Mojich 5 tinderových

Tak! :D po sto rokoch nejaky toten blog rovno fajny kontroverzny Tinderoblog! (jj vykradam h8u, ale fakt aj jej blog prispel k tomu ze som sa na toto dala :D) 


Čiže najprv nejaký toten úvod. Som spočko single dievča s dosť napasovaným harmonogramom. Ten sa avšak docela zosypal ako nastalo leto :D a zaslúžene. 
Od začiatku roka vela makam v pracii a na škole a na svojej fyzičke ale zároveň aj mentlaane raastiem. A  to chce akao fest vela času .... a vždy niečo ide  na úkor niečoho. A ako mi odpadlo troška školy, rozhodla som sa dobehnúť veci na kt. som nemala čas a chcela by som to troška dobehnúť.
Socializácia.
Plus mi chýba randenie čas za  čas. A tým nemyslím nič extra. Len proste vybehnúť raz  za čas s niekym len tak von/napivo/dohôr nehanebne alebo awkwardly flirtiť bez žiaadnehoo uchylneho/ulistneho/vztahoveho zameru a ísť domov. A ak tam je aj dačo viac tak randic a šak čo! Neznamaná to že hladam vztah/lasku whatevs... tie veci prijdu same, neda sa to pushovat a pokial to nema stat za to, nemienim sa vzdat mojho super single zivota  za nejaky nasilu tlaceny vztazik :)  tieto veci mam v lebeni usporiadane.

Ohladom tindra som bola vždy názoru že ja ho nikdy mať nebudem! :D "ja sa dokazem zoznamit s ludmi aj nazivo!!!" ale nikdy som  neodsudzovala ludi a kamosky, kamosov co tam chodia. Proste, len som chcela byt naramne off-streaam a whatevs...a potom zrazu  som  zistila že to  nejde tak lahko a realne potrebujem viac volneho času na spoznavanie ludi :D
Lebo ked si to zrátame, som fakt vela medzi luďmi. Práca, škola, gym, sportove aktivity ale uz tam nie je miesto na dalsie aktivity na spoznavanie ludi. Z práce si nechcem s nikym začať (ups. hned randíčko č. 1 mi spravilo temporary škrt cez zásady :D) , v škole moc ludí nestretávam + vačšinou su o dosť mladší a v gyme mam autisticky sluchatka na ušiach a vačšinou nie som schopna odpovedať lebo  fučím alebo sa hanbim :D 

No a suma sumárum, + podporená frustráciou zo skúškového a :laura-wild: stavom, ako skúškové skončilo som si nainštalovala tinder. 
To bola sranda :D 
Ako to funguje ma fajne popísané h8u, čiže  saa nebudem  obťažovať. 

Ale chcem  doplniť stať:

Rozdiel medzi tindrom chlapca a dievcata

Nikdy som sa nedostala na koniec kariet (zatial som mala tak 3x otvorenú kartu a potom si pisem  a randim s typkami a ked sa "minú" :D tak zapnem znova... ). Uplne to ide donekonečna. Milión týpkov... zufalí, lasku hladajuci, suk hladajuci, spodno kamerove shoty, milion chlapcov v horach, ventilátory, do trojky hladajuci, škola života, milion programatov a proste  strasny mix... znie to hrozne ale "je z čoho vyberat"  a aj sa nasmiat :D 

Ale už dvaja chalani mi ukázali ako to je u nich. otvoria tinder, spravia 3 swipy a konec! :O fakt, jeden fakt ako sympaticky a pekny chalan tam mal 3 matche a proste aj celkovo, fakt za den mozno tri dievcata tam vyskocia. 

Mi tak napadlo ze mozno aj rpeto je tam tak malo dievčat, lebo sa tinder strasne bere ako appka na sex (hlavne ludia co nidky tinder nemali...ako  dnes kolega ked sa dozvedel ze tam som :D) a dievcata su  casto posmesnovane ak NAHODOU mavaju sex mimo 10 rocneho  vztahu a na  misionara. A celkovo, aj keby mam tinder na sex, koho to ma trapit? :D ale to je o inom. Proste málo dievčat. Bodka 


A teraz, mojich 5 randíčiek! (už mi ostava len mesiac do vymazania tindru a neviem či sa stihnem dostať po 10!)


Randíčko č. 1 - Týpko, 30r (kedže je to človek z práce a chceme si srať čo najmenej tam kde žereme, čiže radšej len týpko :D)


Stretli sme sa úplnou náhodou a bola to fúzia tindru a práce :D Inak by sme sa nikdy ani nestretli. Naživo je si  tak 10x krajší a 20x sympatickejší ako na fotkách a zachránilo ho bio a to že som bola prvý krát  na tindri :D Fakt som pri ňom dlho premýšlala že či áno alebo nie ale som si povedala že šak čo. Chodí liezť. Right swap. 
A písali sme si asi len jeden deň a hneď sa chytal a ďalej rozvádzal pičoviny čo som písala :D Moja stratégia je, byť rovnako jebnutá ako v skutočnosti som a tak sa  to fajne vyfiltruje, ludia s ktorymi to nemá cenu (ako jeden typko čo asii prvy krat fyzicky mi prišiel ako poloboh, ale nechytil sa....čiže by to bolo awkward a bezvvyznamne stretnutiie... ale s5 k typkovi).  A bola to sranda, ale stále... nemala som vtedy  čas a ludia s ktorymi si píšem dlhšie sa aj  tak von napokom nedostanem. 
ALE! Na druhý deň bolo fiiremné kino nového Spidermana a len sa spýtal  že či pôjdem (btw. aj keď spolu robíme, každý niekde úplne inde a nepoznali sme sa  ani z  videnia vôbec) a spomínal že tam pojde ako bezdmovec v starom metalovom triku.... A ešte, miesta sa rezervovali týžden doperdu, mne zobrali miuesto kolegovia lebo som nebola v práci. 450 ludí a každý rezervované miesto. 
Sadnem na  to svoje a cítim na sebe nejaky pohlad.... obzriem sa a rrovno krážom ta mňou sedel týpko! :D Vypulila som na neho oči, vyprsklaa do smiechu a otočila sa dopredu. A potom sme šli na pivo. 

Bolo to fajn, nebolaa som anai očarená  ani  lýtka sa mi nezapálili aale boli sme na rovnakej vlne a šla by som niekedy s ním na stenu alebo nejak. Ale nič nejak extra. Na druhý deň sme išli  spolu na boulder a spojenie pohybovej aktivity, vzajomneho všímanaia si pozorrností druhých pohlaví na nás, adrenalinu a flirtu z toho spravilo super randíčko. Match už nebol len tindorvý! Prešli sme sa pešľo do centra, ale každý sme mali na večer svoj  program. Takmer padla pusa ale Brnenské hlavné nádraží je  pussy ruiner najvyššieho kalibru tak  som ho len objala (kedy mi okamžite vybuchli vaječníky :D)  a šli  sme dom....

Potom následovali ďalšie randíčka a tak, všetko bolo super, mega sme si rozumeli, rovnake nazory do buducnosti, obaja aktívny ludia a proste úplne match jak sviňa. Úplne som to chcela držať v  čisto fyzickej rovine ale zasa, načo keď nám je mega spolu dobre  je to vzájomné.... čož neznamená hneď svadobné zvony alebo spoluc hodiť ale trroška prejaviť nejaké tote že emócie a náklonnosť. 
A vtedy sa to zvrtlo (on bol ten prvý s tými  romantickými prvkami, on u mňa prespal po sexe aj ked som vstávala na výskum o 4tej, on ma pozval na ním pečenú dyňu a inštinktívne chytal za ruku tesne pred spaním)

Zrazu prestal úplne komunikovať, neozval sa, ale keď  som sa ovzala ja či ide von t ak hneď išiel...a všetko bolo tak ako predtým. A potom zasa nič.... povedala som si že nenapíšem,  že mám piči ale po piatich dňoch mi to nedalo a ozvala som sa. Dostalo sa mi miernreho vysvetlenia ale skorej len ospravedlnenie, že že sa správa ako blb ale  že  chce byť v kontakte. Ale  potomsa to zasa opakovalo, tak som stratila nervy, nemám rada neuzavrené veci.
Tak sommu napísala že nech sa stretneme a  ukončíme to, že takto to nemá  zmysel a že ak nechce môžeme to ukončiť aj hneď (ale bolo mi jasné, že tam čosi je nedoriešené).....a tak sme sa stretli, malisme super orzhovor (outcomom...  bolovidno že sa mu chce uplne akoby  až  grcať :D že mu je ťažko, ale nie moj problem :D) a vyšlo z neho ž emá napiču obdobie a že je zmetený strašne  z týchto vecí a že rieši lásku  a že nevie a blablabla. Tak sme prebrali mžonosti a dohodli sa že on si vyrieši, for his own good, svoje  sračky a prestane sa riešiť s babami dokedy to nezrobí - keďže sa  od zaláskovania odosobniť neviie :D,ja si budem ďalej randíčkovať   a my ostaneme kamoši, time to time sa môžme stretnúť. Pod pomiekou priamej komunikácie anie hentakych prapodivných ditchov. Inak, ukončím kontakt... svoj prejav snahy udržať rastúce kamarátstvo som dala, now hispart (so far, je to super, sme tam kde sme boli predtym než začal byť zmetený "láskou" :D ciže cajk) 
UPDT  - nedá mi to, ale príde mi že som týpkovi dala málo kreditu :D fakt keby sme sa stretli niekedy inokedy, tuby nam to inak mohlo výjsť alebo by t bolo este vyše popiiči, lebo vlastne prvý týpko z ktorým som začala  randiť po faaaakt mesiacoch spĺňal všetky parametre na potencionalneho partnera pre mňa - a dokonca, som ho ani nevystrašila hneď :D:D:D (ale doplietla hlavu no :D čo už, on sám si), škoda ho  strašná, prestrašná :(  ale stále ostávame kamaráti tak je to cajk :) pokial sa nedá na downward spiral správania mojich bývalých (čož je na uplne celý ďalší blog :D:D:D kt. nenapíšem kedže jeden z  nich chodil na birdz a nie  som piča a mám nejakú základnú úctu voči ludom) tak stále je to super tindrový outcome :) fakt je super


Randíčko č. 2 - Franck, 25r  

Franck bol z prvej várky, šla som s ním von týždeň po tom čo som šla s Týpkom 1. Bol  tu vtedy posledný deň počas jeho 2 mesačného pobytu v Brne. 
Francúz, remote programátor pre nejaký Parížsky startup, cestuje po europe priebežne počas roku  a zbožňuje Brno, Belehrad a Vilnius. 
Bolo  to úžasné, uvolnené stretnutie. Úplne nulové expectation od neho, akoby si  človek mohol myslieť že nejaký západniar v posledny den na vylete v "vychodnej europe!" si pokusi troska este dat čerešničku na torte... Vobec. 
Išli sme na pivo  a uplne mega sme sa bavili, akoby sme sa poznali X rokov, upllne tam bolo vidno nadšené sympatie ale vôbec nič slizkého neskúšal a bolo to úžasné! Obaja sme vypili viac  ako sme rátali a ožrano smiaco sme odišlii z baru, objali sa a dohodli že na jeseň, keď sa vráti do Brna, isto pôjdeme zasa von. 

Navyše, ešte počas stretnutia vysvitlo, že obaja budeme na ďalší deň v približne rovnaký čas na vlakovej stanici - ja smer Praha a on Bratislava. Tak sme sa tam stretli na 5 minút, pokecali a išli každý svojim vlakom preč. 
Franck bol super, vysoký, nádherné hnedé oči a celkovo idealne tinder rande s rovnakou kompatibilitou. 


Randíčko č. 3 - Martin, 32

Vždy keď idem na T randíčko, tak mám takú tú nervozitu že kedy to nastane. Také to obscurné randíčko, čo baby  píšu že im  Tinder priniesol, lebo so far, boli  všetky moje raníčka skvelé. Hlavne nech to nie je nejaký freak.... no tak Martin nebol, ale to čo prišlo som nečakala :D 
Schovaný za mojim oblúbeným menom a akčných fotiek kde vyzeral ako sympatický týpek (to už bola druhá  várka) a celkovo aj sme si chvilu pisali a zavolal ma von a zrovna som mala fakt narocny den a brutalne som s apotrebovala uzemnit nejakym alkoholom tak hovorim ze ok lets go!  Ze musime ist niekde kde je  jukebox a budeme pustat tie najvacsie sracky. Uplne vyzeral ze bude strasne super.....
A prišiel totalny mumak :D uplne mumák s retiazkou, prisernymi zubamia  neschopnostou drzat ocny kontakt. Fakt akoby videl prvy krat zensku, zahriaknute  psica, priserny hlas a uplne konverzaacia ze hroza. Ja som vydrzala dve rychle piva, lebo som ich fakt potrebovala a kecala som vacsinou stale ja, aby mi to nejak zbehlo a on sa len hanblivo chichotkal. Pootom kukoncu uz sa troska odvazil a daval take reci a jokes ako ujo Palo, stary mladenec od tetky Pagáčovie... proste bože to bolo hrozne :D Ale prečo si to ludia robia? aj pre takychto je isto dievča, ale nie take ako ja.... sak aj jemu to bolo brutalne divne :D 
Nechapem ako a kde mohol mat hentake fotky ako mal (nemal uzasne fotky ale vyzeral ako normalny clovek  aktivny clovek co robi veci a byva medzi ludmi ale toto bolo jak vytiahnut po 15rokoh z pivnice) .... vidite...ludia a nie len chlapci, nesnazte sa overimrpesnut fotkami...underwhelm je omnoho horsi ako ked cakas priemer co nie je tvoj typ a stretnes typka z randicka 1 :D .... ale nie, chapete moj point.... + aj to co sme si pisali neviem ci pisala jeho sestra...
A na konci prisla casnicka ze ideme platit, esteze som vybrala mega lacny podnik (ten jukebox sme ani neskusili, aj éon chcel ale mne bolo trapne aj za neho  este nie za zlu hudbu) a chcela som si zaplatit a on ze on to zobere.... vtedy davam pravidlo jedneho odmietnutia... este raz som povedala ze zaplatim za seba a pokial clovek odmietne nech sa paci plat si ale nie som ti nijako zaviazana.... a zaplatil zo slovaami "ze sak sa to ma zaplatit za dievca" vtedy m uz stacilo rychlo som mu povedala ahoj, vyhovorila sa ze atm musim utekat po psa strazit a bezala som domov :DRandíčko č. 4 - Nick, 29r

Joj Nick, ten bol tiež z druhej várky a šla som s ním von hneď deň po Martinovy. Bože, to bol balzam na dušu :D Ďalšie prijemne randíčko! 
Tak z Nickom, som mala nejaku regular bežnú konverzáciu, nič extra, nepoteší neurazí ale stale to bolo ešte také docela zaujímavé.
Nick, ej kej ej Nikita (hello mother, is  that you? - mi raz povedal ked som ho nazvala Nikitom :D mna strašne bavi to meno :D) je ukrajinec s úúúúúžasnou angličtinou (žiadny rusacky prizvuk), vie úžasne citovať, spievať, idomy, je ironicky a vtipny a debilny a SEBAVEDOMY. Fakt chvílu som premýšľala či to je to také sebavedomie "debilka" alebo je fakt uvolneny a zdravo sebavedomy...a bol... och mama gimme. Ale nepredbiehajme - ešte vsuvka, je to právnik čo sa na to vysral a čoskoro už bude ofiko komerčný pilot. 

No tak išla som raz, zas a znova unavena domov, kupila som si pivo v alberte že vychillujem na balkone. Chcelo sa mi ísť von ale bola som už fakt vyčerpaná.... a napadlo mi tak.... out of blue.... že "kiež by ma zavolal ten pilot von (už posledny človek s ktorym som bola v kontakte z druhej várky) .... ja by som ho aj, ale som príliš unavená na vyvolávanie interakcie..." ..... a o tri minuty pozrem na mobil - a pilot ma volá von! 

Hviezdy, ascendenty a prrílivové vlny prajú, šli sme von. Plánovala som len jedno pivo (kedze, som fakt bola unavená) avšak došla som  domov o tretej ráno :D 
Hneď ako sme sa stretli, sme vyrazili iným ako bežnou cestou do mesta! On vybral trasu (cez jeho najoblúbenejšiu ulicu) a on hned vedel kam ma zoberie a čo mi z daného výberu ponúkne. Ako ono to znie ako maličkosť... ale bože, viete aké je to refreshing ked si chlap dá tú námaju asi 8 sekúnd vybrať podnik/miesto/aktivitu na ktorú volá ženskú von? Vačšinou vždy je tá situáciia  "a čo kam" pokial sa vopred neodhodneme   avždy som  väčšinou ja tá čo povie čo kde (dám najprv možnosť druhej strane navrhnut) .... proste  úplne úžasné, kecalil  sme, spočiatku som bola dosť zmetená  z jeho sebavedomia.....omg to je tak refreshing byt so sebavedomym clovekom vonku.... nadhera.... a fakt ako s ebavedomeho chlapca stretnut na prvom rande je dost super ale aj som nezvyknuta....vacsinoi ak je tam "sebavedomie" tak je to ten taky maskulinny bitchy kokotizmus co maskuje sedlactvo alebo kompelxy.... ale toto bolo smoooooooth... sedeli sme na shcodoch pili luxusne pivo, porovnavali sme si dievcenske a chlapcenske tindre :D svajpovali sme si navzajom ludi a komentovali :D presli sme vsetky zasadne témy "politika, religion, abortions a exes" :D:D:D Bolo to aj uvolnene, aj neuchylne, aj tam bola spolocna vlna aj sa mi smoothly pozval ist ku mne zahrat na gitare :D (ked som spoemnula ze byvam sama) ale po odmietnuti nebol butt hurt ani nic :D .... potom ma isiel odkipnut na konecak, pockali sme na nocak..... a na zastavke sme boli dost daleko od seba (z nejakeho vzpurneho dovodu, ked mas dvoch pysnych ludi na randicku) a uz isiel posledny nocak z troch, na mna prehovoril  ze ci sa s nim ani nerozlucim....hovorim ze nech ide za mnou. Nie. Ja nie... tak sme sa zhodli ze si pojdeme naproti....a tak detsky meter od seba sme stáli, ani jeden vzpurne nechcel spravit ten krok tak sme sa napokom hodili na sbea a objali a isiel :D 
Bolo to  super,milé, další den som išlana víkend na chatu,vymenilipár správ  a nejak  si prestali písať.  Čo je škoda, ale tak vnucovať sa nemienim :D aj keď stále mu dlžím ešte jedno pivo. Ale šak uvidí sa :D Randíčko č. 5 - Roberto, 27r


Och bože Robo... podobný prípad ako Martin, nie až tak tragický.... to  pooobedie bolo  super, mám kopu fosilí!!! :D ..... ale inak to tiež spadá do kategorie "nie každé randíčko musí byť popiči ako  tie ostatné, aspon to nebol creep" :D

Tak Roberto (mamka češka tatko talian)  mi hned na začiatok poslal videa  a fotky fossílí a hned bola reč! Mal moju  pozornosť, mali sme aj tému  a taktiež nevyčerpával dlhými konverzaciami  a hned navrhol  whatsup a prešli sme  tam. Písanie s ním bolo  super, žiadne dlhé vypisovačky, vačšinou dosť vtipné veci... namiesto nejakého d otazníku kto s om čo som  si rovno  vypýtal CV :D to bolo mega random a mega super :D taktiež mi poslal jeho :D
A ani  moc  nevyčerpával ďalej tým a zavolal ma von, pozreť sa na fosílie a tak.... tak sme  sa dohodli ale stále medzi tým dńom a štvrtkom boli 3 dni a tak sme počas toho dosť  písali a bolo to super. Fakt  zábavný chalan, too good to be true. Uplne som sa bála že to bude malý pupkatý sedliak. Tiež mal akčné fotky, ale po martinovy z č.3 neverím už ničomu!!!! :D

Dohodl sme sa s Robom, že po mna príde do práce a pojdeme do Olomučan na fosílie! Týpko došiel. Ako kedže som  stále čakala malého pupkatého sedliaka,t ak to nebolo AZ take ako som cakala (presne ten efekt overwhelm/underwhelm! proste cakala som omnoho horsie :D ) ALE typko mal zlatu retiazku (RETIAZKY SU NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE reflag jak svet :D horšie  sú už len barefoot nitkove sandale)  a chlapty krk a trčiko čo mu robilo manboobs (inak by ani az tka nemal) .... ale typko bol  sympatak, uplne take vyskere cudo, naasadli sme  do aauta a cely cas sme sa rozpravali a smiali a bolo to fajn. 
Az kym mi, kokot, nepovedal ze on mi vlastne vacsinu  casu vobec nerozumie a ale tvari sa ze  hej - HAHAJHAHHAHA.... sa divam ze  wtf? vzdyt ja muzu klidne mluvit i  česky??? alebo prejdeme do angličtiny? nenene blablabla.... prvy wtf moment.... a toto bol už  prvý znak toho k čomu sa dostaneme  na ceste domov :D 
Prišli sme do Olomučan, 2 hodiny sme sa kladivkovali v kamenoch, našli sme popiči fosílie a všetko bolo super. A išli sme s5 do Brna...a vtedy začal byť nejaký mĺkvy....v strede dediny zabočil k jednému domu a až ked sme zastavili mi povedal  že keď už tam sme, skočí pozdraviť kamaráta O___o'
A ten kokot ma tam nechal sedet v jeho drahom Mercedese len tak :D som mu to tma mohla ogrcat, ukrradnut, zacat vrieskat :D ale hlavne mne hned napadlo ze uz pripravuju s kamaratom chloroform a torture room a zvolavaju kamaratov na gaangbang a tak :DD:D::D:D:D:D 
Videla som okno otverene - check. Otvorila som si dvere - šlo to. Pozrela si odtaadial autobusy - najskorší  o štvrtej ráno :D:D:D::D:D (bolo sedem večer :D) ..... hovorím si že mám piči, pôjdem aj stopovať. Tak mu ešte píšem že "hej, pod ma odviesť aspoň do Adamova a ja už sa dopravím do Brna" 
Zakedy som mu to ale písala, písal, že už ide a správu si prečítal až v aute. Prišiel a šli sme. Celý čas bol slušný, ani na nedíval slizko, úchylne, nemal oplzlé reči, nedovoloval si a bol fajn. Ale vtedy to prišlo! :D 
Začali sme sa baviť o tindri, resp. on,blablablabla a spytal sa ma ze s kolaktimi typkami z T som bola vonku a že s kolkatimi som spala O___o'
A tu máme presne to tu insecurity, že proste tinder berem ako appku cez ktoru  sa suka akorat neviem  ze ako, tak obkukam vody ze  ake je succes rate u nej :D::D:D:D:D omg uplne hrozne! A prečo? pretože ak by sme sa my dvaja  spoznali v práci alebo na škole tak by sme boli fest kamoši, chodili na pivo, smiali sa na nemiestnych vtipoch a boli super kamoši  :D takto bol zmeteny, ze to je super kamoska na hory  a na kamene, ale vlastne ju by som mal chcet sukat a nie sa kamosit :D ...... joooj hrozne no :D ale ako prijemny vecer, mam obrovske kamene s fosiliami zo spodnej kriedy doma, znasilnena som nebola, uz sme sa si viac neozvali :D


A už nemám žiadne available randíčka so far :D Každopádne, je to super socialny tréning :) Beriem sa omnoho   menej  vážne, som menej socialy awkward a dokážem už flirtovať aj s luďmi  čo sa mi lúbia. Takže takto z mojho nahleho random randíčko života ktoré mi bude končiť asi tak  presne o mesiac :D (Laura-šprt-mode-on).


Zdieľaj článok na facebooku
174 odoberateľov
Lawey

C'est ça

Komenty k článku

 1. 1
  Nespiacakraska

  29 ročná žena
  Doma

  Až na tú retiazku(fuj, Panečku ja mam averzie na retiazky) a príšerne zuby(OK, tu je zas rozdiel či má človek zhnitú papulu alebo predkus ako Freddie Mercury) mi prišiel muž č. 3 zlatý... Nepomôžem si. :D
 2. 2
  Lawey

  25 ročná žena
  Břno

  @nespiacakraska :( vsak toto, nebol to zly chlapec, ani creep ale proste uplne nevhodne osoby vobec na strenutie sme :/ sak on bol zo mna totalne vylakany! (a to som bola unavena :D) :D
 3. 3
  Michelleee

  24 ročné dievča

  @nespiacakraska
  och dievcata :D hovorite mi z duse, pre mna je retiazka na chlapovi ta najantisexy vec na svete. :D
 4. 4
  Lochnessko

  19 ročný chalan

  wtf prečo je retiazka taká zlá? (hehe)
 5. 5
  Bebekex

  26 ročná žena

  @lochnessko tiez si vravim ze nvm
  podla mna ktm nie je extra napadna, tak ok

  inak blog ppciii :D od teba som iny necakala ani
 6. 6
  Weronna

  23 ročné dievča
  Pod Rozsutcom žijem

  Laura, ty si iná pani (hehe) (hehe) skvelý blog (:
 7. 7
  Lawey

  25 ročná žena
  Břno

  @lochnessko @bebekex ja neviem možno záleží aj na celkovom výzore alebo čo ale ja neviem :D proste prvá vec čo uvidím je retiazka. A už nevidím týpka ale retaizku :D a tomu druhemu sa motala aj do chlpov na chrbte coz tiez nebolo labuzo :D ako ja neviem mozno je to mojou hyperaktivitou že si všetko všímam ale no ohladom randíčiek retiazka neprechádza :D
  ale napríklad takýmto tipom je to vyslovene "a must!" :D https://take.ms/p9uxA
 8. 8
  Lawey

  25 ročná žena
  Břno

  @weronna :D:D:D dikicko :D
 9. 9
  Lochnessko

  19 ročný chalan

  @bebekex ok tak aspoň niekto :D tiež si myslím že ak nie je človek ovešaný reťazmi ako Xerxes v najlepších rokoch tak je to v pohode

  @lawey no ja myslím že ak by si stretla dákeho jebača 10/10 tak by ti nevadila ani retiazka

  proste dáko som nepobral, že zrovna retiazka je taká mega antikoncepcia.
 10. 10
  Sianagirl245

  17 ročné dievča

  Hmm nie žeby som mala niečo proti tebe alebo by mi vadilo niečo z toho čo si napísala ale nejako mi prišlo ľúto chlapov :-/
 11. 11
  Mumford810

  30 ročný muž
  Bratislava

  zaujimavé počteníčko, ale tá slovenčinoangličtina ma fakt iritovala :D
 12. 12
  Lawey

  25 ročná žena
  Břno

  @sianagirl245 preco ti prislo luto typkov? A ktorych? :D nechapem komentaru
 13. 13
  Limitles

  7 ročný chlapec

  odkial mas slovo ditchnut akoze :D
 14. 14
  Lawey

  25 ročná žena
  Břno

  @limitles si si myslel doteraz ze ty si ho vymyslel? :D
 15. 15
  Sianagirl245

  17 ročné dievča

  No proste jednak to čo si aj sama spomenula že čo sa tinderu týka tak to je podstatný rozdiel medzi mužmi a ženami aj v počte tých ponúkaných ľudí/matchov a jednak to že mám pocit (trochu aj z tohto blogu) že sú akoby viac "využívaní" alebo ako to nazvať na také to zabavenie alebo zabitie času alebo čo zo strany žien lebo si môžu vyberať (však je z čoho)..čo si myslím že by možno také nebolo keby je to s tým počtom opačne napríklad...

  a teda samozrejme že to nemyslím útočne proti ženám jasné že aj chlapi to robia však vlastne aj od toho tá appka asi je len väčšinou z ich strany mám pocit že keď to už teda prefiltruju na tie "super" a tie "katastrofy" tak tie nevydarené stretnutia skôr hodia za hlavu a hľadajú ďalej zatiaľ čo ženy o tom zvyknú veľa rozprávať a tým vlastne zhadzovať tých chlapov (pričom to je vždy o oboch) ...a potom náhodou príde v pohode týpek ktorý má už skúsenosti s týmto typom žien tak je už opatrný a ešte aj z toho vyjde za ťuťka bez sebavedomia..no bodaj by nie

  Ale to som sa ja len tak zamyslela to nerieš :D :D mne celý tinder (všetky zoznamky) príde odveci vlastne a nezmenila som názor ani po tom čo som to skúsila
 16. 16
  Lawey

  25 ročná žena
  Břno

  @sianagirl245 wtf... ako aj oni tam idu za istym zamerom a ku vsetkym som sa spravala uctivo a s respektom :) neber to prilis vazne :)
  A aj k tutkovi, som bola mila a nezjebavala som ho :D proste neries to, na obe strany to ma negativa. Ako napr. To ze ked vidis ako pri typkovi c.5 ze by sme si mega rozumeli ako kamosi ale bral ma len ako sexualny objekt ;) to tiez neni prijemne vobec. Len proste takto to je vsade nie len na tindry :D milion ludi, milion pristupov a vnimani :)
 17. 17
  Sianagirl245

  17 ročné dievča

  Veď jasné..to vidím že ty si zas tiež nebola tá mrcha žena :D ale sú aj také bohužiaľ
  A napríklad ja som si to už pri mojich matchoch niektorých všimla že akoby som im ja prišla v pohode ale akoby čakali kým sa len ja rozhodnem či ich šupnem do kategórie "ťuťko/tragéd" alebo "playboy" :D proste akoby to už vopred mali vyhraté/prehraté ale nič medzi tým alebo nejaký priebeh spoznávania alebo čo :D a to ma potom mrzelo lebo niektorí boli celkom fajn ale keď som ich nešupla do tej super kategórie tak sa sami automaticky dali do tej druhej :D
 18. 18
  Tomtoylc

  27 ročný muž
  SK/CZ

  sa divím, že som to dočital, blbo sa to čitalo
  ... ešte, že týto chlapci z blogu nie su na B. (ako ten tvoj byvalý), asi by sa na teba pekne nepozreli, teda väčsina (hehe)
  ... a ďalšia vec - bol by sol zbedavý ako by sa chlapci z blogu vyjadrili na teba (hehe) ... to by mohlo byť zaujimavé
 19. 19
  Lawey

  25 ročná žena
  Břno

  @tomtoylc wtf? :D nejak vazne to tu ebrete ludia ;)
  - pisem to na birdz a nie do noveho casu, je tu uzavrena skupina ludi, o B vie akorat ten prvy (omylom som zabudlazavret kartu :D a cudoval sa ze to e ste existuje) a o tom prvom len v dobrom :)
  - kazdy si robi nazor na kazdeho. Je to bezne a kludne som mohla byt za picu, nech sa paci ratam s tym :) neberme sa tak vazne :)
  - zasa poodotykam ze som nnic hnusne na nikoho nepovedala ani s a tak nespravala :) toto je subjektivne rozpravanie mojiim zazitkov, aako co sa tu ondite toko :))

  a nahodou 3/5 su topka, vychvalila som ich :))

  cize neviem ci si tu clovek nieco neprivlastnuje z ostatnych dvoch
 20. 20
  Tomtoylc

  27 ročný muž
  SK/CZ

  @lawey veď v pohode :smile: ja som žartoval, to nebolo ripanie
  ... a nie, nie som som ani jeden z nich, ja som osobitna kategoria (hehe)
  ... inak ten typek v mercedese ťa koľko nechal čakať ? (hehe)