24 ročný chalan, Medzi Jupiterom a Saturnom

xe

Konečne spôsobilý a neotupený bolesťou písať tieto riadky, ktoré by možno spôsobili bolesť duši, ktorá nenašla pokoja a stále sa hanbí a uteká pred pravdou minulosti, ktorá ju v konečnom dôsledku raz dosiahne a bude to pre ňu možno prekvapenie čo všetko zanechávala za sebou. 

Niekedy si človek neuvedomuje čo spôsobuje počas prekypujúceho vzťahu s ružovými okuliarmi, s rukavičkami. Za tú dobu  si hlava uvedomila, že síce prameň ružovej sviežosti otupelo kráslil  srdce, tak  tieň ničil sny druhých ľudí. Možno toto nepovažovať ako ospravedlnenie za konanie minulé, ale skôr ako nejakú satisfakciu, za uznanie nonsensu správania zo strany, ktorá to dlho popierala. 


Nerád hodnotím za druhých, ale považovať sa za boha mi nepríde normálne. Tento komplex malo bohužiaľ jedno malé prekvapenie v jednom živote, ktoré ten život vycucalo z chute ako ľadové potešenie kde nakoniec ostal iba ľad bez chuti.
Nedá sa povedať, že by boli nejaké pozitívne priania pre túto dušu, ktorá lomcovala s telom, s mysľou, manipulovala, drancovala a nakoniec ešte obvinila druhého z takéhoto počinu, jasne nevnímajúc svoju chybu. Sme takí, bytosti otupujúce vlastné zmýšľanie, ubližujúc nechtiac chtiac okolností, ktoré sami priťahujeme. 

Ostáva nám dúfať v lepšie zajtrajšky, lebo oni prichádzajú priamo s nami.


Zdieľaj článok na facebooku
14 odoberateľov

Komenty k článku

  1. 1
    Tomas55555

    24 ročný chalan

    Píšeš velmi všeobecne bez toho aby si písala konkrétne, prečo nepíšeš konkrétne ?