Komenty k statusu

 1. 1
  Cos45

  601 ročný ujo
  |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

  Neverim..
 2. 2
  Marcello1111

  30 ročný muž

  Mocný exorcizmus svätého Archanjela Michala.

  Svätá Trojica jediný Bože, úpenlivo Ťa prosím, na príhovor Bohorodičky Panny Márie, svätého Archanjela Michala, všetkých anjelov a svätých o tú veľkú milosť premôcť temné sily na slovenskej zemi i na celom svete. Odvolávame sa na zásluhy umučenia nášho Pána Ježiša Krista, Jeho Drahocennej Krvi preliatej za nás i Jeho svätých Rán, Agónii na Kríži i všetkých utrpení znášaných počas umučenia i cez celý život nášho Pána a Spasiteľa.
  Prosíme, Ťa Ježišu Kriste, vyšli svojich anjelov, aby uvrhli zlé mocnosti do pekelných priepastí, aby na slovenskej zemi i na celom svete nastalo Božie Kráľovstvo, aby sa Božia milosť mohla rozliať do každého ľudského srdca, aby náš národ i všetky národy celého sveta mohli okúsiť Boží Pokoj.
  Naša Pani, úpenlivo Ťa prosíme, vyšli svojich anjelov, aby uvrhli do pekelných priepastí všetkých zlých duchov, ktorí majú byť zatratení. A Ty, Vodca nebeských zástupov, dokonaj toto dielo, aby nás Božia milosť mohla neustále sprevádzať. Priveď všetky nebeské zástupy, aby zlé sily boli uvrhnuté do pekelných priepastí. Použi celú svoju moc, aby premohla lucifera i jeho anjelov, ktorí sa postavili proti Božej Vôli a teraz chcú ničiť ľudské duše. Premôž, ich lebo viem že máš takú moc a nám vypros milosť pokoja a Božej Lásky, aby sme sa ponáhľali za Ježišom Kristom do Nebeského Kráľovstva.

  Amen. †
 3. 3
  Cos45

  601 ročný ujo
  |̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ |

  Boh nema taku moc. Nikdy taku moc nemal. Keby mal, tak to uz davno urobi. Iba sa hra na frajera. A par naucenych papagajov... to ste cela vasa banda...
 4. 4
  Marcello1111

  30 ročný muž

  @cos45
  Ďakujem...
  môžem ťa však ubezpečiť, že pohár trpezlivosti začína pretekať...