Fórum pridal Bludiacient, 19. 9. 2017 17:55 do kategórie Biznis, komercia. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zvykneš v práci plakať?

0
Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok
mapy, žijem prstom na mapách

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

teda ak pracuješ. či ti býva v práci niečo ľúto, a si poplačeš, alebo sa hádaš s kolegyňami a plačeš od hnevu, alebo si unavený a plačeš od únavy, alebo si šťastný a plačeš od šťastia. doplň si čo chceš

poplačem si doma - ale v súvislosti s prácou, nie s tým čo sa deje doma :D ak pracuješ z domu, detto.

díkičko.
  2. 2
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

jo aj pocit do revu sa ráta, resp. slzy na krajíčku. nie len hodinový rev :D
  3. 3
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

čiže otázka by mala byť:

mávaš v práci slzy na krajíčku, resp. aj plačeš?
  4. 4
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

prečo by niekto kvôli práci plakal ? veď keď sa ti nepáči tak ideš a hladáš niečo lepšie nie ?

ja som bol v tej mojej 2 a pol roka, boli chvíle kedy mi teda do smiechu nebolo ale vydržal som to a potom som sa mal o 150% lepšie, no prišiel čas kedy som si uvedomil že už toho mám proste dosť a nikam ma to mentálne neposunie a tak osm dal výpoveď pretože som nebol spokojný už ..

ľudia neplačte a konajte !
  5. 5
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

Priznávam sa. Minule som sa v práci rozrevala, pretože umrel Majster N.
    Prišlo mi smutno no...
  6. 6
    Tarassaco

7 ročné dievča
    v prázdne prázdna

Mám blok plakať pred ľuďmi, resp. keď ma niekto môže vidieť. Potom občas vyzerám ako necitlivá. (:
  7. 7
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@tarassaco šak sa zavrieš na záchod a poplačeš si napr.
  8. 8
    Alex458

20 ročné dievča
    Neverland

Ja neplačem ani doma.
  9. 9
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@nespiacakraska ale to asi nebolo v súvislosti s prácou.
  10. 10
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@melancholik tak vidíš, ja vrámci sebadeštrukcie ostávam aj v takejto práci. neviem prekonať blok, vstať a odísť no..
  11. 11
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

Skôr nadávať.

Ale už sa mi to raz stalo, že som sa v práci rozreval... Akoby od zlosti nad nespravodlivosťou. Ale to som bol taký... poTridentový :D
  12. 12
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@wewo poTridentový? to je aký:D
  13. 13
    Melancholik

26 ročný muž
    v pohybe

ja som sa dlhšie odhodlával a čakal na vhodnú chvílu ale teraz retrospektívne keď sa na to pozerám, urobil osm dobre, občas nie je vhodné konať impulzívne obzvlášť ak je to vec čo ťa živí .. ak sa proste človeku niečo dlhodobejšie nepači má si vytvoriť únikový plán a zrealizovať ho.. mne je to proti srsti robiť si zle niečim čo sa mi nepáči
  14. 14
    Darkestangel

22 ročné dievča
    Menefreghista

No, ako tak čítam komentáre, tak vlastne áno, stalo sa párkrát, ale viem sa udržať, keď treba
  15. 15
    Wewo

24 ročný chalan
    Bratislava / IpD

@bludiacient radšej nič ;)
  16. 16
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@bludiacient jaj tak to nie. Prepáč, pochopila som tvoje zadanie po svojom. :( Myslela som si že keď mi príde v práci niečo ľúto-ako čokoľvek (v mojom prípade Majster N), nie len čo sa práve deje v práci.

Tak kvôli práci alebo čo sa tam deje neplačem, práca je fajn. :)
  17. 17
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@nespiacakraska tak to sa teším že máš fajn prácičku :)
  18. 18
    Fakecocacolazero

22 ročné dievča
    Malacky

Akože nechápem úplne ako sa to stalo ale prišla mi jedna vec ľúto, nechali ma tam samu, zrazu začala hrať smutná pesnička :D a už to bolo :D
  19. 19
    Mobscene_69

24 ročné dievča
    Smultronställe

mala som slzy v očiach, keď som v práci pozerala videá o psoch :(
  20. 20
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

v minulej praci
    raz ked zomrel Snape
    raz ked som nieco dojebala
    a asi stokrat sa mi chcelo na hajzli :D
    to bolo uplne strasne, najviac happy som, ze som tam robila len pol roka, aj to sa zdalo ako vecnost
  21. 21
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@willbebetter teším sa že máš lepší job teraz! :)
  22. 22
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

No mal som take vseliake stavy ked som robil ze uz to niekedy aj od placu nemalo daleko
  23. 23
    Lawey

24 ročné dievča
    embracement of supernova

nie, muselo by ma nieco strasne vytocit alebo rozhodit.... a vyvolat trantrumovksky meltdown....co sa mi chvalabohu este nestalo :)

inak by som neplakala.... a ak hej tak by som isla hned na zachod .
  24. 24
    Vsakpredsajaa

20 ročný chalan

Tak rozmýšlam že kedy som vlastne naposledy plakal.
    To bolo strašne dávno.
  25. 25
    Willbebetter

tvári sa, že má 3 roky

@bludiacient nj ani Snape uz nemoze zomriet dvakrat :(
  26. 26
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@willbebetter :D tak toto je silná hláška aplikovateľná na mnoho umrelších ľudí :D do kelu :D zaradujem do fondu hlášok :D
  27. 27
    Mielikki

hrá sa, že má 0 rokov
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Jasné, mala som obdobie, keď som revala furt a potom bolo jedno, či som v robote, doma alebo v obchode :-D
    No a vtedy sa nedá skryť na záchod, lebo aj robiť treba
  28. 28
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@mielikki :)
  29. 29
    Antifunebracka

28 ročný muž
    #december birdzu

Od šťastia, že mám prácu a kolegov, akých mám, čo si ma tam denne rozmaznávajú :,)
  30. 30
    Farfala

27 ročná žena
    hľadajúca

ano, minuly rok ako ucka dost casto... vacsinou po vyucovani v kabinete, ale raz sa mi stalo, ze ma nieco rozplakalo pred vyucovanim, ale mala som super kolegu, ktory ma siel zaskocit do triedy, dokym som prestala smoklit... ach, hrozne obdobie
  31. 31
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@farfala ach... a toto nikto nevidí. vela síl pančleka <3
  32. 32
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@farfala pančelka samozrejme :P
  33. 33
    Loveillumination

23 ročné dievča

ach :D v jednej praci od bolesti kolien, v dalsej ked ma kkt veduci nespravodlivo vyhodil (ale v zivote som nedostala tolko tringeltov z lutosti od zakaznikov :D ), potom ked som mala piatu nocnu za sebou a rano mi kolegyna napisala, ze ma pride vystriedat o tri hodiny neskor lebo sa jej posralo auto a chytila som celkom mental breakdown, potom ked som bola posledny den v praci a lucila sa s kolegami :( :D
  34. 34
    Tralalibang

28 ročná žena

Raz som v práci plakala- mala som celkom ťažký deň, celý deň mi bolo zle, bol najteplejší deň v roku a u nás v práci sa nedá vyvetrať, takže mi bolo ešte horšie. A večer, keď som sa už tešila, že konečne pôjdem domov, mi ešte aj chýbalo celkom dosť peňazí, a nevedela som to v danom momente zúčtovať, aby som už mohla konečne vypadnúť, tak som si sadla na zem a od zúfalstva sa rozplakala :D Mimo toho som tie prachy v danom čase nemala z čoho ani doplatiť (bolo to tesne pred dovolenkou, takže paráda :D
  35. 35
    Aventine

10 ročné dievča
    Halmstad

Ja plačem kvôli práci a to som ešte pracovať ani nezačala :'D
  36. 36
    Dee99

24 ročný chalan
    Ružomberok city

práca je to posledné kôli čomu by som plakal.. :)
  37. 37
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@aventine :D epic.
  38. 38
    Narazuvzdornaa

23 ročné dievča
    unclean, a libertine

Nieze zvyknem, ale tak povedzme raz za dva mesiace da urcite stane. Ale vsetci servisaci placu v praci, sak inak by to nerobiili dobre :D hoci ja som precitlivela sracka a placem kvoli vselicomu hocikedy. V praci som asi 1:2 plakala kvoli ludom, ktori boli kokoti, a kvoli nepracovnym osobnym veciam.
  39. 39
    Sheily

22 ročné dievča

Nie, mám super prácu.. nikdy by som na mieste, kde by sa mi chcelo plakať neostala dlhšie ako 2 mesiace.
  40. 40
    Mmajuskaa3

22 ročné dievča
    Summertime happiness

mne k rozplakaniu sa stačí veľmi máličko, takže v minulej práci keď bol šéf ku mne zlý som sa raz rozplakala, ale v tejto sú ku mne všetci veľmi dobrí a je tu super tak nemám prečo plakať
  41. 41
    Badgrl

24 ročné dievča

Kvôli práci nie , ale kvôli škole občas hej :D (medicina :D )
  42. 42
    Hovado

hrá sa, že má 0 rokov
    zije za hranicami tvojho chapania

Placem v praci casto od nemohucnosti nad ludskou hlupostou a egoizmom.
  43. 43
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@badgrl tak to po škole budeš plakať asi viac :D ;)
  44. 44
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@hovado tomu ver!
  45. 45
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@mmajuskaa3 to sa teším že máš super prácu kde máš milých ludí okolo seba :) nech to vydrží;)
  46. 46
    Pravnik

31 ročný muž

v suvislosti s pracou som este neplakal
  47. 47
    Badgrl

24 ročné dievča

@bludiacient hej toho som si vedoma :D
  48. 48
    Ajsha

17 ročné dievča
    Zem

@tarassaco Toto presne ja :) som rada, že som našla spriaznenú dušu aspoň v tomto smere :D
  49. 49
    Tangerina

22 ročné dievča

neplačem ani doma, nieto ešte v práci :D ale raz som plakala, lebo mi umrelo zvieratko ;(
  50. 50
    Moonshine

22 ročný chalan

Tak toto sa mi teda ešte nestalo, iba ak od smiechu :)
  51. 51
    Hellium

26 ročná žena
    garáž v San Piegu už nie

Raz, keď ma okradli, tak som sa skoro rozplakala. Ale to skôr preto, že som tušila, že ma okrádajú a nevedela som , čo robiť a zrazu už boli preč aj s kešom.

Ale keď sa robili eutanázie havov, tak som zvykla revať, teda aspoň pri tých prvých. Ale aj od šťadtia som sa raz rozrevsla, keď sa po týždni hospitalizovaný zlatý retríver zvítal s pánom, dovtedy ledva chodil a zaćal mu oblizovať tvár. Na veterine bolo veľa silných momentov a za tých 12 hodín to častokrát bolo emocionálne náročné a pri niektorých zákazníkoch som už bola trochu zúfalá.
    V súčasnej práci som zatiaľ neplakala, to sa zavriem v labáku alebo si ťukám v kancelárii do kompu a zatiaľ ma žiaden prípad nedojal k slzám, aj keď čítať si o vraždách, znásilneniach a lúpežiach tiež
    nie je úplná oddychovka. Ale keď mám polhodinu stráviť nad oblečením nejakého bezdomovca, tak mi z toho štipľavéhosmradu slzia oči.
  52. 52
    Firestorm

28 ročný muž
    Bratislava

Nie, v práci neplačem, skôr len nadávam...
  53. 53
    Mariquittka

24 ročné dievča
    Kežmarok

Áno, keď ma klienti odmietajú :(
  54. 54
    Mariquittka

24 ročné dievča
    Kežmarok

Teda nielen mňa, ale naše služby, aj ked sú kvalitné, ale nemajú snahu vedieť viac...a tak potom vyzerá aj príjem
  55. 55
    Saddath

27 ročná žena

V byvalwj robote hej.... Of vycerpania. Proste som celu prestavku sla na kavu a tiekli mi slzy....
  56. 56
    Mayben

26 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

raz som v práci ochorela a bolo mi hrozne a nútili ma ostať a makať a ja som ledva stála na nohách, mala som teplotu a bolo mi na odpadnutie a tak som sa tam rozrevala pred zákazníkmi :D
  57. 57
    Nespiacakraska

27 ročná žena
    Doma

@bludiacient dúfam že ak ešte nemáš budeš mať aj ty fajn prácu. (thumbs)
  58. 58
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@nespiacakraska juhú. ´dakujem. no. mám ťažkú prácu si myslím, raz je lepšie raz horšie, viac je horšie ako lepšie, čo už...
  59. 59
    Thrwtchr

24 ročný chalan
    poloha sa načítava

Len ako priamy dôsledok rezania cibulí.
  60. 60
    Tomias

hrá sa, že má 0 rokov
    v raji

ked otvorim mail s vyplatnou paskou :D ale nie je to až take hrozne, ale je mi ľuto tých čo zarabajú menej ako ja :D
  61. 61
    Erixa

20 ročné dievča
    Žilina

Plakala som, keď som brigadovala v kaviarni, kde ku mne sefka bola zla kvôli tomu, že som sa nevedela ani za nič naučiť penit mlieko... Našťastie som tam bola len nekonečné dva mesiace :) teraz mám už prácu, v ktorej som zatiaľ neplakala, ale som pripravená že asi budem... Ale určite to nebude kvôli zlému kolektívu alebo šéfke :)
  62. 62
    Anjelik263

25 ročná žena
    Stratená v bratislavských mestských lesoch.

Skôr ma v práci chytá depka z premárňovania môjho života, robenia veľa práce nad rámec a nezaplatenej a z toho, že už som mala dávno si nájsť novú... ale plač našťastie nie.
  63. 63
    Xlilix

24 ročné dievča
    Banská Štiavnica

V mojej prvej práci a som v nej doteraz už skoro 4 roky som sa rozplakala asi 4 krát ..to vychádza raz za rok :D Naposledy asi 3 mesiace dozadu od ľútosti ked som niekomu verila,ale zradil ma a všetci sa začali hádať a kričať a to som ešte kvôli tomu aj doma plakala ..som hrozna citlivka ...A budem aj plakať,ked budem odtiaľ odchádzať :(
  64. 64
    Bludiacient

hrá sa, že má 1 rok

@xlilix :(