Fórum pridal Amikadze, 8. 3. 2018 13:59 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zúčastníš sa v piatok občianskeho zhromaždenia vo svojom meste?

0
Amikadze

24 ročné dievča

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Akoze myslim si ze tu v nasom okresnom meste ani nic take nebude ale nezucastnil by som sa aj keby bolo
  2. 2
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov

nezučastňujem sa politických akcii
  3. 3
    Notme

24 ročný chalan
    najvacsi ko...hut na birci

Nie, ani keby som mohol. V kolotistane to nemá zmysel, človek sa snaží docieliť zmenu a nadpolovičná väčšina to nielen ignoruje, ale dokonca sabotuje. Treba ich tam proste nechať tak, nech ich ojebavaju a okrádajú koľko to len dá.
  4. 4
    Darkestangel

22 ročné dievča
    Menefreghista

Budem v práci. Ak by som nebola, zvážila by som to, ale neviem, či by som išla...
  5. 5
    Notme

24 ročný chalan

Ak sa tam dakedy vrátim, tak jedine ako politik. Aby som ich ojebaval a okrádal tiež. A smial sa im do xichtu, akí sú sprosti.
  6. 6
    Wewo

25 ročný muž
    ide si

tak deje sa mi to hned pod oknom takze iba vyjdem z brany a budem v dave.
    Mal som ine plany ale asi pojdem pozriet, aspon stretnem kopec znamych.
  7. 7
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Na vlastne ani neviem či sa u nás bude konať...
    Ale snažila som sa nájsť na Google viac informácií a našla som k tomu"úžasnú"diskusiu na Modrom Koniku... Tie tety mi vždy zdvihnú náladu...
  8. 8
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

Kebyže som na slovensku určite idem.
  9. 9
    Thinkaboutjustice

25 ročný muž

Urcite sa zucastnim, v posledbych tyzdnoch uz mi pretiekla trpezlivost s politikou u nas
  10. 10
    Wewo

25 ročný muž
    ide si

Ok, prave som videl to vyhlasenie prokuratora a nie je o com, treba ist do ulic.
    Zajtra sa bude pisat historia.
  11. 11
    Vsakpredsajaa

21 ročný chalan

Nie.
    Lepšie investujem svoj čas :D
    Btw, keby sa každý Slovák namiesto takýchto pičovín venoval napríklad biznisu, hneď by to na Slovensku vyzeralo inak.
    Ale nieee radšej protestujme a nadávajme ako tu nič nefunguje.
  12. 12
    Mrspunk

23 ročné dievča
    v dyme

paci sa mi ako sa nato ludia pozeraju z vrchu so slovami "je to politicke fuj" :D akoze velke prekvapenie ze politika ma byt verejna vec a ma byt v zaujme kazdeho. ak sa o politiku niekto nechce zaujimat tak nech sa odstahuje niekam kde je diktatura a nech tu nevyuziva vyhody demokracie.
    a druhy extrem sa mi paci - bud budem sediet doma na zadku alebo vtrhnem na urad vlady a vsetkych povyhadzujem z okna, nic medzi tym neexistuje!
  13. 13
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

@vsakpredsajaa pozrela by som si ako lepšie vieš "investovať svoj čas "
  14. 14
    Deficit

22 ročný chalan

@1 @2 @3 @11

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/272/923/18b.jpg
  15. 15
    Avantgarda

23 ročné dievča

urcite ano
  16. 16
    Vsakpredsajaa

21 ročný chalan

@laurikaaa Napríklad pracovaním na sebe, zarábaním, stretnutím sa s ľuďmi na ktorých mi záleží.
    A nie nejakým pochodom ktorý nič nezmení a o 2 mesiace sa naňho úplne zabudne.
  17. 17
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

@vsakpredsajaa podla mňa si kokot a nemám sa o čom s tebou baviť :D
  18. 18
    Vsakpredsajaa

21 ročný chalan

@laurikaaa Ďakujem, taká typická slovenská reakcia :D
    Nejaké logické argumenty som ani nečakal
  19. 19
    Laurikaaa

22 ročné dievča
    Londýnčanka

@vsakpredsajaa njn
  20. 20
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

robim vecer, ale ak sa o siedmej bude este nieco diat, pojdem

prave ma k tomu toto forum vyhecovalo
    lebo 18-rocna Narazu by isla prva s tromi vagonmi kamaratov a hanbila by sa za sucasnu Narazu, keby nesla
  21. 21
    Morningcoffe

19 ročné dievča
    sky with a diamonds

Joj, ja sa zakaždým pri takýchto udalostiach (protesty, pochody, referendá, voľby) rozčulujem nad nečinnosťou ľudí v mojom okolí lebo si povedia: šak aj tak sa nič nezmení
  22. 22
    Moouselet

hrá sa, že má 2 roky

@vsakpredsajaa ano ta hodina z celeho roka nevenovania sa biznisu znici Slovensko ekonomicky
  23. 23
    Moouselet

hrá sa, že má 2 roky

@mrspunk jj, bud nikam nejdem alebo pkdporujem Sorosa :D nic medzi tym proste neexistuje
  24. 24
    Hoperpohroma

tvári sa, že má -69 roky
    tulam sa

chcela by som ale cestujem za frajerom a je chory, tak tam nebudem stat sama v cudzom meste
  25. 25
    Notme

24 ročný chalan

@11 to je kokot, to je kokot, to je kokot...."mam v pici politiku, idem podnikat". i dont even...

ludia, ved majte rozum. nechodte pochodovat, ujdite zo slovenska. ak sa aj nieco podari zmenit, tak z toho budu profitovat aj vyssie zmienene retardovane hovna. majte rozum, ved. nechajte ich tam, nech maju pici, nech si pokapu.
  26. 26
    Vsakpredsajaa

21 ročný chalan

@moouselet Lneže vieš tu nejde len o tú hodinku, ale o to že takýto prístup majú Slováci stále počas celého života.
    Oni nehľadajú riešenia, oni hľadajú problémy.
    A neriešia ich. Radšej hľadajú vinníkov.
    Slováci nepohnú ani prstom ale 24/7 sú schopní pičovať do tých pár desiatok ľudí v parlamente že to kvôli nim neni v BA mrakodrap.
    Keby namiesto taha založili firmy a profitovali, mohli by ten mrakodrap postaviť. ;)
    štát nie je obraz politikov. To je len časť, v dnešnej dobe majú obrovskú moc samotní občania.
    Slovensko je také aké je kvôli jeho obyvateľom ktorí dokážu maximálne pochodovať aj keď si veľmi dobre uvedomujú že tým nezmenia ani kkt.
  27. 27
    Vsakpredsajaa

21 ročný chalan

@25 to je píčus, čo ešte nedávno mal tak zastaralú SIM-ku že mu ju nevedeli orezať :D :D
  28. 28
    Notme

24 ročný chalan

@vsakpredsajaa sa vrat na svet bohatych, ty jeblington retardovany :D kokot, teba fakt mali utratit.
  29. 29
    Strangelove

27 ročná žena
    Tortuga (fakt)

@vsakpredsajaa venoval biznisu ? S tou otrasnou byrokraciou co mame kvoli ficovi...aale chod ..
  30. 30
    Strangelove

27 ročná žena
    Tortuga (fakt)

Po tom co sme sa dnes dozvedeli by tam mal byt kazdy slovak ktoreho zaujima jeho vlastna buducnost ...
  31. 31
    Moouselet

hrá sa, že má 2 roky

@vsakpredsajaa co si chcel tym blabolom konkretne povedat prosim? "slovac nepohnu ani prstom"...kde? v praci? mimo nej? kto? ake problemy hladaju?
  32. 32
    Pijemzelenycaj

10 ročné dievča

Idem. Ale nie do vlastneho mesta. V BA budem.
  33. 33
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@notme kokoti sa nájdu všade aj v Čechách,svedčia o tom výsledky prezidentských volieb
  34. 34
    Notme

24 ročný chalan

@hetfield to hej, ale tak ani tu sa neplanujem zdrzat viac ako 5 rokov.
  35. 35
    Tralalibang

23 ročné dievča
    Shithead

@hetfield Nie len prezidentských, ale aj parlamentných :D Ale už boli protesty proti štb hajzlovi nejaké...
  36. 36
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@tralalibang ani nie tak proti Burešovi ale preto že chcel vymenovat za predsedu komisie na kontrolu GIBS(Generální inspekce bezpečnostních sborů) komunistu Ondráčka ktorý ešte ako príslušník pohotovostného oddielu VB mlátil ludí na Vaclaváku
  37. 37
    Tralalibang

23 ročné dievča
    Shithead

@vsakpredsajaa Hej jasne, nech všetkých 5,5 milióna obyvateľov vrátane babiek, deduškov a deciek založí firmu a začne robiť biznis (thumbs)
  38. 38
    Tralalibang

23 ročné dievča
    Shithead

@hetfield Jo, ale tak bolo to proti ďalšiemu hajzlovi minulej éry :D
  39. 39
    Poppyseed

24 ročné dievča

Urcite by som sa zucastnila ale v meste v ktorom studujem, nic take nebude prebiehat.
  40. 40
    Vsakpredsajaa

21 ročný chalan

@tralalibang kto píše o všetkých 5,5 milióna obyvatelov? Kto píše o tom že jediná prospešná vec čo môžu spraviť je založenie firmy?
    Jedine ty.
  41. 41
    Hellium

26 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Rada by som, ale nemôžem.
  42. 42
    Tralalibang

23 ročné dievča
    Shithead

@vsakpredsajaa Trosku to tak z tvojich komentarov vyznelo. Napriklad tu:
    Slováci nepohnú ani prstom ale 24/7 sú schopní pičovať do tých pár desiatok ľudí v parlamente že to kvôli nim neni v BA mrakodrap.
    Keby namiesto taha založili firmy a profitovali, mohli by ten mrakodrap postaviť.
  43. 43
    Cataclysm

tvári sa, že má 4 roky
    mám svoj svet

@41
  44. 44
    Vsakpredsajaa

21 ročný chalan

@tralalibang SLOVÁCI nie je synonymum pre VŠETCI SLOVÁCI.
    Myslel som tých čo sú práceschopní, v najlepších rokoch a čo majú potenciálnu kariéru pred sebou - zopár z nich by mohlo začať rozmýšľať nad založením firmy, ďalší môžu rozbehnúť inú kariéru.
    To sa tak píše, keď chceš ukázať príkladom, že ten mrakodrap v BA môže byť ak by sa Slováci venovali niečomu prospešnému a nie pochodu.
  45. 45
    Limitles

tvári sa, že má 5 rokov
    Keeper of memes

1,5 mil slovakov neoficialne podporilo myšlienku na lepšie slovensko odstahovaním sa :D
  46. 46
    Dee99

24 ročný chalan
    RK/BA

Nie- robím :)
  47. 47
    Tralalibang

23 ročné dievča
    Shithead

Chcela som, ale som chorá :(
  48. 48
    Oiquell77

25 ročný muž

@vsakpredsajaa pocuj, ty budes nejaky genius, nie? Ze by ludia protestovali za to, aby to tu fungovalo a smer nepovazoval svk za svoje osobne leno?
  49. 49
    Nicmanenapada

27 ročný muž
    Bratislava

A znovu ako dobrovoľník.
  50. 50
    Ady8854

24 ročný chalan
    Vranov nad Topľou

Najprv treba nájsť ľudí schopných viesť túto krajinu a potom si terajších politikov hoci aj rozoberte na orgány
  51. 51
    Vsakpredsajaa

21 ročný chalan

@oiquell77 ako sa dá protestovať za to aby to tu fungovalo? Teda dá sa, jasné, ale ostane to len pri proteste. Pretože protestom sa nedá dosiahnuť to, aby to tu fungovalo. To sa dosiahne iba ak budú ľudia aktívnejší.
    Neexistuje alternatíva ktorá by spravila výrazný rozdiel oproti dnešnej vláde. Jediná možnosť sú samotní ľudia, ktorí ako vidieť strácajú svoj čas nezmyselnym protestom.
    Genius budeš skôr ty ak dokážeš protestom vybudovať fungujúce Slovensko.
  52. 52
    Oiquell77

25 ročný muž

@vsakpredsajaa vravim, cisty genius (: ten prostest je v prvom rade vyjadrenie obcianske nespokojnosti s praktikami sucasnej vladnej strany. Je to pravo a od urciteho bodu aj povinnost obcanov, mozno to bude preto, ze republika je odvodena od res publica, co cuduj sa svete znamena vec verejna. Demokracia znamena vlada ludu, v nasom pripade je zastupitelska. Ak zastupca ludu hrabe, kradne, dosadza vsade "svojich ludi", dokazy o svojej trestnej cinnosti odpratava, na otazky neodpoveda, len trapne a demagogicky obvinuje vsetkych okolo, nieco je evidentne zle. Ludia nemozu byt aktivnejsi, ked ich zamestnava zbytocna byrokracia, vsade musia nejake znamosti, aby nieco v rozumnom casovom horizonte vybavili a peniaze na modernizaciu systemov sa prejebu. Ja osobne sa nemam nejako zle, zarabam nadpriemerne, ale mam postihnuteho syna a akykolvek uradny ukon je martyrilandStat na ztp jebe. Cely vidiek na vychode je vyludneny no mans land. Statisice mladych zdrhli von. Peniaze na vedu a rozvoj sa taktiez prejebu. Zdravotnictvo je v katastrofalnom stave, cakarne u vacsiny odbornikov su zamorene smradlavymi dochodcami a zamestnany clovek sa tam vobec nedostane. Ureven vzdelania je nula nula hovno. Treba ich odtial vykopat a kopat ich do riti celou cestou na belize, kde pravdepodobne skoncia. Potom mozme riesit, co dalej, ale skor, nez hranol a spol rozjebu aj to, co ako tak funguje. P.s. nepis mi sem prosim hlody o svojom podnikani , jednak ti neverim, ze podnikas, mozno tak v ovb alebo u ineho predajcu hovna a dvak ma to proste nezaujima. (hehe)
  53. 53
    Tralalibang

23 ročné dievča
    Shithead

@oiquell77 (thumbs) Krásne zhrnuté!
  54. 54
    Wistingher

21 ročný chalan
    Bratislava

@vsakpredsajaa ty debil! To si sa vyfarbil, keď do tejto témy trepeš svoje nezmysli o podnikaní. Keď podnikatelske prostredie ja na Slovensku úplne nepriaznivé pre každého. MINIMU, sa niečo podarí. A ak chceš na Slovensku niečo dosiahnuť, musíš sa spolčiť s inými, musíš proste liezť iným do zadku, musíš si spraviť kontakty. Ak chceš niečo presadiť alebo ak sa chceš presadiť. Samozrejme mám namysli poctivé podnikanie. Nie odrbávanie, dôchodcov, naivných ľudí, a hlupákov, presne tak ako to robí SMER-SD celých 10 rokov. Potom áno, bude sa ti dariť, ak nemáš kúsok cti, klameš s radosťou na dennom poriadku, máš záujem vyvolávať konflikty, a nemáš chrbtovú kosť.

Dokázal sa tu poraziť komunizmus.

Teraz prišiel čas poraziť komunistov v demokracii!!!
  55. 55
    Samtord

26 ročný muž
    Kalinovo

Rád by som šiel, ale som na PN.
    A keby nie som PN, tak by som bol na nočnej. V tej skurvenej továrni.
  56. 56
    Antifunebracka

29 ročný muž
    tehulka birdzu

Nemôžem, robí sa mi asi aft.
  57. 57
    Notme

24 ročný chalan

ja neviem, proste moze byt dakto tak prijebany? :D toto by som pred sudom povazoval za platny dokaz pre zbavenie niekoho svojpravnosti, toto je godmode kokotizmu :D
  58. 58
    Notme

24 ročný chalan

este aj @wistingher nadava, to uz vies, ze ide fakt do tuheho.
  59. 59
    Ps102

22 ročný chalan
    Hugh Hefner Birdzu

Lol, ako vás jeden trt potrolil :D
  60. 60
    Laska2014

35 ročný ujo

každy nech si žije ako najlepšie vie,nikoho neuraža za lepší nazor