Ja viem čo robíš keď si sama!

Pozeral som sa na ňu. Bola krásna, ale niečo nebolo v poriadku. Niečo tam nepasovalo. Pozerala na svojho frajera tou živou tvárou. Hmm, živou tvárou....BUM, zrazu ma pravda zasiahla ako šíp hlavu na ktorej je položené jablko...Ona si cvičí mimiku doma pred zrkadlom!!!

Wow, no wow. Videné už nemôže byť nevidené. Nevedel som ako reagovať, podísť k nemu
"Jou dóg, tvoja štetka si cvičí mimiku pred zrkadlom, čekuj ten štýl! "

Ale v dnešnej dobe je všetko urážka a tak by to mohol brať ako urážku. A vlastne, ono to skutočne je urážka. Keby som mal ženu, čo si cvičí mimiku pred zrkadlom (a tu je na mieste lepšia otázka...sú aj také ktoré nie?), nechcel by som aby ku mne niekto pristúpil v čase obeda v obchodnom centre a upozornil ma na to.

Odtiaľ som s rodinou smeroval na cintorín. Minuli sme hrob rodiny Tabákovcov. No fakt vážne ti vravím. Hej, hej, hádajte čo zabilo starého Tabáka a Tabákovú? Hahaha, nechcel by som byť pochovaný s takýmto menom. Veď viete, predsudky...

Pri zapaľovaní sviečok ma otec začal inštruovať ako sa správne zapaľuje sviečka a tak som sa mu radšej otočil chrbtom a pokračoval v zapaľovaní po svojom. Matka zahriakla otca, nech do mňa nepičuje. A otec jej na to premúdrelo
"Hmm, ale toto mi stále robíš ty!"

Táto veta ma zasiahla hlboko. Viem, že pre ucho bežného poslucháča sa v nej nenachádza nič hrozného, pretože svet nedáva zmysel. A vo svete čo nedáva zmysel, všetko čo nedáva zmysel dáva zmysel a to čo zmysel dáva ho nedáva. A preto ponechám, ako domácu úlohu, na čitateľa, aby len sám pre seba usúdil, prečo je táto veta v neporiadku na mnohých úrovniach. 

S pozdravom, ľúbený a milovaný                         

                                                                                     Freewriter la bête altérée

Zdieľaj článok na facebooku
32 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Milgamman

  8 ročné dievča
  imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

  takze ste mali rodinnu idylku na cintorine pri svieckach? :) to ma tesi (rofl)
 2. 2
  Freewriter

  31 ročný muž
  Košice

  @Milgamman Anó, mňa tam nalákali pod zámienkou, že ideme na koncert Freddieho Mercuryho, až keď bolo neskoro tak vysvitlo kde vlastne sme.
 3. 3
  Milgamman

  8 ročné dievča
  imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

  hmm.. a nebolo ti vopred nic podozrive? kedze Freddie Mercury uz nezije, mohlo ti napadnut, ze idete na cintorin! jedine, ze bu ste este isli do kina na ten novy film o nom ;)
 4. 4
  Freewriter

  31 ročný muž
  Košice

  @Milgamman Ale ja som obet, preco vinis obet? Preco by mi malo byt nieco podozrive len preto ze to nedava velmi zmysel? Ty si snad dokonala a nikdy si sa nestala obetou podvodu?
 5. 5
  Milgamman

  8 ročné dievča
  imigračné oddelenie ministerstva zahraničných vecí SR

  ty si sa stal obetou #metoo :(
  podvodu? myslis poistneho alebo tak? raz som bola biely kon aj ked som s tym suhlasila, takze to nebol podvod priamo na mna ;) ale ta doba je uz premlcana a firma je na sude, ja som v karibiku takze setko je ok (rofl)