Trinásť zhavranelých bratov.

Ach, som príliš dobrý pre tento portál. Snaží sa ma zo seba vypudiť, tak ako sa matka snaží vypudiť dieťa z delohy. Som tu obklopený šimpanzmi. Chcel som sa brániť tejto pravde, ale viac to nejde. Dnes som videl koment čo mal 20+ hviezdičiek. To už je iná pálka. Akurát, že to bol len obyčajný jednovetný koment. Nebolo na ňom nič špeciálne, ani vtipné, ani hlboké. Ten koment je zároveň strop, na ktorom sa končí myslenie Birdz používateľov. 

Lenže som závislý a aspoň tu je kopa rozličných vecí, ktoré sa dajú dobre okomentovať. Čo teda robiť v takejto prekérnej situácii? Budem sa musieť zbaviť všetkých závislostí aj tak, takže zatiaľ je to asi ok.

A samozrejme potom sú tu diery v mojom mozgu. Rozhodol som sa, že nejaký čas budem žiť s havranmi a s chobotnicami, pretože havrany(vrany,veď to je to isté) a chobotnice sú múdre. Ale nie filozoficky, ale tak prakticky múdre. Vedia odšrúbovať veko na zaváraninovej fľaške, alebo vyloviť z fľašky s úzkym hrdlom nejakú drahocennosť, prípadne zaparkovať auto na úzkom parkovisku. Veď vlastne už je aj tá rozprávka trinásť zhavranelých bratov (už vrátane mňa). 

(Možno to bolo 7 alebo 3, ale ja si to pamätám ako 12)
Zdieľaj článok na facebooku
32 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Pubertslatinocelny

  31 ročný muž
  konské-e zuby

  jj, ved dvanast bolo. ale prisaham, ze som to videl dnes medzi novymi blogmi ako 8 zhavranelych :D nemenil si ten nazov?
 2. 2
  Freewriter

  31 ročný muž
  Košice

  @Pubertslatinocelny Hej, zmenil som ho, lebo som videl 7 zhavranelych, potom 3 zhavraneli, a najprv som este myslel ze zhavraneni, ale zda sa ze su zhavraneli, tak kto sa v tom havranom svete ma vyznat:)
 3. 3
  Ausgezeichnet

  21 ročné dievča

  Soyking chýbal si mi
 4. 4
  Freewriter

  31 ročný muž
  Košice

  @Ausgezeichnet Pojdes so mnou zit k havranom?:P
 5. 5
  Ausgezeichnet

  21 ročné dievča

  Kapybary by boli lepšie, ale budiš @freewriter
 6. 6
  Freewriter

  31 ročný muž
  Košice

  Tak od morciat by sme sa vela nenaucili. Ale tebe asi bude chybat ludska spolocnost, minule som ta videl na fotke na nejakej birdzparty (#stalker) :)
 7. 7
  Freewriter

  31 ročný muž
  Košice

  @Ausgezeichnet