M

Matovič Júl 2015 - Ficove sociálne balíčky sú populistické. Matovič Júl 2020 - Predstavil veľký sociálny balík za 500 miliónov eur

Komenty k statusu

 1. 2
  James98

  32 ročný muž
  Bratislava

  Ficove vlaky zadarmo = obrovský problém, polovica republiky sa kvôli tomu rozháda. Matovičove autobusy zadarmo = paráda, skvelý pán premiér.
 2. 3
  Notmehofejk

  39 ročný ujo
  Fear no more, precious ladies!

  @1 said no one ever.
 3. 4
  Cltr0n

  27 ročný muž
  Oravská divočina/Pažravá pri Zvolene

  Keď si to odhlasujeme v referende tak Igor aj prisahá vernosť robotníckej triede a internacionále :D
 4. 5
  James98

  32 ročný muž
  Bratislava

  @cltr0n Boj proti Ficovi z jeho pohľadu asi znamená, že "zbavil som sa Fica a teraz síce začnem presne kopírovať jeho kroky v zrýchlenom režime - ale predsalen je tam rozdiel, robím ich ja, nie Fico!"
 5. 6
  18fliper

  30 ročný muž
  panic s komplexami na portali pre skolakov

  hej ale hlavne ze je cele spektrum posunute doprava jak si kedysi pisal :D
 6. 7
  James98

  32 ročný muž
  Bratislava

  @18fliper No veď aj je. Či to robí Fico alebo Matovič, je to jedno. Sú to len také miniatúrne náplaste. Najviac štátnych peňazí za posledných 30 rokov išlo podľa mňa aj tak do vreciek rôznych "podnikateľov" ako Bödör cez tie rôzne platobné agentúry a štátne firmy. Teraz sa to ukazuje naplno - ale koľko peňazí sa takto stratilo za Mečiara, Dzurindu, Fica atď. to musia byť neskutočné čísla. Ľuďom tu hádžu odrobinky. Keby sa tie peniaze "nestratili" tak máme všetci autobusy a vlaky zadarmo už dávno a ešte aj kopec peňazí navyše.
 7. 8
  18fliper

  30 ročný muž
  panic s komplexami na portali pre skolakov

  je to vychylene doprava. ale len ak si lenin dopice. to hodnotis ako vsetko co nie je socialisticka strana je pravicova strana? vsak to je uplne jedno ze sa to prerozdelilo zle. ide o to ze sa prerozdeluje.
 8. 9
  Rocafella

  tvári sa, že má 5 rokov
  V krajine iluzii

  Len s tým rozdielom, že Fico a jeho politika sa vždy robila cca. Pol roka pred voľbami aby nazbieral hlasy. A ľudia zabudnú vždy tie roky rozkrádania a ničnerobenia.
 9. 10
  Fragile.

  29 ročný muž
  Stockholm

  @18fliper Nad tymito Jamesovymi politologickymi analyzami sa netreba prilis zamyslat. :D
 10. 11
  Openmindedfreak

  30 ročný muž

  Skvelý pán premiér? Ja na neho vidím väčšie pičungy ako boli za hranola :D
 11. 12
  Motovidlo323

  31 ročný muž
  dedoles™ influencer birdzu

  Už sa teším, ako budú vyzerať autobusy zadara :D
 12. 13
  18fliper

  30 ročný muž
  panic s komplexami na portali pre skolakov

  @fragile. ja neviem tak vsak venuje sa tomu dlho a si z toho tusim aj phd spravil. ja by som ho uplne nepodcenoval (co on tu robi bezne) len ma zaujima ako prisiel k takym zaverom. ved ja to tiez viem vyhrotit a z pozicie libertariana prehlasit ze si mozes volit len spomedzi komunistov roznych farieb. ale tak je mi aspon jasne ze je to pritiahnute za vlasy.
 13. 14
  Fragile.

  29 ročný muž
  Stockholm

  @18fliper No ved prave :D 95% tychto prispevkov su nejake dve udalosti izolovane z kontextu a porovnane takym stylom, aby z toho bola nejaka super sokujuca pointa o ideologickej/medialnej/politickej nekonzistentnosti - bez ohladu na ten kontext alebo obcas realitu. :D