Fórum pridal Cccp, 6. 10. 2017 02:18 do kategórie Politika. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Župan Kotleba

0
Cccp

28 ročný muž
Pchjongjang, KĽDR

Aky mate nazor na fašistu Kotlebu ktory ziaden svoj predvolebny slub obcanom Banskobystrického kraja nesplnil?
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Cccp

28 ročný muž
    Pchjongjang, KĽDR

Kotleba slubil vystavbu krajskych bytov, obnovenie druzstiev, obnovenie zivocisnej vyroby, potravinovu sebestacnost, znizenie kriminality, domobranu, riesenie romskeho problemu. A nic z toho nesplnil a pre obcanov kraja nespravil absolutne nic. Kotleba sa chvali tym ze ušetril vela penazi, ale opak je pravdou za Manku mal kraj majetok v hodnote 216 mil € a za Kotlebu ma majetok kraja hodnotu 194 €. Co spravil Kotleba stym majetkom a kde tie peniaze prešustroval? Mozno keby na čierno nezamestnaval ochranky tak by sme vedeli. Bohuzial ludia zijuci mimo reality ktori si nevedia overit fakty, tak veria Kotlebovym dristom. Zial na birdze su sami pubertaci ktori ho uznavaju, ale vnimam to ako mladicku nerozvanost, tiez som bol hlupy v ich veku. Dakujem za nazory.
  2. 2
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

"Zial na birdze su sami pubertaci ktori ho uznavaju, ale vnimam to ako mladicku nerozvanost, tiez som bol hlupy v ich veku."

To si si asi pomýlil stránku :-)
  3. 3
    Tralalibang

28 ročná žena

@1
    A Kotleba je kokot.
  4. 4
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@cccp ty zase miluješ vladka mečiara.

kotleba je len obyčajná nacistická tupá vyholená hlava ktorá ešte nemala príležitosť kradnúť vo veľkom, preto si niektorí tupci myslia že mu treba dať príležitosť kradnúť. Tak ako kradol jeho idol Hitler.

Vladimír M. je najbohatší zlodej zo slovakistanu ktorý nakradol toľko že kotleba aj fico sú v porovnaní s ním len obyčajný amatéri.
  5. 5
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Mam to v kkte ja pojdem volit tu u nas Jakubca a budeme potom cele dni spievat a tancovat (lala) (rofl)
  6. 6
    Aristelovpes

20 ročný chalan
    Istropolis

Jeho podporovateľia sa oháňajú tým, koľko toho zmení a zmenil a že je iný ako ostatní... To je len dobrá stratégia. Neviem nakoľko je fašista a na koľko sa na fašistu len hrá, ale je to tiež populista. Nie že by ním teda v politike nebol a do určitej miery nemal byť každý... Mnohí tvrdia, že ho volia “lebo to tam konečne dá do poriadku.” Hovno zmenil a hovno zmení a ste naivní ak čakáte niečo viac. Ibaže by získal väčšinu v parlamente, ale zas tak hlúpy národ snáď nie sme...
  7. 7
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v postielke

@darkestangel žiaľ na birdzi sú ľudia, ktorí sa chcú druhým zapáčiť a tak sa daju ku skupine , ktorá neznáša kotlebu a ani samy nevedia prečo :D ...to sme dopadli ked každého označujeme za fašistu ale ostatní, ktorí sa fašistickou ideologiou riadia a vykonávajú veci podľa toho smeru, sú super.. na smiech celé je toto :D nie je fašista ten, kto chce hájiť národnú suverenitu
    nie je to obhajoba, ani útok, len je to môj názor. voliť ho nebudem a nebudem voliť nikoho.
  8. 8
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Hladám koment Notme-ho a nič :O
    Asi sa sem ešte nedostal
  9. 9
    Xxar3s

34 ročný ujo
    Bratislava

@tomias fasizmus je musoliniho ideologia ktoru u nas nepresadzuje ziadna strana. kotleba neni fasista ale nacista.
  10. 10
    Obsession

22 ročné dievča

Zupan ..to slovo mi znie tak smiesne ako aj ten kotleba
  11. 11
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

Zasnem
  12. 12
    Notme

23 ročný chalan

@vsakpredsajaa preco si taky zakomplexovany, ty chory jebo? :D
  13. 13
    Nuda22

16 ročný chalan
    Nitra

Taký že je jedno kto tam je nás je župan komunista Belica a vie sa o ňom len ked sú voľby
  14. 14
    Fero1821

23 ročný chalan

Kotleba je Fico na druhú a ľudia ktorý ho volia mi niekedy pripadaju ako mentalne zaostaly ak nevidia to za čo sa skrýva