

23 ročné dievča
    Far far away

nie, ale boli už situácie, napr. keď sme išli na dovolenku autobusom a zastavili sme na pumpe a všetci šli na záchod, tak na dámskych bola vždy polkilometrová rada a na pánskych max dvaja ľudia (ostatní šli asi občúrávať stromy), a tak sme pár báb išli proste na pánske, však čo budeme čakať :P
  23. 24
    Mariquittka

23 ročné dievča
    Kežmarok

Nie, len zachod som si zamenila ;)
  24. 25
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

tu musíš mať v hlave fajn nasráté :D :D :D
  25. 26
    Jesusmariajozefee

24 ročný chalan
    voda rajec

@narazuvzdornaa si ma rozsekala :D (:
  26. 27
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

ale ne neber si to osobne
  27. 28
    Tom1995cz

24 ročný chalan
    Oravske velkomesto

@peter151 ale sak aj dalsie pripady sa najdu tuna co chces :D
    ale je pravda, ze normalny nie som a nestavaju sa mi normalne veci, ja som magnet na taketo historky...
  28. 29
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@tom1995cz a dali ste aspon 3ku uz ked ta tam nasli ?
  29. 30
    Tom1995cz

24 ročný chalan
    Oravske velkomesto

@peter151 :D ja som tam fakt preto nesiel a bol som obrateny chrbtom, tak neviem kto chodil za mnou smerom do satne :D
    radsej mi povedz ci ides do tej UK, na to si sa ma davnejsie pytal. Ja som akurat prisiel na svk v januari, nasiel si tu frajerku druhy den ako som prisiel, strasne si rozumieme, ale inac som chcel ist uz koncom februara do UK.
    Teraz risknem a skusim daku fabriku na svk, aspon na mesiac, dva... ci sa to da z toho vobec uhrat garzonka daka pre mna/ s rodicmi byvat je des.
  30. 31
    Peter151

24 ročný chalan
    Trenčianske Teplice

@tom1995cz tak ja musim ist do UK aby som si na 2hy den nasiel frajerku :D
    gratulujem teda :D

pojdem asi vonku ale na studijnu cestu pracovat asi nie :D
  31. 32
    Dezolat

28 ročný muž

V KE v jednom podniku mali WC oznacene velkymi neonovymi kresbami, tusim ze zvierat. Ale naliaty som tam vzdy videl len dake nezmyselne cmaranice.
  32. 33
    Plutvonozceakrivozubky

22 ročné dievča
    Paralelny svet

:DD
  33. 34
    Xlilix

24 ročné dievča
    Banská Štiavnica

V jednom bare som išla s kamarátkou na wcko,jedno bolo pokazené a na druhé čakalo veľa dievčat tak sme sa opýtali nejakého uja ,kt.to tam riešil či nemôžeme ísť na pánsky.Vtedy nás tam pustil a čakal nás pred dverami,nech nám tam nejdú nejaký páni :D Ked sme vyšli z wcka tak pred dverami čakalo asi 10 pánov :D
  34. 35
    Andrejevic

21 ročný chalan

Zrovna v sobotu som si to vpálil v Bešeňovej do ženských wc a spŕch ... ešte aj s kamošom, boli sme prvý krát :-)
    ale nejaká tetka nás nasmerovala správne. :-)