Bieber "Prežil som iba preto, že Boh je milostivý."                    Zázraky sa  dejú, USA, 31.7.2017     

     Známa detská popová hviezda Justin Bieber mal prerušiť turné z náboženských dôvodov. Informoval o tom nemecký magazín „Welt“. Oficiálne sa hovorilo o času na oddych. Bieber bol už vždy veriaci, na ľavom rebre má hebrejský nápis: „Jehošua“ – biblické meno „Ježiš“. K tomu sa pridali o. i. modliace sa ruky na ľavom lýtku, štylizovaný kríž na ramene. Na slabine má nápis „Forgive – odpusť“. Bieber je odnedávna členom cirkvi Hillsong Church, založenej v r. 1983 v Austrálii. Tam boli viackrát nábožensky motivované piesne členov Hillsong-Church na špici hitparád. Hillsong Church je súčasťou turíčneho hnutia.
Pred dvomi rokmi Justin v interview pre magazín „Complex“ hovoril o priepastiach svojho života a o šialenstve stať sa hviezdou vo veku 13 rokov. Priznal, že narobil veľa zlého ako drogy a bitky a povedal: „Prežil som iba preto, že Boh je milostivý.“
     Obrat vo viere prišiel v r. 2014 po ťažkej kríze po rozchode s herečkou Selenou Gomezovou. Táto kríza ho priviedla opäť k premýšľaniu o Bohu. Rozhodujúce bolo pritom uvažovanie o teórii veľkého tresku. Predstava, že všetko vzniklo veľkým treskom a nie Bohom Stvoriteľom mu prišla rovnako bláznivá, ako viera, že „možno zlatý nuget strčiť do škatuľky, trochu ním zatriasť a objavia sa tam hodinky Rolex!“ „Ja osobne milujem Ježiša““ zdôraznil Justin v Ríme.

   http://modlitba.sk/?p=10962
Zdieľaj článok na facebooku
11 odoberateľov
Marcello1111

Keď budeme mŕtvi, už nebudeme môcť povedať, že sme spravili niečo, po čom sa niečo zmenilo. Ak však nájdeme silu, alebo nás nájde niekto, kto nám túto silu do žíl vleje, odrazíme sa odo dna, budeme plávať k hladine a budeme môcť povedať, že sme to zvládli! Že náš život, hoci nie je jednoduchý, stál za to, že sme nepremárnili šancu na večný život, ale že sme ju pevne chytili do oboch rúk, objali ho ako dobrého priateľa a vykročili ruka v ruke s ním do večnosti. „Kto chce ísť za mnou, nech zaprie sám seba, vezme každý deň svoj kríž a nasleduje ma. Lebo kto by si chcel život zachrániť, stratí ho, ale kto stratí svoj život pre mňa, zachráni si ho. Veď čo osoží človekovi, keby aj celý svet získal, a seba samého by stratil alebo poškodil?!“ Nebojme sa žiť! Nájdime odvahu, keď sa zdá byť všetko naozaj stratené!

Komenty k článku

 1. 2
  Hetfield

  33 ročný muž
  Pakáreň

  to že má vytetované kresťanské motívy z neho ešte kresťana nerobí,dnes ma každy druhý debil vytetovaný kríž,ruženec,anjela,ježiša
 2. 3
  Kuko1965

  hrá sa, že má 1 rok

  Možno keby Justin uvažoval nad možnosťou Boha ako Stvoriteľa Veľkého Tresku, tak by mu tá myšlienka nepripadala až taká bláznivá.
 3. 4
  Cos45

  600 ročný ujo
  |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

  Seriem na to. Jebnuti ludia.
  (ti krestania)
 4. 5
  Ye6xncvl

  17 ročné dievča

  "preto, LEBO" ... nie 'že', omg
 5. 6
  Hovado

  hrá sa, že má 1 rok
  zije za hranicami tvojho chapania

  Do kokota... Džastyn Výber veriaci... Keby veril v Boha, nedal by sa pomaľovať. Boh ho poznačil dosť na to, aby sme ho poznali aj bez tetovaní a pokiaľ si ten mamľas hlúpy myslí, že tým dokazuje svoju vieru, či oddanosť Bohu, je na omyle viac, ako bol Krištof Kolumbus po návrate z "Indie".
 6. 8
  Vreskot000

  31 ročný muž

  viacerým novozbohatlíkom práve naopak... je viera v Boha ukradnuta. odkaz pre cos45. ja si to môžem myslieť aj o tebe. ale kresťanská viera mi prikazuje neodsudzovať ľudí, lebo na to je tu Boh :)