Komenty k fotke

 1. 1
  Hetfield

  35 ročný ujo
  Studna

  výnimočne súhlasím,ked je to pravda aspoň sa ukáže že aj Sulík je dobrý pokrytec,na FB hrdina a na vláde poslušne hlasuje s ostatnými
 2. 2
  James98

  33 ročný muž
  Bratislava

  @hetfield Ano, mňa to tiež dosť zaujíma. Lebo vždy naivne verím tomu, keď Matovič vyhlási "všetci sme sa zhodli, dokonca aj Sulík súhlasil". A na druhý deň počujem u Závodského Cigánikovú ako tvrdí, že SaS s ničím takým nesúhlasila a o ničom nevie.
 3. 3
  Kassiar

  23 ročný chalan
  (凸ಠ益ಠ)凸

  Asi tak @1, bolo by to svinstvo a mimoriadna falos, dokonca aj voci takemu cloveku ako je Matovic. Ale Sulik mu to moze robit naschval, pred novinarmi a verejnostou sa hrat na "cacaneho" a prizivovat sa na Igorovom pade. Alebo je Sulik bud zlomyselny alebo pomstychtivy, a tak mu vracia to jeho neustale obvinovanie za koronasituaciu. Alebo sa skutocne pripravuje na vladu s Pellegrinim a robi to planovane.
 4. 4
  Kassiar

  23 ročný chalan
  (凸ಠ益ಠ)凸

  Ale pokial sa ta nahravka nakoniec niekde "strati" alebo na tej nahravke nic take nebude...tak sa nieje comu cudovat, je to Igor jednoducho.
 5. 5
  Moonlawoo

  tvári sa, že má 3 roky

  Clovek je zmateny, ktoremu z tych dvoch kokotov ma priat to horsie.
 6. 6
  James98

  33 ročný muž
  Bratislava

  @kassiar V hre je aj taká možnosť, že sa nahrávka nestratí ale Matovič bude na nej hovoriť tak, že sa dá vyložiť všelijako. Vtedy Sulík napíše statusík, že on si myslel, že reaguje a vyjadruje súhlas k niečomu úplne inému ako je plošné testovanie. Rozhodne nie som na Sulíkovej strane a nebolo by od veci, aby sa zhovadil aj on a klesli mu percentá keď sa ukáže, že je porkytec.
 7. 7
  James98

  33 ročný muž
  Bratislava

  @kassiar Presne to teraz Sulík povedal, Že súhlasil, ale súhlasil s niečím úplne iným :D Teda s testovaním v regiónoch nie plošne. A došlo k nedorozumeniu
 8. 8
  Cltr0n

  27 ročný muž
  Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

  @kassiar ak na tej nahrávke nič také nebude (čo je dosť pravdepodobné - ked aj Matovič je "zvedavý" na presný záznam :D ) tak ešte vždy je možné že si pôjde svoje a bude Sulíka posielať na detektor lži.
  Ja osobne verím tomu že Sulík je podrazák ale aj tak tento súboj Matovič vyhrať nemôže ... a nakoniec aj tak prehráme my všetci.
 9. 9
  Narazuvzdornaa

  26 ročná žena
  bridge troll

  Mne sa zda, ze zverejnia 'cast zvukovej nahravky' :D samozrejme neviem, co kto povedal, ale ako tazke je najst cas, v ktorej niekto nieco nepovedal?
 10. 10
  James98

  33 ročný muž
  Bratislava

  @narazuvzdornaa Ono to už je jedno, lebo Sulík si medzitým "priznal chybu" - teda povedal, že súhlasil - ale moc skoro skočil Matovičovi do reči a teda súhlasil s inou časťou vety. A bude opakovať, že sa pomýlil, ale v skutočnosti nesúhlasil s tým, s čím na nahrávke súhlasí, ale s niečím iným :D Takže sa to rýchlo uzavrie ako vždy patovou situáciou.
 11. 11
  James98

  33 ročný muž
  Bratislava

  @10 Aby sa o tom nešpekulovalo, tak by si Matovič musel nahrať Sulíka ako hovorí celú vetu: "Ja, Richard Sulík, súhlasím s celoplošným testovaním." No ale potom by to bola zas "hlas podobný Sulíkovi" :D
 12. 12
  Kassiar

  23 ročný chalan
  (凸ಠ益ಠ)凸

  @11 Tak videonahravka, kde by celu vladu nahravali, a potom by vsetci osobitne museli povedat ci su za/proti/zdrziavaju sa ku konkretnemu navrhu.
 13. 13
  Jana

  24 ročný chalan
  Poprad

  Matovic je kkt, ale Sulik nie je o nic lepsi. Za to sa aj divim, ze ma stale take pokrytec ako Sulik na birdzi podporu. Ale tak, zas nie je z coho vyberat no.
 14. 14
  Tralalibang

  26 ročná žena
  Planéta psychopatov

  Myslím si, že nič nezverejní a je to klasicky jeden z jeho žvástov. Nie som si vôbec istá, či je zverejnenie záznamu z právneho hľadiska v poriadku. Pretože čo som čítala, tak rokovanie vlády je neverejné a síce sa môže vyhotovovať záznam, ale môžu k nemu pristupovať len poverené osoby za určitých podmienok, čo bolo potvrdené aj rozhodnutím najvyššieho súdu. Takže skôr je to len klasická drbovičova chobotina, len mlátenie slamy. Už konečne nech na neho niekto hodí kazajku a odvedie ho tam, kam patrí.
 15. 16
  James98

  33 ročný muž
  Bratislava

  @tralalibang Veď už to je vonku. 6 minútová nahrávka na Denníku N pozri.
 16. 17
  James98

  33 ročný muž
  Bratislava

  @tralalibang Akurát, že toto je pre štát a pre boj s pandémiou úplne nepodstatná vec - na čom sa partneri vedia alebo nevedia dohodnúť. Keď sú idioti. Podstatnejšie je, že Matovič zaútočil na vedcov, ktorých nazval hlupákmi. Tí by nás z toho dokázali vyviesť, ale premiér vedeckú komunitu odstavil.
 17. 18
  Tralalibang

  26 ročná žena
  Planéta psychopatov

  Chce sa mi zvracať z tej nahrávky. Moje dojmy sú také, že síce to usvedčuje Sulika z klamstva, na druhej strane tam chcel asi štyrikrát niečo povedať a Matovič mu nedal slovo, len potom je, že sa stretnú o 17 a nahrávka končí. To je dosť vytrhnuté z kontextu a v podstate to nič nedokazuje, len je človek ešte viac nasratý na to, že majú obaja ego až na Melmaku a nevedia sa na ničom dohodnúť. Ďalšia vec, čo ma mierne 'pobavila' je keď sa Remišová opýtala na osvetovú kampaň (predpokladám, že ohľadom očkovania) a zavládlo hrobové ticho.
 18. 19
  James98

  33 ročný muž
  Bratislava

  @tralalibang Mne to pripomína učiteľskú poradu v kabinete na nejakej malej obecnej škole s pár žiakmi. To absolútne nie je porada tých najschopnejších ľudí na Slovensku, ktorí majú riadiť štát.