Zachráňte Willyho

Skončil som prvú trojtýždňovú fázu meditácie. S odhadovaným priemerom okolo 25 minút denne. Výsledky zatiaľ nie sú jednoznačné, ani nijako šokujúco úžasné, alebo skôr možno len ťažko popísateľné, lebo neviem prečo, ale cítim v tom supersilu. Niečo tam proste je. No a tak začínam ďalšiu trojtýždňovú fázu s pracovný názvom "Zachráňte Willyho". Pôjdu sa ďalšie tri týždne s priemerom 40 minút denne, to je dokopy 14 hodín.

6.10.2018 (2h15m)

Tak dnes tu máme prudký začiatok. Už keď som dorazil do parku tak ma začínala bolieť hlava a po meditácii sa to prejavilo naplno. Ešte mi začalo byť aj bľuvno. Plánoval som dať viac ako hodinu desať, ale hlava už odmietala. Skúsim ju doraziť ešte pred spaním. Účinky sú zatiaľ nedetekovateľné. Taktiež musím nájsť nové miesto, lebo v tom zajebanom parku si chodia psi vybrechať svoje vyjebané psie duše. Budem musieť ísť do Košických Himalájí. Tam však nie sú lavičky, takže poznámka pod čiarou: urgentne posilniť chrbtové svalstvo, aby som mohol sedieť na zemi

Vecer: Ty koñu! Zacala sa mi tocit (fyzicka) hlava sama od seba. Asi som posadnuty diablom.

7.10.2018 (1h40m)

V noci bujné sny, dokonca ma do sna prišla pozrieť aj Zuzanka zo strednej školy, milé od nej. Ale mal som jej postrážiť veci a kým som ich strážil tak jej ich ukradli, tak na mňa bola trochu nasraná. Plus tam bol môj otec, triedna zo strednej a určite ešte kopa postáv, ktoré si už nepamätám.

Po zobudení som ešte chcel chvíľu spať, ale keď som zavrel oči, počul som zvuky, tľapkanie a vedel, že to je nábeh na spánkovú paralýzu. Aj tak som skúsil zaspať a vtedy sa ozvalo zaručanie a tak som sa strhol a radšej začal deň.

Celý deň som kus ako nafetovaný, taký viac prítomný, myseľ menej lieta, ale je kus oťapená. Vecer dlha meditacia, znova aj s kyvanim hlavy.

8.10.2018 (2h15m)

Híkanie, teplo v malicku,  inak nič nové. Bujné sny, prišiel ma tam pozrieť René aj nejaká čaja, ktorá tvrdila, že pozná Banána. Aj Ľubo s čajou.

9.10.2018 (2h20m)

Včera som nevedel zaspať, šiel som až okolo šiestej ráno a to je neskoro už aj na mňa. Neviem či je to medovinou, ale je to dosť možné. Ale kokot do toho, musíme tlačiť čísla vyššie.

Dnes 1h10m + 30m v parku. Tá druha medovina ma odpálila fajne, sedel som tam ešte 15 minút po, jakeby mi ukradli mozog. Ale už začínam byť hamižný a rozmýšľam koľko viac by som mohol ešte dať. Takže otázkou ostáva, koľko ešte dať na večer. 

Zdá sa, že moja tolerancia medoviny sa pomaly zvyšuje.

10.10.2018 (3h)

Dnes som mal pestré sny, ale žiadne mory, ani nič čo by ma zobudilo, takže som sa vyspal skoro 10 hodín. Posledné Včera a dnes som cítil, že vládzem dlhšie sedieť. Sústredenie sa nejako nezlepšilo kvalitatívne, ale doba po ktorú ho mám sa dosť predĺžila.

Na vlakovej stanici som videl párik a žena kľačala, že to vyzeralo akoby fajčila toho muža. Akurát, že čím viac som sa pozeral, keď som šiel okolo, tým viac som zisťoval, že ona ho asi fakt fajčí. Takže to budem brať ako božie znamenie, že sa mi darí a napredujem.

Dnes pri prvej meditácii som mal ku koncu dosť flashbackov z mladosti. Najprv som "videl" padať sneh a potom sa mi do mysle nahrnuli spomienky z mladosti a detstva, pri ktorých padal sneh. 

11.10.2018 (1h05m)

Dochádza mi prana kurwa. Myseľ sa veľmi nevie sústrediť keď sedím. Budem musieť začať cvičiť, inak bude trvať večnosť kým navýšim ďlašie hodiny.

Keby som vedel meditovať jak tento týpek tak to by som bol za vodou. Jaký frajer ty koňu. A ten prstoklad, ten to vie aj so ženami.


12.10.2018 (1h30m)

Dnes som sa zle vyspal, lebo zasa ma budil diabol v podobe psa a satana. Ale konečne zaplatil poistku (neskoro), zaregistroval si e-pobocku vszp a objednal svedske kvapky. Veci co som tak dlho odkladal. Ale teraz ma prepadol zlý duch závislosti na počítači a tak tu kvasím. Začínam asi chápať ako to funguje s tou meditáciou. Že je to fakt skill ako hociktorý iný, napríklad kreslenie. A preto ani tie pokroky sa nedajú čakať poľahky, ale skôr so zmenou životného štýlu a ani týždeň ani mesiac sám o sebe to nespraví. 

Ale našiel som štúdiu kde jednokrabičkový fajčiari meditovali 40 minút 6 týždňov a na siedmy mali odvykačku a 10 z 18tich prestalo. Aj keď mali aj skupinovú podporu, lebo sa stretávali spolu a tak, takže ťažko povedať na koľko to je validné. Tak možno aj ja skúsim niečo podobné na siedmy týždeň. 

13.10.2018 (2h55m)

Dnes sa vrátim k autu. Okná otvorené, strecha otvorená. Zdá sa, že to mohla byť nejaká porucha elektroniky, lebo nič nechýbalo(ani nemalo čo) a nezdalo sa, že by sa hocičo v, alebo na aute pohlo, alebo bolo poškodené.Pravdepodobne ho na dialku 2 km otvorila elektromagneticka vlna, jedna z tych co zo mna slahali pocas meditacie. 

Začínam mať znova podozrenie, že som extrémne hlúpy. Neviem či to je meditáciou, ani zatiaľ či to je pravda, ale myslím, že to bude asi ono. Ale nestačí to vedieť, musím to precítiť.


V noci zle sny. Zverili mi na den sestru do opaterya bola arogantna a neznesitelna ako vzdy a tak sme sa zacali bit. Pocas dna to eskalovalo a zacal ma napadat aj jej kocur a krivajuci pes s dokalicenou nohou a skrecok. Kocur sa do mna zakusol a snazil saprehryzt do mojho tela ako hmyz a tak som mu odkusol hlavu. Skrecka som tiez musel zabit. Sestre som odkusol prst na ruke(vdaka foru o chybajucich prstoch tu na Birdzi, na ktore som si spomenul aj v sne, diky Birdz). Rozmyslal som ako to vysvetlim rodicom ked pridu domov. Niekto, zazvonil. Spytal som sa kto je a potom sa zobudil. 

Este sommal jeden sen, boli sme v telocvicni s so starymi kamosmi a par neznamimi ludmi. Hrali sme karty a futbal a pingpong. 

3 hodiny su asi privela

14.10.2018 (1h20m)

15.10.2018 (1h40m)

Zdá sa mi, že je to kokotina, nepotláčať myšlienky pri meditácii. Najviac vyfetovaný som, keď ich potláčam, naopak, keď ich nechávam, občas mám pocit, že som to fakt odflákol a vôbec necítim fet v mozgu.

16.10.2018 (1h55m)

Diabol sa mi stále schováva. Nie preto, že je zbabelý, ale preto, že je prešibaný a to je veľký rozdiel. A snaží sa ma zabiť. Zo zálohy. Ani nemusí vyjsť a postaviť sa mi zoči voči, stačí mu, že si hovie v tých tmavých zákutiach kam nikto nedovidí. Občas zahliadnem chlp z chvosta čo preletí vzduchom, alebo nejasný pach, ktorý po ňom ostane v miestnosti, ale veť ja ho nájdem, len už bude asi neskoro. 

 17.10.2018 (1h50m)

Včera som mal insight, že pravdepodobne dopadnem najhoršie zo všetkých ľudí, ktorých poznám. Ale to je v poriadku, človek by mal aj tak závodiť len sám so sebou. Ľahšie sa povie ako robí, ale dôjdeme tam, len už asi neskoro. 

Problémy sa nehýbu, ale mám väčší kľud mysle. Dokonca niekedy dokážem ignorovať brešúce psi v mojej "kancelárii". Ale len niekedy. No chýba mi Prana (not enough Prana), takýmto tempom sa nič nikdy nepohne. Dnes by som sa mohol vypraviť do Košických Himalájí, aby som načerpal trochu tej Prany, lebo aj pohyb je dôležitý. Ale asi skôr len zhnijem na lavičke.

Včera som videl nízke dievča s váhou malého psa, ale chôdzou sbs-kára. Pôsobivé. Tiež chlapíka čo chodil naširoko. Skúsil som aj ja chodiť pár krokov naširoko, aby som pochopil, prečo ľudia chodia naširoko. Keď som chodil naširoko mal som chuť každého rozkopať, vážne. Fakt je to iný svet pri chôdzi naširoko, zrazu sú všetci tvoji nepriatelia. 

Potom som videl v Tescu poloplešatého, pološedivého chlapíka, prišiel mi do hlavy nápad, že by som po ňom mal začať vrieskať "Veď tebe nefungujú bunky! Tvoj bunky nefungujú, šak pozeraj, už ti ani nefarbia ani nerastú vlasy, rob so sebou niečo pre pána boha".

Pri meditácii som zaspal samozrejme, ale nesnažím sa to ani potláčať, lebo je to zbytočné, proste sa musím v tom bode rozhodnúť či si pospím, alebo sa vysrať na meditáciu, čo sa ani nedá, lebo neskôr budem už len viac unavený a zaspím pri nej aj tak. 

Dnes podivna myslienka. Zobudil som sa po meditacii a naslednom zaspani v parku. Bola zima a tak som sa obliekal do teplakov a daval si bonusove ponozky. Hovoril som  si, ze si ludia musia mysliet, ze som bezdak. A v tom ma pretla automaticka myslienka "to je jedno co si ludia myslia, dolezite je ci je to v poriadku pred bohom". A asi na 3 sekundy som mal pocit ze boh existuje a ze na mna dava pozor a dokonca sa tesi z mojej snahy. 

18.10.2018 (2h30m)


19.10.2018

20.10.2018

21.10.2018

22.10.2018

23.10.2018

24.10.2018

25.10.2018

26.10.2018

27.10.2018


Total: 24h25m


Zdieľaj článok na facebooku
32 odoberateľov

Komenty k článku

  1. 1
    Verdamt

    26 ročný muž
    Pustina pri Trnave.

    https://www.youtube.com/watch?v=s6P0XvR0oRk