,,Rómovia” a.k.a cigáni

Takze každý co obhajuje ciganov ok ale keď do teba ,,džube”  mesiac , o 3roky mladší pleb ,no nepribiješ mu? Ten mesiac som mu to toleroval ale čo je dosť to je dosť - proste cigáni od 7 do 15 rokov by sa mali učiť zásadám slušného správania  a neprovokovať ako tupý kk* <—(myslené na ,,jedinca”) . Chcel sa ešte potom biť - nechcel som mu vraziť aj druhú , ale keď zavolal svojich 5rocnych kamarátov ( možno to bola iba jeho rodina 20členná)a päsťou mi vrazil do hrdla ( nie som tintitko ) tak ma to na zem nedalo a ani mi to nevybilo dych tak som mu drbol do ksichtu a odišiel.  A on zdrhol XD Čakám co urobí nabudúce.Zdieľaj článok na facebooku
1 odoberateľov

Komenty k článku

 1. 1
  Felinna

  21 ročné dievča

  toto je normalne namet na novu tarantinovku!
 2. 2
  Riddler

  25 ročný muž
  Turiec

  Nabudúce dojde aj s cigánskymi diablami a zahrajú tak brutálny Montiho čardáš,že ťa tlaková vlna odhodí k stene. Ty ale nespanikáriš, vytiahneš devinu a bang, bang! Ernestov cimbal je v piči, ale jeho žena vyťahuje svoje kozy,ktorými ťa hypnotizuje, no na pomoc už prichádza posledný križiak Krajniak!
  Eej kurva to sa píše samo, volajte rýchlo do Hollywoodu že mám pre nich námet! Ale pod milion nejdem!

  https://memeguy.com/photos/images/one-of-the-best-scenes-in-an-action-movie-19905.gif
 3. 3
  Deficit

  22 ročný chalan

  Fungujú tak ako fungujú lebo žijú na okraji spoločnosti ktorá ich často démonizuje, a v zlých podmienkach. Ak by boli riadne vzdelávaní a integrovaní tak mi ver, že každý druhý "cigán" by bol úspešnejší ako "biely".

  Rasová alebo etnická príslušnosť z človeka kokota nerobí.
 4. 4
  Tarassaco

  8 ročné dievča
  na malinkách

  Minule v Lidli predo mnou v rade stáli dvaja chlapci - mali cca 5 a 7 rokov - kupovali si energeťáky a ten menší presviedčal toho staršieho, že by vypil aj nejaký alkoholický nápoj.
  Boli to tí istí chlapci, ktorých som pár dní pred tým videla nastupovať do autobusu a šofér ich matke hovoril, že deň predtým išla tým istým autobusom na mol ožratá a niečo tam rozliala. Popierala to, no malí chlapci povedali, že vtedy predsa len pila.

  Tým chcem povedať, že nezáleží na tom, či je niekto róm alebo nie, ale akú výchovu dostane. Tí chlapci boli fakt veľmi zlatí, no takmer nikto by nedokázal byť normálnym človekom, keď vyrastá v takom zlom prostredí.
 5. 5
  Jaro^_^

  15 ročný chalan

  @deficit ja nemám nič proti ním ako celku ,,sak” mam aj kamosov ciganov a sú v poho ale o tomto typkovi sa to povedať nedá
 6. 6
  Jaro^_^

  15 ročný chalan

  @felinna (thumbs)
 7. 7
  Jaro^_^

  15 ročný chalan

  @riddler aj viac ti dajú ;D
 8. 8
  Tomias

  hrá sa, že má 0 rokov

  nabuduce pride so svojim 23-ročnym ocom a rozbiju ťa na sračky v tom lepšom pripade..
 9. 9
  Jaro^_^

  15 ročný chalan

  @tomias Myslim že na nebo oco nemá čas keď sa typek takto sprava
 10. 10
  Tomias

  hrá sa, že má 0 rokov

  Asi je v base :D
 11. 11
  Jaro^_^

  15 ročný chalan

  @tomias (hehe)