Neviditelné SPY SLUCHADLO Extrem

19
Nano143 26 ročný muž, Púchov

Najmodernejšia technológia má zásadný význam v situáciách, keď sú požadované skryté komunikácie. Extra malé spy slúchadlá a mikrofón vám umožnia prijímať informácie v reálnom čase alebo komunikovať bez toho, aby si to niekto všimol.

Použitie je vhodné pre študentov, úradníkov, súkromných detektívov, podnikateľov, hráčov, politikov. Veľká skupina ľudí môže nájsť využitie pre tento neuveriteľný nový prístroj.

Obsah balenia :
1x indukčná cievka + komplet zariadenie
1x mikrofón
2x malé slúchadlo
1x magnet na vybratie slúchadiel


Inzerát platí pre všetky mestá nakoľko posielam na dobierku 1.triedou , takže na druhý deň je prístroj u Vás.Stretnem sa s vami aj osobne, všetko si možete vyskúšať.

K inzerátu som nedal žiadne fotky, BIRDZ to tu zámerne píše, aby sa ľudia naučili, že inzeráty s fotkou sú lepšie a viac ľudí na ne reaguje!

Kontaktovať inzerujúceho:

Ďalšie inzeráty

 • converse chuck taylor

  Hľadá niekoho na veku nezáleží :

  predám nenosené originálne tenisky converse chuck taylor vo veľkosti 38, pôvodná cena omnoho vyššia, predávam z toho dôvodu, že ich nenosím.

  Evasir Michalovce
 • Pánsky horský bicykel

  Hľadá niekoho na veku nezáleží :

  Predám pánsky horský bicykel značky KROSS - veľkosť rámu L (21"). Používyný minimálne v perfektnom stave, garážovaný (rozumej "pivnicovaný"). Používaný iba na prepravu po meste do práce a späť cca ...

  Truhliq Trnava
 • Predám PS4 Slim

  Hľadá niekoho na veku nezáleží :

  Zdravím,
  predám PS4 Slim 500GB. Má 8 mesiacov, čiže ešte stále má záruku 14 mesiacov. Ja ju vôbec nepoužívam, keďže ma bavila len FIFA 17 a aj to ma už prešlo. V balení je jeden ovládač, slúchadlo...

  Bagul
 • Predám Uprising 2017 lístok

  Hľadá niekoho na veku nezáleží :

  Predám lístok na Uprising Festival 2017, cena 50€.
  Predaj osobne, KE alebo okolie, príp. východ Slovenska.
  Píšte správu.

  Fjordi Košice