Randomguy 22 ročné dievča

Čaute. Využijem teraz birdz trocha ako 'zoznamku', pretože som nenašiel nejaké lepšie forúm. Rozhodol som sa popracovať na niektorých veciach, hlavne sa snažím vystupovať z komfortnej zóny a skúšať nové veci. Chcel by som si rozviť svoje social skills, najmä čo sa týka nejakého zoznámovania sa so ženami, pretože tam vidím určité rezervy. Nechcem tu písať o nejakom pick up-e, to mi príde trocha také na hlavu ten koncept. Skôr by som to nazval niečo ako 'prirodzený rozvoj sociálnych zručností' (ak to dáva zmysel :D). Preto hľadam niekoho, najlepšie z BA alebo ZA kto má tiež záujem zapracovať na sebe v tomto smere. Tak ak by sa niekto taký našiel, tak napíš správu. Viacerým to ide lepšie. #nohomo (to len pre istotu :D )

K inzerátu som nedal žiadne fotky, BIRDZ to tu zámerne píše, aby sa ľudia naučili, že inzeráty s fotkou sú lepšie a viac ľudí na ne reaguje!

Kontaktovať inzerujúceho:

Ďalšie inzeráty

 • Hľadá chalana vo veku od 25 do 30 rokov :

  Ahoj. Som obycajna baba . Mám rada zábavu hudbu šport deti. Som slobodná mamička a hľadám vážny vzťah, priateľa nie len pre mňa ale aj pre moju malú dcérku. Niekoho zodpovedného kto by sa nebal ni...

 • Hľadá dievča vo veku od 25 do 30 rokov :

  Hľadám dievča v mojom veku na priateľské písanie si. rozprávanie sa, neskôr aj na vážnejší vzťah.

  Attik Nové Zámky
 • Hľadá dievča vo veku od 17 do 35 rokov :

  Hladam peknu kočku na zoznamenie,časom exoticka dobolenka.

 • Hľadá chalana vo veku od 14 do 17 rokov :

  Ahojte som mlady chalan z prešova a hladam si frajera ktorý mi bude oporou a bude mi verný bude ma mať rád ..