Fórum pridal Nikolas1410, 29. 11. 2020 18:32 do kategórie Čo ma potešilo. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zvyknete si so svojimi blízkymi dávať niečo na Mikuláša?

0
Nikolas1410

21 ročný chalan
Perkelt

Už budúci víkend tu máme Mikuláša. Čo plánujete komu kúpiť/máte už pre niekoho niečo kúpené?:)
Odozva

Názory k téme

1. 1
    Slackerbitch

40 ročná teta
    hľadajúca sa

Davam ho ako dobra dcera mame a s asi 2-3 oblubenymi kolegynami (z coho jedna je naj kamoska) sme si nieco male vymenili aj v robote :D a ked bude frajo, tak aj on dostane! :D
  2. 2
    Danerine

22 ročné dievča

Minuly rok som robila Mikuláša spolubyvajucim a bola som z toho fakt šťastná (zevraj aj oni (hehe) ) a priateľovi a tento rok asi len jemu dám nejakú maličkosť
  3. 3
    Sianagirl245

19 ročné dievča

Svojimi blízkymi...hmm no asi si niečo tento rok kúpim hej! :D
  4. 4
    Primitiv

27 ročný muž
    občas sám neviem, v ktorom svete sa práve nachádzam.

Pivo
  5. 5
    Artlover

tvári sa, že má 5 rokov
    za oponou

Anoo! Doma od rodiny aj od frajercoka ma vzdy caka mikulas a takisto kupujem ja im. Kazdy dostane balicek a v nom nejake mlsky sladke aj slane, nejaku drobnost napr z kozmetiky alebo bizuteria pre segy, manikura pre svokru, pekne pera, vitaminy a podobne. Strasne rada robim taketo balicky a celkovo velmi rada obdaruvam ludi :)
  6. 6
    Quattroformaggi

25 ročná žena
    v jeho objatí

Áno, Riškovi vždy nechám (teda Mikuláš mu nechá ;)) na chodbe balíček so sladkosťami a inými mňamkami (cmuk)
  7. 7
    Zelinka

23 ročné dievča
    Košice

áno, od rodičov niečo na zahryznutie a takisto dávam aj ja im :)
  8. 8
    Ladydoga

hrá sa, že má 0 rokov
    Prašivá diera

Nie
  9. 9
    Kerrang

28 ročný muž

Áno, dávame si každý rok nejaké také drobnosti, no už skôr menej sladkostí ako v časoch, keď sme boli malí, a dávame si skôr praktické veci. :) Už mám aj nakúpené pre asi polovicu členov rodiny.
  10. 10
    Alexandrika

hrá sa, že má 2 roky

Aaaaanooo a vzdy je to nieco fajne:) bud sladkosti alebo vinko.. aj aj :))
  11. 11
    Dee99

27 ročný muž
    RK

Nie. Ale pokial bude zaujem môžem si ľahnúť na ich topánočky
  12. 12
    Purenarcissism

28 ročná žena
    Naivka.

ano ano :) vzdy nachystam celej rodine vycistene topanky dole k dveram a rano si najdeme vsetci nieco :)
    mama bezlepkove veci, oco oriesky, babka keksiky maslove, segra nejaka speci cokoska :D
  13. 13
    Domek

22 ročné dievča

Dáme si každý po jednej facke a ideme jesť.
  14. 14
    Tommyhot

32 ročný muž
    Kaohsiung, Taiwan

Uz velmi dlho nie.