#november2022

Prešlo 43 800 hodím, môj budík nastavený na tento čas sa konečne ohlásil. Neuróny v hlave si spojili spojitosť budíka a dôvodu prečo zvonil po takej dobe. Je tu opäť čas prečítať si správu od mne najcennejšieho človeka. Všetko stranou a šup čítať. 

------------------------------------------------------------------------------------------------------Ehhhmmmm Ahoj Ľuboš - vravíš si nič nové, zase ti píšem z minulosti, má to pre teba vôbec aj váhu čítať, presne viem čo si myslíš aj keď si už zase niekto iný.  Začnem ako vždy - mám sa fajn, poznáš to, aj keď si myslím že okrem jedného,,, mám všetko, avšak to je vec pre moje zajtrajšie ja, hneď ako dopíšem tebe, idem písať jemu.  

Tak čo!!!... už si ma prekonal, či si si povedal, že už so mnou nesúťažíš. Už vieš či tie ciele ku ktorým si sa hnal, vôbec stáli zato ? Možno sa teraz pousmeješ, ale presne viem že si si vybral cestu kľudu. 

Áno Áno ja by som mal na teba veľa otázok, viem že odpoveď nedostanem...stále pozerám nato naše dohodnuté miesto a nič, žiadna pošta :) na tú najdôležitejšiu otázku už asi odpoveď nedostanem...hmmm nevadí. 

Niekedy tak rozmýšľam čo ti vymyslím, kde by si sa chcel zobudiť :) V taliansku na lodi, alebo v base, alebo v chladnom kláštore xixi nie to by som ti nespravil :D 

Mno ale píšem aj preto že si mám predstaviť (keďže nás delí časová bariéra) čo robíš/robím za mojich 43 800 hodín. Presne tak, vozíš sa po tých serpentínach na kabriolete, máš pustenú Talianskú muzičku - tipujem Al Bana,,,,,. Tvojej manželke :), veje šatka a zase ste na tých krásnych miestach... Ja Vám to prajem, zaslúžite si. Inak sa určite nič nezmenilo a všetko ide tak ako som ti naplánoval :) neboj naplánoval som aj tebe daľších 5 rokov takže máš o starosť menej, keď to tak beriem 5 rokov to je nič :) keby si si prečítal čo som minule písal tvojmu budúcemu ja, keď prekoná krízu stredného veku...chalan to bude musieť riadne zapiť :) a tiež som mu pripomenul kde je zakopaný poklad. 

Nezabúdaj: neprezraď svoju super schopnosť, nezabudni, a to ťa ozaj prosím nezabudni na tie krásne chvíle - momenty, alebo ešte lepšie nájdi si čas a zopakuj ich, mrkni tie isté miesta, ľudí... a začni tvoriť - máš nato.

PS pozdravuj (vieš koho), a napi sa vody - ten tvoj pitný režííím.... 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pošta prečítaná - pousmial som sa, budím moju polovičku, mali sme dnes nejaké tie rutinné veci, ale požiadam ju aj keď je chladný november, slniečko predsa len svieti :) , či sa nepôjde dnes previesť na našom kabrioletíku, nedá si opäť tú obľúbenú šatku, a opäť navštívime tie krásne miesta a vychutnáme tie krásne momenty :)  Zdieľaj článok na facebooku
10 odoberateľov
Luboos

Som kvapka v mori, ako papier ktorý zhorí. V tvorbe srdca hĺbka prázdna, v smutnej múze hŕstka blázna. V realite v rozpakoch, vo sne lieta v oblakoch. Ako symbol sova múdra, nieje vidieť môjho vnútra. Do posledného dňa myšlienku neprizná, že vlastne sám v sebe sa nevyzná.

Komenty k článku