Fórum pridal Quattroformaggi, 22. 9. 2020 14:42 do kategórie Zdravie. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

zuby múdrosti:

0
Quattroformaggi

25 ročná žena
v jeho objatí

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mielikki

hrá sa, že má 1 rok
    Pani lesa

spodné osmičky mi pekne chirurgicky vyberali, lebo sa hrali na nekonečná
  2. 2
    Sasi2680

hrá sa, že má 0 rokov

ešte čaká posledný na vytrhnutie
  3. 3
    Torpedo08

29 ročný muž
    kOkOtOvO na Záhorí

Jeden vytrhnuty a z troch co zostavaju jeden dost spatny
  4. 4
    Olii

27 ročná žena
    v predklone

Už mi narastli obe spodné osmičky a sú zdravé :)
  5. 5
    Bebekex

27 ročná žena

no jedna uz narastla a rovno mi ju aj vytrhli a podobny osud caka aj druhu,ktora je prav na ceste,takze slusne trpim -.- zdrave sice boli,ale podla mojej zubarky sa nezmestia uz do radu a tlacia na ostatne zuby
  6. 6
    Slackerbitch

39 ročná teta
    stratená v paralelnom vesmíre

3 vytrhnute, jedna ostala :D
  7. 7
    Slackerbitch

39 ročná teta

^ a 2 z tych 3 chrirugicky vyberali takze som si tam posedela :( :D
  8. 8
    Bebekex

27 ročná žena

@slackerbitch tiez ma posielaju na stomatochirurgiu? moc to boli? hrozne sa bojim. nejake odporucanie,kedze ocividne uz si skusena :D
  9. 9
    Slackerbitch

39 ročná teta

@bebekex :D nie je to nic strasne, ked ti to umrtvia, tak ani nevies ale potom to je neprijemna bolest, takze prvy a druhy den odporucam novalgin a budes mat pokoj :) potom to uz len citis ked sa predklonis (hihih) a citis v tej rane tlak :(
    + mne sa zle hojili kvoli zrazanlivosti tak som este potom chodila kazdy den na drenaze a potom mi tam dal taku hmotu co zatvrdla a vybrala sa ked sa pod nim rana zahojila :D tak ak budes mat pocit ze sa ti zle hoja tak zbehni urcite hned k nemu :)

A jeden mi musel rozrezat na 1/2 a potom mi nechal medzi zubom dlato a isiel nieco zobrat tak to bol zaujimavy pocit (: chcela som sa s tym odfotit ale nestihla som (:
  10. 10
    Pubertslatinocelny

33 ročný muž
    zvláštne ticho vzniklo

Včerajšie mäso som nimi požul
  11. 11
    Jimson

hrá sa, že má 0 rokov
    Občas se zdá, že prší i zespodu

Uz nemam ani jeden (:
  12. 12
    Notmehofejk

39 ročný ujo
    MASSIVE Red Pill

tri mam prerezane, dost debilne na to, aby mi vadili, ale nie dost na to, aby som sa odhodlal ist s nimi daco robit. a stvrty nevyliezol. nastastie.
  13. 13
    Lawey

26 ročná žena
    Břno

všetky išli preč... najprv naraz začlai rásť lavé horné a dolné... komplet sa mi to zapálilo, išlo to na okostnicu - hned von.... skoro presne o rok to isté ale na druhej strane :D ale musela som 3 týždne čakať na zubnéh chirurga..... tiež zsilný zápal, zaciatkky zapalu okkostnice.... uplne zbytočné zuby pre mna... :D a to maju priestoru dost ale proste troublemakeri jak ja
  14. 14
    Arywian

20 ročné dievča
    Praha

iba horné mám založené a zatiaľ aa našťastie tvária, že neexistujú :D
  15. 15
    Arywian

20 ročné dievča
    Praha

*sa
  16. 16
    Noia

21 ročné dievča
    Tak blízko a predsa tak ďaleko

Zatiaľ sa mi prerezala asi polovica jednej osmičky, o ostatných neviem nič... ale tak, ktovie, možno narastú neskôr a s trochou šťastia vôbec, lebo už tá polovica so sebou priniesla bolesť a horúčku. :-/
  17. 17
    Kerrang

28 ročný muž

Pôjdem čo nevidieť na ich vybratie do BA ...3 zuby múdrosti mi musia vybrať, rastú nevhodne ...ale nejakú už cítim, že mám čiastočne prerezanú, tak do konca roka sa snáď aj dostanem na rad, lebo to bude akoby trošku operácia (hehe)
  18. 18
    R4ptor

26 ročný muž

4 prerezané, zdravé
  19. 19
    Mariquittka

27 ročná žena
    Kráľovstvo Tatranského čaju, expressive writer

Len horné založené a zatiaľ nič :)
  20. 20
    Lakero

22 ročný chalan
    Ďaleko za siedmimi horami

3/4 prerezané a v pohode. Ale pri prvom na pohotovosť a ku zubárke skoro nonstop
  21. 21
    Riddiculus

8 ročné dievča
    *1238

Mám všetky. Jedna trochu krivo, druhá pekne, tie ďalšie dve nevidím, takže neriešim. A bolela ma len tá prvá. Joj, to bolo, keď som mala 14.
  22. 22
    Skvrnka

23 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

Idú mi trhať tri teraz v Ružinove. Čiže to bude smutný október (1.10 a 15.10 a tuším posledný termín mám 5. novembra)

Štvrtú mi trhali už dávno.

A každému odporúčam si to vytrhnúť, keď už má vedomosť, že raz by sa aj tak raz vytrhli. Hlavne kým sú zdravé a áno, keď ešte nebolia a nerobia problém.

Práve teraz zažívam preukrutné peklo s prerezávaním a dve osmičky mi tlačia na nervy. A teda, neprajem to nikomu, normálne sa teším, až ich vyberú dpč, lebo radšej hentaká bolesť ako táto.
    A musím vydržať ešte dva týždne :(
  23. 23
    Skvrnka

23 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

@slackerbitch ináč vedela si s tým fungovať v ten deň? Lebo všetko sú to štvrtky a pre mňa 6 absencii (máme zdvojenú hodinu).. A to je kus moc :D a iné termíny ako štvrtok ísť nemôžem.

A ešte k tej zrážanlivosti. Máš ju menšiu?
  24. 24
    Slackerbitch

39 ročná teta

@skvrnka no ja som si to planovala na take poobednejsie hodiny ze som rovno isla potom lahnut si :( ale s druhou som ani nevydrzala dlho lezat lebo som si hned dala ten novalgin ked to uz bolo troska citit a ten to vyblokoval :D po prvej chir. vyberanej som myslela ze aj ta druha bude strasna ale vdaka tomu pohodke, tak maj po ruke tbl a bude to ok :)

Jj, pri tej druhej som mu to aj povedala tak ma po vybratu nechal 10 min pockat a potom mi tam dal nejaku tekutinu na zrazanlivost ale uprimne, asi to velmi nepomohlo lebo aj tak mi to do rana tieklo a neurobil sa tam ten filter z krviniek :D
  25. 25
    Skvrnka

23 ročné dievča
    parkovisko za Viedňou

@slackerbitch no ja to mám všetko trhanie ráno a tú prednášku o jednej.. Tiež som čítala, že by som neobležala lebo to nejak blbo tečie. Mám zásoby nalgeisnu a flectoru pripravené teda :D

26. 26
    Slackerbitch

39 ročná teta

@skvrnka juuj drzim palce nech to mas raz dva za sebou!! (love)