Fórum pridal Moonshine, 16. 7. 2017 14:56 do kategórie Život. Pozri ďalšie diskusie tohto používateľa >

Zvyknete užívať energetické nápoje?

0
Moonshine

22 ročný chalan

Odozva

Názory k téme

1. 1
    Georg21

10 ročný chlapec
    ירושלים

Až príliš často vidím deti, mládež ako to pijú takmer ako vodu vo veľkom množstve denne... možno si neuvedomujú zdravotné dôsledky...
  2. 2
    Alex458

20 ročné dievča
    ♥Hogwarts♥

Ked som mala 12 liala som si ich do seba niekoľko krát za deň. Teraz to už nemôžem ani cítiť.
  3. 3
    Trdelniiiq

hrá sa, že má 0 rokov
    Brno

raz za mesiac
  4. 4
    Mobscene_69

23 ročné dievča
    Smultronställe

teraz sa už snažím trochu menej, ale mala som obdobie, keď som to trochu preháňala
  5. 5
    Darkestangel

22 ročné dievča
    hlavou v Taliansku

Už roky som ich nepila vôbec, ale akurát v poslednej dobe som ich začala občas piť zase - hlavne, keď som unavená a viem že ešte pár hodín sa nedostanem domov
  6. 6
    Plavam_zivotom

22 ročné dievča
    Bratislava

Jop tak 3x do týždňa ale považujem to za v pohode počet do týždňa.
    Kedysi som pila viac.
  7. 7
    Kassiar

20 ročný chalan
    Planeta Orion

Energetické nápoje môžu spôsobiť vysoký tlak, srdcovú arytmiu, trasenie rúk a pod. Mám známeho ktorý to pil ako vodu a teraz sa trasie ako osika. Tuším sa mal aj schvalovať zákon aby sa to dalo kupovať iba nad 15 rokov. Deťom to do rúk nepatrí, je to síce menšie zlo ako alkohol a cigarety ale je to zlo. Navyše neviem prečo sa to volá energetický nápoj, keď jediný zdroj energie je tam cukor (kofeín je iba stimulant a navýková látka)
  8. 8
    Aeria

16 ročné dievča

Nikdy som to nepila.
  9. 9
    Torpedo08

26 ročný muž
    kOkOtOvO

Iba obcas tak raz za mesiac mozno ale to len tak pre chut no lebo ja len tie lacne black horse alebo crazy wolf no a to ti ziadnu energiu neda :D
  10. 10
    M_i_k_i

20 ročný chalan
    Nitra

Teraz tak pomenej, možno jeden alebo dva si dám za týždeň, ale v období keď som mal 14 až 17 som to pil skoro každý deň.
  11. 11
    Mmajo

hrá sa, že má 0 rokov
    Mňa všade potrebujú

na ZŠ a začiatku SŠ denne, potom som to asi 3 roky nepil, a tento rok cez skúškové som si 1 dal
  12. 12
    Bebekex

24 ročné dievča

raz za mesiac-dva
  13. 13
    Mayben

25 ročná žena
    telom v PD, mysľou inde...

@4
  14. 14
    Milgamman

9 ročné dievča
    imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

vlastne uz ani ne, na vs som si na tom ficala, pred skuskami pravidelne :D lepsie nez zapalky medzi oci (thumbs) :D
  15. 15
    Neronela2006

11 ročné dievča
    Bratislava

Absolútne nie
  16. 16
    Mnichovcan

22 ročný chalan
    Nemecko

Podľa mňa aj horalka má viac energie ako také patoky