Fórum pridal Gramofón, 13. 11. 2018 20:48 do kategórie Ostatné fóra. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zvolenské gymnázium.

0
Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Ahojte.Niekto zo Zvolena,kto vie čo bude v budove bývalého Gymnázia na Okružnej?Viem,že telocvičnu opravili,videl som video z budovy a bolo to riadne čudo tam dnu :D
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Lafiziq

24 ročný chalan
    Bratislava

fíha, to aj vo Zvolene je gymnázium Okružná? ja som doteraz počul iba o tom Žilinskom ...
  2. 2
    Drazoal

23 ročný chalan
    Zvoľen

@lafiziq bolo*

ale inak bol som v tom, že tá budova tam buď už nestojí, alebo čoskoro stáť nebude, toto je zaujímavá informácia pre mňa :D
  3. 3
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

@lafiziq To gymnázium nie je Okružná :D Len je na okružnej.To gymnázium sa volalo Gymnázium Mateja Béla len ho v roku 2014 zavreli
  4. 4
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

@drazoal Tak zatiaľ stojí len ju rozbili,sú tam samé fľašky od lacného vína,radiátori pokradli,všetko proste rozbili a pokradli.Jediné čo ostalo celkom ok je telocvičňa ktorú BSK opravil a mala by sa využívať.Potom nejaký PUNKT má zrekonštruovať budovu gymnázia len sa pýtali občanov,čo im tam chýba a podľa toho ju opravia.Mňa zaujíma či sa už vie čo tam bude a či sa ta telocvičňa využíva.Niesom zo Zvolena takže to neviem.
  5. 5
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Tu je to video : https://youtu.be/WYaPE3fgZY8
  6. 6
    Drazoal

23 ročný chalan
    Zvoľen

@gramofon fuuu, riadne mi zostalo smutno, a to som do tej školy ani nechodil
    a dosť dobré video, ale od šiestej minúty začal byť akýsi zbytočne sarkastický a nvm, hnusný (?)
  7. 7
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

@drazoal Tak to je asi jeho povaha,ale vôbec nejde o ten komentár.Ide skôr o ten vizuálny obsah.Mne je smutno možno preto,že až veľmi mi pripomína moju ZŠ.
  8. 8
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

@Drozal takže ani netušíš,čo by tam malo byť a ako je to s tou telocvičňou?Musím zrejme nájsť niekoho kto býva na sídlisku Sekier.Keby som mal viac času,tak by som sa tam išiel pozrieť osobne,ale nemám.
  9. 9
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Ale tak vraj je vo Zvolene aj budova IV.ZŠ a tá bola/je v stave,v ktorom ju už môžu len zbúrať.To bola/je som napísal preto,lebo sa mi zdá,že už ju zbúrali,ale neviem to presne a tak nechcem klamať.
  10. 10
    Drazoal

23 ročný chalan
    Zvoľen

@gramofon fakt neviem, už dlhšie netuším, čo sa vo Zvolene deje, bohužiaľ... ale ak to náhodou zistíš, tiež by ma to zaujímalo :)
  11. 11
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

Tu je video z tej IV.ZŠ ale je z roku 2010,takže dosť neaktuálne.https://youtu.be/kdf7S6kaVj8
  12. 12
    Sugy1

24 ročný chalan
    Paradise circus

Lool tam som 5 rokov chodil, dobre to tam doriadili :D
  13. 13
    Gramofón

hrá sa, že má 1 rok

@sugy1 Na tu ZŠ alebo na Gymnázium?
  14. 14
    Darkpassenger

25 ročný muž