Fórum pridal Moonshine, 18. 5. 2017 10:18 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zvyknete nosiť slnečné okuliare?

0
Moonshine

22 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Mielikki

24 ročné dievča
    krajina ľadu, temna a kaktusov

Aj v zime. Aj potme občas
  2. 2
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

ak si ich nezabudnem doma..čo sa mi stáva často :D :D
  3. 3
    Hnisavica

hrá sa, že má 1 rok
    ...a tým myslím tam dole

Áno, kúpil som ich v balení 2v1 spolu so slnečnými hodinami
  4. 4
    Oko_paradajky

23 ročný chalan
    Brno

Aj v noci aj vnútri.
  5. 5
    Shoesmaniac

25 ročná žena
    Taliansko

Ja som zavislak na RayBanoch...cize hej!
  6. 6
    Billyjoe

23 ročný chalan
    Michalovce

občas áno, ale nikdy ak sa s niekym bavím, nenávidím ak sa s niekym rozprávam a má slnečné okuliare - nevidím danej osobe do očí, inak aj čo pozriem občas fotky dievčat tu alebo na fb, všetky majú okuliare na nose, to nemám rád
  7. 7
    Cltr0n

24 ročný chalan
    Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

áno zvyknem ich nosiť a väčšinou aj stratiť... -_-
  8. 8
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

v lete stále,mám dost svetloplaché oči takže kebyže nemam bryle tak musím stále žmúriť
  9. 9
    Hetfield

33 ročný muž
    Pakáreň

@shoesmaniac v dnešnej dobe je nosiť raybany velmi orinálne,má ich len každý druhý
  10. 10
    Lujly

24 ročné dievča

Nosím vždy :D... dlho som nenosila, ale odkedy som sa prekonala a zainvestovala, nedám na ne dopustiť.... kvalitné slnečné okuliare, nie tie imidžovky za pár eur s nálepkou UV, ktoré vám iba pokazia oči.
    A teda pre vysvetlenie :D - lacné nekvalitné okuliare vám urobia ,,tieň" - tým pádom sa vám rozšíria zreničky - avšak ,,sklá" prepúšťajú lúče a všetko vám to na zreničku dopadne. Čiže ak ste bez okuliarov, máte aspoň užšiu zreničku... Tak len pre tých, ktorým by sa nechcelo investovať :)
  11. 11
    Shoesmaniac

25 ročná žena
    Taliansko

@hetfield mne je to jedno. Pre mna najlepsie okuliare. A najviac mi sadnu na moju malu tvar. Plus maju velky vyber a pekne sleduju trendy. Prve pilotky som si kupila pred 5 rokmi a stale su moderne.
  12. 12
    Shoesmaniac

25 ročná žena
    Taliansko

@hetfield a druha vec je, ze polka ludi ma fejky co ti znicia zrak...
  13. 13
    Openmindedfreak

27 ročný muž

už si podobné veci nekupujem, mobilné telefóny, okuliare, peňaženky, kľúče, všetko stratím :D