Fórum pridal Nicmanenapada, 17. 5. 2019 13:20 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zmysel života

0
Nicmanenapada

28 ročný muž

Čo považujete za zmysel svojho života, respektíve čo chcete, aby tým zmyslom bolo?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Nic
  2. 2
    Kaiserchief1

tvári sa, že má -1 roky

Kks dnes sú tu riadne filozofické a citlivé diskuie ako interrupcia či zmysel života. :D Na to musím prísť domov z práce a popremýšľať.
  3. 3
    Marleymt

hrá sa, že má 0 rokov

dlho mi to trvalo a mení sa to u mňa v priebehu času. na začiatku to bolo, že dať zo seba čo najviac pre to, aby sa ostatní mali/cítili lepšie, ale potom mi došlo, že neviem prestať a neviem povedať nie a že ma to strašne ničí. teraz je môj zmysel života spraviť niečo, čo tu po mne ostane, nezálaží na to, v akej forme... ale byť tu tým spôsobom, aby keď zomriem, existovali ľudia, ktorí si na mňa v dobrom spomenú
  4. 4
    Sasi2680

26 ročná žena

teraz napíšem strašné klišé, ale.. mať šťastnú a zdravú rodinu.. mať manžela a deti a aby nám nič nechýbalo (ani po finančnej stránke).. a mali sa radi samozrejme
  5. 5
    H8r

24 ročný chalan
    Wookiee

Mať harmonickú rodinu a mať čo najdlhšie kvalitný a častý sex.
  6. 6
    Majmarad

35 ročný ujo

Žrať a nepribrať :D
  7. 7
    Tomas55555

24 ročný chalan

Zasvätiť svoj život Bohu a venovať sa svojím koníčkom.
  8. 8
    Dreyjir

22 ročné dievča
    [smutná]

Zmysel zivota asi nemam, skor len zivotne ciele, aj ked teda netusim, kde konci jedno a kde zacina druhe :D a vsetko je to aj tak o tom, ze chcem byt stastna a spokojna
  9. 9
    Weronna

22 ročné dievča
    Z hôr

asi prijímať všetko tak, ako je. s tým, že čo sa dá zmeniť a som s tým nespokojná, tak to zmením. nemám rada, keď niekto hundre na niečo, ale pre to, aby sa to zmenilo, robí reálne len to hundranie.
    a asi si uvedomiť, že dokonalý život je nedosiahnuteľný a napriek tomu ho milovať žiť.
  10. 10
    Evkasv

21 ročné dievča

Byť s tym, čo ma napĺňa, robiť to, čo ma rozvija
  11. 11
    Firestorm

29 ročný muž
    Bratislava

Zasa táto téma? Šak sme to tu mali týždeň a pol dozadu..
  12. 13
    Torpedo08

27 ročný muž
    kOkOtOvO

Zmenil som nazor ! Zmyslom mojho zivota je vyhrat miliony a kupit si meliskovsky cuco borovicko pivo kamion s ktorym pojdem na vianocne trhy rozdavat radost ako kedysi cocacola kamion (thumbs)
  13. 14
    Bebekex

25 ročná žena

nemam rada taketo otazky,lebo ja neviem.uz 25 rokov sa hladam a neviem co chcem, lebo nic nerobim na 110% ...nie som ani karieristka,ani velky cestovatel, ani rodinne zalozeny clovek ani enviromentalista, ani politolog..
    skor tak zo vsetkeho trochu a nechcem zasvacovat svoj zivot iba jednemu poslaniu, lebo mi to pride prilis zavazujuce...skor tak plavam zivotom a vychutnavam si kazdodenne radosti, nove nadsenia a tak...keby neexistoval socialny tlak,ze clovek musi mat zmysel,tak by som sa ani necitila blbo :D
  14. 15
    Livre

19 ročné dievča

Drogy
  15. 16
    Kakofonicka

28 ročná žena
    Wonderland

ja to ani pisat nejdem, vsak aj tak to tu vsetci vedia :x :D
  16. 17
    Barb

hrá sa, že má 1 rok
    Piešťany

ja fakt neviem
    parkrat sa mi zdalo ze viem, ale neviem. smerujem ale asi k tomu, ze to bude vlastna rodina. uvidime.
  17. 18
    Sidious

21 ročný chalan

@tomas55555 a ktorému?
  18. 19
    Willbebetter

tvári sa, že má 5 rokov

Prekonavanie samej seba, svojich hranic a casto nezmyselnych vstepenych blbosti. Sebarealizacia. Najst spriaznenu dusu a uzit si zivot na maximum. Nic viac za tym nehladam :) o rodine nie som uplne presvedcena.
  19. 20
    Dwarvax

31 ročný muž

V principe nieco velmi jednoduche a obycajne. Byt stastny. :D A teda robit veci, ktore ma naplnaju, nech uz je to cokolvek, aby som si potom na konci mohol povedat, ze to stalo za to, ze to nebol premarneny cas a malo to zmysel.
  20. 21
    Limitles

tvári sa, že má 6 rokov

Zachranovat orangutany na borneu.ale zatial vidim len gorily v hmle (sbska pred klubom o 5 30 rano v sobotu)
  21. 22
    Pandoras

hrá sa, že má 0 rokov
    z minulého storočia

Splniť si svoje sny a ciele, mať prácu, ktorá ma bude baviť a napĺňať, zostarnúť s nejakým mužom a mať byt alebo ak sa podarí dom, aký si predstavujem
  22. 23
    Tomas55555

24 ročný chalan

@sidious

No predsa jedinému Bohu Ježišovi Kristovi.
  23. 24
    Mariquittka

25 ročná žena
    sôvä birdzu, Kežmarok

Klasika, mať manžela a deti - prípadne len deti (ja si myslím, že by som aj toto zvládla nebyť predsudkov, deti sú u mňa silná túžba...) a robiť, čo ma baví, prekonať prekážky, čo mi stoja v ceste, mať odvahu meniť veci a ľudí...:)
  24. 25
    Vreskot000

32 ročný muž

@mariquittka tak ťa v tom pekne povzbudzujem!
  25. 26
    Mariquittka

25 ročná žena
    sôvä birdzu, Kežmarok

@vreskot000
    ďakujeeeem :)
  26. 27
    Azizi

hrá sa, že má 2 roky
    Ankh-Morpork & Bratislava & Praha

Aby som mala raz vlastnú rodinu, robila prácu, ktorá ma napĺňa, mala čas na svojich najbližších a mala psíka. To je to nejdôležitejšie pre mňa:)