Eurotrip stopom JÚL 2016

Dredo 22 ročný chalan, Dolný Kubín

Hľadám kolegu, čundráka :) low cost trip po Európskych mestáchmestečkách a miestach. Spanie v stane, v kartónových krabiciach, sem tam niečo cez couchsurfing, kdekoľvek kde sa bude dať. Plán cesty, kde nás nohy zavedú a ochotný vodiči vysadia :) Ideálne by bolo ak budeš mať nejaký longboard, korčule, trojkolku, somára (aj keď s ním sa asi bude ťažko stopovať), skrátka niečo malé a účinné. Keď sa nájde niekto rovnako šialený píšte na Facebook: Eduard Drengubiak alebo gmail: eduard.drengubiak@gmail.com.

K inzerátu som nedal žiadne fotky, BIRDZ to tu zámerne píše, aby sa ľudia naučili, že inzeráty s fotkou sú lepšie a viac ľudí na ne reaguje!

Kontaktovať inzerujúceho:

Ďalšie inzeráty

 • Eurotrip stopom JÚL 2016

  Hľadá niekoho na veku nezáleží :

  Hľadám kolegu, čundráka :) low cost trip po Európskych mestáchmestečkách a miestach. Spanie v stane, v kartónových krabiciach, sem tam niečo cez couchsurfing, kdekoľvek kde sa bude dať. Plán cesty,...

  Dredo
 • Cestovateľský klub

  Hľadá niekoho na veku nezáleží :

  Zdravím cestovateľov! Príďte si vypočuť naše zážitky, rady a tipy ako čo najlacnejšie precestovat 4 krajiny za 1 mesiac.
  Viac informácií tu: https://www.facebook.com/events/441415912695633/

 • DNB

  Hľadá niekoho na veku nezáleží :

  moji naj kamarati s ktorymi sme rejvovali na dnb parties su bud rozutekany po zahranici,alebo maju partnerov a trcia doma pri romantickych filmoch.Hladam milovnika/milovnikov dnb ktory si daju so m...

 • Cesta do Mongolska

  Hľadá niekoho na veku nezáleží :

  Hladám si parťáka na cestu do Mongolska o rok v rovnakom čase....ako sa tam dostaneme, čo tam budeme robiť a na ako dlho, sa dohodneme.