hrá sa, že má 2 roky, žije v krajine zázrakov

Komenty k fotke

1. 1
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

bože ty si tak nesmierne kjút, celá tá tvárička, oblá, usmievavá, jemné, obyčajné nemodelkovské črty ale pritom také milé, a proste joj :)
    už roky mi to napadá pri každej tvojej fotke :)

btw, čo je to z mesto? lebo nie je z neho vidieť dosť na to aby sa dalo z fotky identifikovať.
    ale nevadí, lebo si kjút, len keď už máš o tom meste popisok fotky, tak... :)
  2. 2
    Midnight

28 ročný muž
    si prijebaný mentálny prípad, ktokoľvek toto čítaš, ak som ti explicitne nepovedal inak

lol, že "nemodelkovské, ALE také milé"... blbosť... "nemodelkovské, A PRÁVE PRETO také milé a príjemné" :)
  3. 3
    Jezzybell

hrá sa, že má 2 roky
    žije v krajine zázrakov

@midnight jeej tak toto bol asi najkrajší koment na moju fotku (love) stojim, cakam na elektricku a usmievkam sa ako debil,ale aj tak dakujem (cmuk)
    A je to v Dubaji :smile:
  4. 4
    Midnight

28 ročný muž

@jezzybell :)
    som rád a vďačný že som ti spôsobil takýto kúsok pekna :)
    ...a ten dubaj už som dopochopil z nasledujúcej fotky :)

ako volajú električky?
    lebo trošku záľuba, odkedy som sa dozvedel o výraze "šalina", tak zvedavosť ako jednotlivé kultúry volajú električky. čiže ak vieš, napíš foneticky, ako sa im hovorí v dubaji :)

(ani som nevedel že vôbec električky majú)
  5. 5
    Midnight

28 ročný muž

jo, a prípadne odfoť! (električku dubajskú)
    lebo vôbec mi to k nim nesedí, lebo je to taký low-cost a veľmi trasovo limitovaný spôsob dopravy, tak... mi to k nim nesedí a by som chcel vidieť ako vyzerá ich podoba danej veci