Prečo mám pocit, že odkedy je Vallo primátor idú veci v BA dolu vodou? :/ ešte aj tie svinské komáre budú obhajovať.. To mi už príde trochu moc.

Komenty k statusu

 1. 1
  Trevor1994

  hrá sa, že má 0 rokov

  veci idu dolu vodou ked bratislavu vytopi, jak som sa aj sam presvedcil minuly rok (zrovna ked bolo vyrocie vylodenia v normandii)
 2. 2
  Andy-larkin

  34 ročný ujo
  ♥♥♥BRATISLAVA♥♥♥

  Prave naopak, odkedy je pan Vallo primator, tak zrazu sa veci zacali hybat a vsetko co predtym neslo, zrazu ide.
 3. 3
  Tikalok

  hrá sa, že má 1 rok

  co je s tymi komarmi? bol som aj pri dunaji, aj v lese, ano som dostipany ako sa patri, no a? kedy sme si zvykli na to, ze aj ked to nie je kalamita, tak to treba vsetko vyhubit chemickymi srackami, ktore zabijaju aj ine druhy hmyzu?
 4. 4
  Vladqog

  27 ročný muž
  Rokfort

  Komare nie su problem ale riesenie. (letim)
 5. 5
  Yoss

  29 ročný muž

  Komáre sú potrava pre vtákov, bude viac vtákov.
 6. 6
  Mefistofel

  30 ročný muž
  Nitra

  tak kašlať komáre, človek si dá dobrý repelent a ide sa.... tam je veľa roznych problémov v BA kvoli nemu. Začalo to autami a pokračuje to dalej.

  On si asi myslí že Bratislava je Praha a má také isté možnosti, hlavne v oblasti dopravy. Idem z jedneho konca Prahy na druhý a trvá mi to max hodinku....idem z jedneho konca Ba do centra a trvá to jeden a pol hodinu :D
 7. 7
  Mefistofel

  30 ročný muž
  Nitra

  @yoss prevažne pre netopiere, ktoré už nie sú vo veľkom množstve v mestách. Vtáci rasej hniezdvia v lesoch a podobne a nie v meste, takže veľmi tomu nepomôžu vtáky. Na to aby bolo viac vtákov na slovensku, musel by sa prestať výrub národných parkov a lesov, ale to je o inom.
 8. 8
  Tikalok

  hrá sa, že má 1 rok

  @mefistofel a s autami je čo? viac áut v zapchatých uliciach, rýchlejšia doprava? či ako?
 9. 9
  Lenkaska1

  24 ročné dievča
  Bratislava

  @mefistofel @6 bez repelentu sa vonku nepohnem a za tyzden a pol mam 30 stipancov.. tie svine uz nic neodradi.. Ale verim ze bez toho repelentu ich mam aj 100
 10. 10
  Lenkaska1

  24 ročné dievča
  Bratislava

  @andy-larkin začali sa hýbať, len sa obávam, že nie tak ako by sa mi páčilo...
 11. 11
  Mefistofel

  30 ročný muž
  Nitra

  @tikalok no vsak autobusova doprava je chabá a obmedzenia pre auta su také velké a stále vačšie a vačšie a najviac to parkovanie všade v Ba stále menej parkovísk, že kolóny sa často robia aj kvoli tomu, že človek prejde aj 3krat celé mesto aby mohol zaparkovať. ber to tak, že 1000 áut prejde centrom za hodinu len kvoli tomu aby našli parkovanie miesto.

  tam je viac problémov a stále sa viac problémov vytvára ako rieši (až tak veľmi sa o Ba nezaujímam, ale ten Vallo rozmýšla nad fantasy/scifi vecami). Bol som nedávno niekolko krát v Ba na aute a váźne problém je s autom jazdiť. Teraz keď chceš úplne odstruhnúť jednu čast mesta od áut a ubrať parkovacie miesta tak to len začne problém :D
  (síce často za toto možu ludia, keď narazia a len tukanec a potom zostanú na mieste v strede cesty kde obmedzujú celú premávku :D , xy krat som to videl v BA. proste len farba zišla dole ani nebol nárazník poškodeny a blokovali aj pol hodinu cestu dokým prišla polícia atď. ale to je detail)
 12. 12
  Lafiziq

  25 ročný muž
  Bratislava

  ja som spokojný.... dlhšie píšem maily úradníkom keď je problém reakcie boli vždy štýlom, že ignor alebo "nás sa to netýka"

  keď som poslal teraz mail, že pri oprave zle spravili bezbariérový prechod pre chodcov, tak ten prehod opravili...
  dúfam, že to nie náhoda.... budem posielať ďalšie maily a uvidím :D